MENU

Warsztaty

Pozytywna dawka wiedzy, motywacji i fotograficznej energii

najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ 2022

Główne zagadnienia:

Jak zostać fotografem ślubnym?

Jak szybko się wybić?

Fotograf ślubny – jaki ma sprzęt?

Gdzie być w internecie? Social media 2022

Jak odnaleźć swój styl i wyróżnić spośród innych?

Początkujący fotograf ślubny

Gdzie szukać inspiracji na sesje?

Jak się nie stresować na sesji?

Jak zbudować portfolio?

warsztaty-fotografii-slubnej-cztery-kadry-kurs-fotografii-slubnej-do-kogo-na-warsztaty-fotografii

Warsztaty Fotografii Ślubnej 2023 Cztery Kadry

Początkujący fotograf ślubny

O czym są nasze warsztaty?

Najpierw TEORIA. My już wiemy jak się płynnie poruszać zarówno w internecie jak i social mediach. Opowiemy o tym jak się zaczęła nasza przygoda z fotografią i kolejno jak zbudowaliśmy swój biznes na przestrzeni lat. Co powinien robić początkujący fotograf ślubny? Wykonaliśmy ok 200 reportaży ślubnych i ponad 100 sesji. Średnio rocznie robimy od 30 ślubów. Odpowiemy na pytania, jak doszliśmy do takich efektów.

Dlaczego dla Nas najważniejszy jest człowiek w każdym tego słowa znaczeniu. Opowiemy dlaczego Pary wybierają nas na swoich fotografów ślubnych. Jak trafiamy na super śluby i cudownych ludzi. Klient to dla wielu najtrudniejsze, a dla nas najistotniejsze. Będziemy mówić o tym, jak ważny jest dla nas kontakt z Parą. Powiemy o tym jak przechodzimy przez dzień ślubu z uśmiechem, nie oglądając się zbytnio na sprzęt. Będzie o ofercie, umowie i współpracach. Ponadto o selekcji i edycji zdjęć. Kolejny fotograficzny rok za nami, ten poprzedni był najtrudniejszym, bo tak wiele czynników wpłynęło na to, gdzie teraz jesteśmy. Dlatego?

Opowiemy o celach, strategiach, jak planować przyszłość. Co tym, co wpłynęło na to, że stąpamy twardo po ziemi. O balansie, naszej codzienności i jak usprawniamy swój workflow pracy by nie dać się zwariować, a zarazem nie popłynąć w setkach zdjęć. Będziemy powtarzać, że jesteśmy ludźmi dla ludzi! O tym, gdzie są nasze granice, jak się bawić fotografią i jak radzimy sobie ze stresem.

Jak się odnajdujemy wśród innych fotografów i  skąd mamy tyle energii 🙂 Będzie o biznesie, ale i nieustannej motywacji i samodyscyplinie. O naszych pomysłach na sesje i o tym, co robić jak nie wiemy co mamy robić. O sesjach w Polsce i sesjach za granicą. Podpowiemy, jak radzimy sobie z Parami, które nie czują się dobrze przed obiektywem. Skąd bierzemy inspiracje, by każda sesja wyglądała inaczej, a później? Zrobimy wspólnie sesje!

Sesja ślubna z Parą to wyzwanie dla każdego z Nas. Poprowadzimy Parę przez sesje, pokażemy triki, pozy i ramy. Opowiadając o tym, na co zwracamy uwagę i na czym skupiamy się podczas tych kilkunastu minut. Następnie każdy z Was będzie miał możliwość pracy z Parą.

Ostatnia część będzie najbardziej praktyczną i mamy nadzieję, że zagadnienie początkujący fotograf ślubny będzie to duży krok do Waszej fotograficznej przygody. Zrobimy analizę Waszego portfolio. Pokażemy co wybrać, a czego nie wybierać w dalszej drodze do pokazanie tego co zrobiliście, zanim zdjęcia wyjdą na światło dzienne.

Ponadto po prostu odpowiemy na Wasze pytania. Co Was nurtuje? Z czym macie problem? Od ludzi dla ludzi, warsztaty fotografii ślubnej – Cztery Kadry i Karol Nycz – jesteśmy tu dla Was 🙂

kurs-fotografii-slubnej-cztery-kadry
fotografia-slubna-dla-poczatkujacych
poczatkujacy-fotograf-slubny

Kim jesteśmy? Cztery Kadry i Karol Nycz

Mogłabym zacząć od miłości do fotografii, jednak skoro się tu znaleźliśmy to jest dla nas oczywiste. Z Karolem bardzo podobnie patrzymy na świat. Poznaliśmy się kilka lat temu przy kubku rozlanej kawy na jednej z konferencji. Od tamtej pory się przyjaźnimy, mimo tego, że przeważnie pracujemy w tym samym mieście, nie myślimy o sobie jak o konkurencji. Wręcz przeciwnie, uważamy, że zarówno każdy z nas, jak i innych fotografów może dotrzeć do swoich klientów. Jak to zrobić? O tym, chcielibyśmy Wam opowiedzieć. – Ola Nowak i Karol Nycz – Warsztaty fotografii ślubnej.

