MENU

Warsztaty

Pozytywna dawka wiedzy, motywacji i fotograficznej energii

najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ 2023

Główne zagadnienia:

Jak zostać fotografem ślubnym?

Początkujący fotograf ślubny

Jak szybko się wybić?

Fotograf ślubny – jaki ma sprzęt?

Jak odnaleźć swój styl i wyróżnić spośród innych?

Początkujący fotograf ślubny

Gdzie szukać inspiracji na sesje?

Jak się nie stresować na sesji?

Jak zbudować portfolio?

Jak żyć według własnych zasad?

warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-czterykadry-kurs-fotografii-slubnej-szkolenie-poczatkujacy-fotograf-slubny-jak-zaczac-fotografia-slubna

Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023 Cztery Kadry

Początkujący fotograf ślubny

O czym są te warsztaty?

Najpierw TEORIA. Tu będzie o tym co jest ważne w budowaniu reportażu, na co zwracam uwagę, gdzie szukam kadrów. Opowiem o tym jak się zaczęła moja przygoda z fotografią i jak zbudowałam swój biznes na przestrzeni lat. Co powinien robić początkujący fotograf ślubny? Wykonałam ponad 200 reportaży ślubnych i ponad 100 sesji. Średnio rocznie robię ok 30 ślubów. Odpowiem na pytania, jak doszłam do takich efektów.

Dlaczego dla mnie najważniejszy jest człowiek w każdym tego słowa znaczeniu. Opowiem dlaczego Pary wybierają mnie na swojego fotografa ślubnego. Jak trafiam na super śluby i cudownych ludzi. Klient to dla wielu najtrudniejsze, a dla mnie najistotniejsze. Będę mówić o tym, jak ważny jest kontakt z Parą. Powiem o tym jak przechodzę przez dzień ślubu z uśmiechem, nie oglądając się zbytnio na sprzęt. Będzie o ofercie, umowie i współpracach. Kolejny fotograficzny rok za mną, te poprzednie były najtrudniejsze, bo tak wiele czynników wpłynęło na to, gdzie teraz jesteśmy. Stąd…

Opowiem o celach, strategii, jak planować przyszłość. O tym, co wpłynęło na to, że stąpam twardo po ziemi. O balansie, codzienności i jak usprawnieniu swojego workflow pracy by nie dać się zwariować, a zarazem nie popłynąć w setkach zdjęć. O tym, gdzie leżą granice, jak się bawić fotografią, by nigdy nie popaść w rutynę i jak radzę sobie ze stresem.

Jak się odnajduje wśród innych fotografów i skąd mam tyle energii 🙂 Będzie o biznesie, ale i nieustannej motywacji i samodyscyplinie. O pomysłach na sesje i o tym, co robić jak nie wiemy co mamy robić. O sesjach w Polsce i sesjach za granicą. Podpowiem, jak radzę sobie z Parami, które nie czują się dobrze przed obiektywem. Skąd biorę inspiracje, by każda sesja wyglądała inaczej, a później? Zrobimy wspólnie sesje!

SESJA ŚLUBNA NA WARSZTATACH

Sesja ślubna z Parą to wyzwanie dla każdego z Nas. Poprowadzę Parę przez sesje, podczas której będziecie mogli robić robić zdjęcia. Pokażę pozy i ramy, bezpieczne kadry, a także te bardziej kreatywne, które wzbogacają sesję. Opowiadając o tym, na co zwracam uwagę i na czym skupiamy się podczas tych kilkunastu minut. Następnie każdy z Was będzie miał możliwość pracy z Parą.

Ostatnia część będzie najbardziej praktyczną i mam nadzieję, że zagadnienie początkujący fotograf ślubny będzie to duży krok do Waszej fotograficznej przygody. Zrobię analizę Waszego portfolio. Pokażę co wybrać, a czego nie wybierać w dalszej drodze do pokazania tego co zrobiliście, zanim zdjęcia wyjdą na światło dzienne.

Ponadto po prostu odpowiem na Wasze pytania. Co Was nurtuje? Z czym macie problem? Ja też kiedyś zaczynałam i tym chciałabym się z Wami podzielić. Warsztaty fotografii ślubnej – Ola z Cztery Kadry, jestem tu dla Was 🙂

warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-czterykadry-kurs-fotografii-slubnej-szkolenie-poczatkujacy-fotograf-slubny-jak-zaczac-fotografia-slubna-33

Warsztaty Fotografii Ślubnej Cztery Kadry

Dla kogo?

Warsztaty fotografii ślubnej Cztery Kadry skierowane przede wszystkim do osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią ślubną. Jednak również dla osób, które jeszcze nie znaleźli swojej fotograficznej drogi, potrzebują motywacji i kopa do działania. Ponadto dla fotografów, którzy chcą spędzić czas w pięknym miejscu z super ludźmi, a przy okazji wzbogacić swoje portfolio o wyjątkowe zdjęcia z sesji ślubnej.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty Fotografii Ślubnej
Kraków – Oaza Leńcze

Kolejna edycja Warsztatów Fotografii Ślubnej planuję najwcześniej wiosną 2024.

DATA:

18 MAJA 2023*

*Jeżeli chcesz się zapisać, wypełnij formularz, który znajduje się na samym dole strony.

warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-czterykadry-kurs-fotografii-slubnej-szkolenie-poczatkujacy-fotograf-slubny-jak-zaczac-fotografia-slubna-33

Fotografia ślubna dla początkujących – PROGRAM

A) TRUDNE POCZĄTKI
Fotografia ślubna A – Z
Jak buduje reportaż ślubny?
Jak zostać fotografem ślubnym – zawód fotograf, czy to jest fajne?
Jak szybko stać się widzialnym?
Dlaczego Pary nas wybierają?
Skąd mamy SUPER śluby i cudowne Pary?
Co zabieramy na reportaż – krótko o sprzęcie
W jakie współprace warto wchodzić?

B) WORKFLOW & MARKETING
Budowa oferty / ceny / podpisanie umowy
Gdzie jestem w Internecie?
Ile kosztuje fotograf ślubny?

Kontakt z Parą – przed zleceniem, w trakcie i po
Co jest zakazane? A co jest nakazane?

Gdzie kończy się artyzm, a zaczyna biznes?
Szybka selekcja zdjęć – czy to możliwe?
Edycja sesji lub reportażu

Blok motywacyjno – inspiracyjny

C) INSPIRACJE / O SESJACH W TEORII
Co robi codziennie fotograf ślubny?
Jak wyznaczać cele?
Jak się przygotować na sesje?
Skąd czerpać inspiracje na sesje?
Jak radzić sobie ze stresem?
O tym co jest najważniejsze w fotografii ślubnej dla Par Młodych

D) SESJA ŚLUBNA
Sesja ślubna z parą w strojach ślubnych
Jak zarabiam na sesjach narzeczeńskich i ślubnych, a przy tym dobrze się bawię
Kreatywna sesja, jak to robimy?

E) PRZEGLĄD PORTFOLIO
Analiza strony internetowej i social media

W pakiecie energia i kop motywacyjny 🙂

Partnerzy:

Czym się wyróżnić? Warsztaty fotografii ślubnej

warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-czterykadry-kurs-fotografii-slubnej-szkolenie-poczatkujacy-fotograf-slubny-jak-zaczac-fotografia-slubna-34

Opinie uczestników warsztatów

Iwona Wróbel

“To zaszczyt był być z Wami, serio. Tak się bałam, ze to nie dla mnie, ze jestem na ogromnie niskim poziomie, a uświadomiłam sobie, ze wybrałam dobrą drogę. Naprawdę ogromnie dziękuję Wam za to, że miałam szanse uczestniczyć w tak pięknie i inspirująco przeprowadzonych warsztatach. Gotowa do działania ruszam do przodu! Warsztaty fotografii ślubnej – tego potrzebowałam.”