Widzimy więcej. To przez pryzmat aparatu dostrzegamy świat. Kadry, emocje, światło. Uwielbiamy kolory i bawić się przy dobrej muzyce na weselach. Ale najważniejsi są dla nas ludzie, i to dla nich tworzymy fotografię ślubną.

Jeżeli jesteś początkującym fotografem nie martw się. Pokażmy Ci jak wygląda praca fotografa ślubnego od A do Z, a później zaopiekujemy się Wami po warsztatach 🙂

Ps. Kochamy naszą pracę i pragniemy się nią z Wami podzielić.

Ola i Karol.

warsztaty-fotografii-slubnej-cztery-kadry-kurs-fotografii-slubnej-do-kogo-na-warsztaty-fotografii-slubnej-2022-najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-warsztaty-slubne-warszawa-kurs-fotografii-slubnej

Warsztaty Fotografii Ślubnej Cztery Kadry i Karol Nycz

Dla kogo?

Warsztaty fotografii ślubnej Cztery Kadry i Karol Nycz skierowane przede wszystkim do osób, które zaczynają swoją przygodę z fotografią ślubną. Jednak również dla osób, które jeszcze nie znaleźli swojej fotograficznej drogi, potrzebują motywacji i kopa do działania. Ponadto dla fotografów, którzy chcą spędzić czas w pięknym miejscu z super ludźmi, a przy okazji wzbogacić swoje portoflio o wyjątkowe zdjęcia z sesji ślubnej.

Gdzie i kiedy?

Warsztaty Fotografii Ślubnej
Kraków, Katowice, Warszawa 

Kolejną edycję Warsztatów Fotografii Ślubnej planujemy zorganizować wiosną 2023 w Krakowie.

DATY:

KWIECIEŃ/MAJ 2023

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jako pierwszy o szczegółach, wypełnij formularz, który znajduje się na samym dole strony.

Fotografia ślubna dla początkujących – PROGRAM

A) TRUDNE POCZĄTKI
Fotografia ślubna A – Z
Jak budujemy reportaż ślubny?
Jak zostać fotografem ślubnym – zawód fotograf, czy to jest fajne?
Jak szybko stać się widzialnym?
Dlaczego Pary nas wybierają?
Skąd mamy SUPER śluby i cudowne Pary?
Co zabieramy na reportaż – krótko o sprzęcie
W jakie współprace warto wchodzić?

B) WORKFLOW & MARKETING
Jak się odnajdujemy w Internecie
Budowa oferty / ceny / podpisanie umowy
Facebook, Instagram, inne portale – gdzie warto być?
Ile kosztuje fotograf ślubny?

Kontakt z Parą – przed zleceniem, w trakcie i po
Co jest zakazane? A co jest nakazane?

Gdzie kończy się artyzm, a zaczyna biznes?
Szybka selekcja zdjęć – czy to możliwe?
Edycja sesji lub reportażu

Blok motywaycjno – inspiracyjny

C) INSPIRACJE / O SESJACH W TEORII
Co robi codziennie fotograf ślubny?
Jak wyznaczać cele?
Jak się przygotować na sesje?
Skąd czerpać inspiracje na sesje?
Jak radzić sobie ze stresem?
O tym co jest najważniejsze w fotografii ślubnej dla Par Młodych

D) SESJA ŚLUBNA
Sesja ślubna z parą w strojach ślubnych
Jak zarabiamy na sesjach narzeczeńskich i ślubnych, a przy tym dobrze się bawimy
Kreatywna sesja, jak to robimy?

E) PRZEGLĄD PORTFOLIO
Analiza strony internetowej i social media

W pakiecie dajemy energię i kopa motywacyjnego 🙂

warsztaty fotografii slubnej

Partnerzy:

 

Warsztaty fotografii ślubnej – Backstage

Opinie

Iwona Wróbel

“To zaszczyt był być z Wami, serio. Tak się bałam, ze to nie dla mnie, ze jestem na ogromnie niskim poziomie, a uświadomiłam sobie, ze wybrałam dobrą drogę. Naprawdę ogromnie dziękuję Wam za to, że miałam szanse uczestniczyć w tak pięknie i inspirująco przeprowadzonych warsztatach. Gotowa do działania ruszam do przodu! Tego potrzebowałam.”

Patrycja Banach

“Dziękuję bardzo za wszystkie słowa! To były pierwsze moje warsztaty i na pewno zapamiętam je na zawsze, bo pierwsze, bo moje i co najważniejsze z Wami – takimi super ludźmi, którzy myśle, że osiągnęli już wszystko co THE BEST w fotografii. Wycisnęłam z tego dnia wszystko co chciałam! Zresztą mam milion notatek i będę zaglądać co jakiś czas, żeby zapamiętać to wszystko ważne od Was! Potrzebowałam tych warsztatów i nie byłam świadoma, ze aż tak <3 Strasznie żałuję, że wszystko tak nam szybko minęło. DZIĘKUJĘ, jesteście WIELCY!