Patrycja Banach

“Dziękuję bardzo za wszystkie słowa! To były pierwsze moje warsztaty fotografii ślubnej i na pewno zapamiętam je na zawsze, bo pierwsze, bo moje i co najważniejsze z Wami – takimi super ludźmi, którzy myślę, że osiągnęli już wszystko co THE BEST w fotografii. Wycisnęłam z tego dnia wszystko co chciałam! Zresztą mam milion notatek i będę zaglądać co jakiś czas, żeby zapamiętać to wszystko ważne od Was! Potrzebowałam tych warsztatów i nie byłam świadoma, ze aż tak <3 Strasznie żałuję, że wszystko tak nam szybko minęło. DZIĘKUJĘ, jesteście WIELCY!

Ps. Najzabawniejsze jest to, że Twoje zdjęcia znałam, ale nie Ciebie, a tu taki szok, miły, pozytywny szok, ze jesteś taka super, uśmiechnięta, mądra, przezdolna osobą! ?? będę zawsze o Tobie pamiętać i Twoich słowach, bo wlałaś w moja prace mega MOTYWACJE ?? moc uścisków!”

Dominika Bodziony – Come To Light

“Organizacją warsztatów spadliście mi z nieba i poszerzyliście horyzonty! To były moje pierwsze warsztaty, więc jadąc w miejsce docelowe nie miałam wyobrażenia, jak to wszystko mogłoby wyglądać i czego się spodziewać – po prostu spakowałam aparat do plecaka i kilka przysiadów, i ruszyłam w nieznane. Tymczasem od razu po przekroczeniu progu Oazy Leńcze, spotkała mnie mega pozytywna i przyjacielska atmosfera, do tego przeplatana OGROMEM wiedzy, pysznym jedzonkiem (ważne! naprawdę pyszne), rozmowami, przeróżnymi historiami i przede wszystkim PRAKTYKĄ. Dzięki tym warsztatom zyskałam nowy punkt widzenia, bo przecież w tym całym szaleństwie najważniejszym jest być SOBĄ. Dziękuję, jesteście wspaniałymi i inspirującymi ludźmi oraz dzięki Wam i tym warsztatom takich ludzi można poznać jeszcze więcej! DZIĘKUJĘ I POLECAM 1000000/10!”

Karolina Zdebska

“Niesamowicie dziękuję. Zawsze staram się wynieść jak najwięcej z każdych warsztatów i pomimo iż myślałam, że już sporo wiem, Wasze warsztaty fotografii ślubnej pozwoliły mi poznać kilka nowych ciekawostek i rozwiązań m.in. dotyczących marketingu. Dały także niesamowitego kopa do działania. Teraz nie pozostaje nic innego jak przeanalizować zdobyta wiedzę i wdrażać ją w życie. Ola, dziękuję Ci niesamowicie za tak serio mega budujące słowa, szczególnie od osób, którymi się inspiruje i podziwiam <3”

Kinga Kaźmierczak – fotowzruszenia

“Bardzo dziękuje za takie miłe przyjęcie i normalne podejście “bez tajemnic” naprawdę wiele się dowiedziałam – czy to o cenach, o tworzeniu oferty, o profesjonalizmie. Będę teraz szukać ram, połączeń, bardziej myśleć o kompozycji – otworzyliście mi trochę umysł, daliście świeże spojrzenie.”

Sandra Ratajczak

“Ciężko w słowa obrać to co czuję?? Chciałabym Tobie jak i Karolowi podziękować z całego serca!?? Był to niesamowity czas, pełen wiedzy i nowych doświadczeń! Szczerze, nie spodziewałam się że tak wiele się dowiem! Dzięki Wam dostałam jeszcze większą motywacje aby iść po lepsze jutro oraz żeby znaleźć swoją ścieżkę ? I przede wszystkim- żeby się nie bać ?  Ten kurs nie tylko dotyczy fotografii, ale również nas samych. Dostać takiego kopa do działania, tak dużo motywacji i przemyśleń, i co najważniejsze wiary w siebie. Wiem, że czeka mnie bardzo długa droga ale dzięki WAM wiem że warto, DZIĘKUJE!!??

Agnieszka Czaja

“Ola dzięki za słowa, które ciągle mam w głowie: nie jestem i nie będę Annie Leibovitz ale jestem Olą ! W ogóle Twój panel był mega inspirujący, słuchałam między wersami ale myślę, że natchnęłaś wszystkich! (…)”

Adam Dziąg

“Chciałem wam bardzo podziękować. Warsztaty fotografii ślubnej były świetne! Jesteście zajebiście pozytywnymi osobami a do tego z ogromną wiedzą merytoryczną. Wprowadziliście świetną atmosferę. Przy okazji daliście mi zastrzyk energii do działania jakiego dawno nie miałem i teraz moja strona, SEO, Instagram będzie na pewno ogarnięte. Jeszcze raz, ogromne dzięki za tę sobotę, było świetnie a w głowie teraz rodzą się kolejne pomysły (…)”

Iwona Chojnacka

“Nie wiem ile czasu zajmie mi wyjść z szoku, jaki pozostał po warsztatach. To co tam się wydarzyło na długo pozostanie w pamięci i sercu. Wasza energia, humor i profesjonalizm to gotowy przepis na sukces! Dziękuję za ten czas, za wiedzę, którą się podzieliliście, za pozytywny kop te działania! Olu, Karolu – jesteście najlepsi!”

Renata Baran

“To były moje pierwsze warsztaty fotografii ślubnej i na pewno nie ostatnie, ale na 100% dla mnie najważniejsze. Jestem teraz pewna, że chce być takim fantastycznym fotografem jak Wy, ale będę przede wszystkim sobą. Razem tworzycie mega zespół, który uwierzcie mi ogromnie wpłynął na nasze serca, głowy a nawet ciała. Dopiero zaczynam budować siebie jako fotograf i wiem że wszystko jest w moich rękach. Jesteście teraz częścią mnie, jestem wam ogromnie wdzięczna, że mogłam otrzymać od was tyle wspaniałych rad, motywacji, ciepła i siły do działania, do tworzenia mnie. Potrzebowałem tego tak mocno i potwierdziło to moje wzruszenie na samym początku warsztatów. Byłam i jestem przeszczęśliwa, dziękuję.”

Cena?

1800 zł*

*liczba miejsc ograniczona

Co w cenie?

Warsztaty fotografii ślubnej z sesją ślubną
12 godzin pozytywnego spotkania, rzetelnej wiedzy i zastrzyku energii do dalszej pracy,
kawa, herbata, napoje, przekąski słone i słodkie podczas całego dnia,
obiad (również opcja wege)
konsultacje podczas bloku analiza portfolio,
Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Fotografii Ślubnej
Po warsztatach: dołączenie do zamkniętej grupy na Facebooku, stworzonej dla warsztatowiczów
BONUS – losowanie jednego uczestnika, który pójdzie ze mną na reportaż ślubny w 2023 roku

Zapisz się!

Brakuje TUTAJ Ciebie!

Warsztaty Fotografii Ślubnej

Kim jestem? Aleksandra Nowak Cztery Kadry

Mogłabym zacząć od miłości do fotografii, jednak skoro się tu znalazłam to jest dla mnie oczywiste. Kocham fotografować i podróżować, mam to ogromne szczęście, że mogę łączyć te dwie pasje.

Widzę nieco więcej. To przez pryzmat aparatu dostrzegam świat. Kadry, emocje, światło. Uwielbiam kolory i bawić się przy dobrej muzyce na weselach. Ale najważniejsi są dla mnie ludzie, i to dla nich tworzę fotografię ślubną.

Jeżeli jesteś początkującym fotografem nie martw się. Pokażę Ci jak wygląda praca fotografa ślubnego od A do Z.

Ps. Kocham moją pracę i pragnę się nią z Wami podzielić, stąd zapraszam na spotkanie – warsztaty fotografii ślubnej. 

warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-czterykadry-kurs-fotografii-slubnej-szkolenie-poczatkujacy-fotograf-slubny-jak-zaczac-fotografia-slubna-33

Do zobaczenia!

Ola

INSTAGRAM

 

CLOSE