Ps. Najzabawniejsze jest to, że Twoje zdjęcia znałam, ale nie Ciebie, a tu taki szok, miły, pozytywny szok, ze jesteś taka super, uśmiechnięta, mądra, przezdolna osobą! ?? będę zawsze o Tobie pamiętać i Twoich słowach, bo wlałaś w moja prace mega MOTYWACJE ?? moc uścisków!”

Dominika Bodziony – Come To Light

“Organizacją warsztatów spadliście mi z nieba i poszerzyliście horyzonty! To były moje pierwsze warsztaty, więc jadąc w miejsce docelowe nie miałam wyobrażenia, jak to wszystko mogłoby wyglądać i czego się spodziewać – po prostu spakowałam aparat do plecaka i kilka przysiadów, i ruszyłam w nieznane. Tymczasem od razu po przekroczeniu progu Oazy Leńcze, spotkała mnie mega pozytywna i przyjacielska atmosfera, do tego przeplatana OGROMEM wiedzy, pysznym jedzonkiem (ważne! naprawdę pyszne), rozmowami, przeróżnymi historiami i przede wszystkim PRAKTYKĄ. Dzięki tym warsztatom zyskałam nowy punkt widzenia, bo przecież w tym całym szaleństwie najważniejszym jest być SOBĄ. Dziękuję, jesteście wspaniałymi i inspirującymi ludźmi oraz dzięki Wam i tym warsztatom takich ludzi można poznać jeszcze więcej! DZIĘKUJĘ I POLECAM 1000000/10!”

Karolina Zdebska

“Niesamowicie dziękuję. Zawsze staram się wynieść jak najwięcej z każdych warsztatów i pomimo iż myślałam, że już sporo wiem, Wasze warsztaty pozwoliły mi poznać kilka nowych ciekawostek i rozwiązań m.in. dotyczących marketingu. Dały także niesamowitego kopa do działania. Teraz nie pozostaje nic innego jak przeanalizować zdobyta wiedzę i wdrażać ją w życie. Ola, dziękuję Ci niesamowicie za tak serio mega budujące słowa, szczególnie od osób, którymi się inspiruje i podziwiam <3”

Kinga Kaźmierczak – fotowzruszenia

“Bardzo dziękuje za takie miłe przyjęcie i normalne podejście “bez tajemnic” na prawde wiele się dowiedziałam – czy to o cenach, o tworzeniu oferty, o profesjonalizmie. Będę teraz szukać ram, połączeń, bardziej myśleć o kompozycji – otworzyliście mi trochę umysł, daliście świeże spojrzenie.”

Sandra Ratajczak

“Ciężko w słowa obrać to co czuję?? Chciałabym Tobie jak i Karolowi podziękować z całego serca!?? Był to niesamowity czas, pełen wiedzy i nowych doświadczeń! Szczerze, nie spodziewałam się że tak wiele się dowiem! Dzięki Wam dostałam jeszcze większą motywacje aby iść po lepsze jutro oraz żeby znaleźć swoją ścieżkę ? I przede wszystkim- żeby się nie bać ?  Ten kurs nie tylko dotyczy fotografii, ale również nas samych. Dostać takiego kopa do działania, tak dużo motywacji i przemyśleń, i co najważniejsze wiary w siebie.Wiem, że czeka mnie bardzo długa droga ale dzięki WAM wiem że warto, DZIĘKUJE!!??

Agnieszka Czaja

“Ola dzięki za słowa, które ciągle mam w głowie: nie jestem i nie będę Annie Leibovitz ale jest Olą ! W ogóle Twój panel był mega inspirujący, słuchałam między wersami ale myślę, że natchnęłaś wszystkich! (…)”

Adam Dziąg

“Chciałem wam bardzo podziękować. Warsztaty fotografii ślubnej były świetne! Jesteście zajebiście pozytywnymi osobami a do tego z ogromną wiedzą merytoryczną. Wprowadziliście świetną atmosferę. Przy okazji daliście mi zastrzyk energii do działania jakiego dawno nie miałem i teraz moja strona, SEO, Instagram będzie na pewno ogarnięte. Jeszcze raz, ogromne dzięki za tę sobotę, było świetnie a w głowie teraz rodzą się kolejne pomysły (…)”

Iwona Chojnacka

“Nie wiem ile czasu zajmie mi wyjść z szoku, jaki pozostał po warsztatach. To co tam się wydarzyło na długo pozostanie w pamięci i sercu. Wasza energia, humor i profesjonalizm to gotowy przepis na sukces! Dziękuję za ten czas, za wiedzę, którą się podzieliliście, za pozytywny kop te działania! Olu, Karolu – jesteście najlepsi!”

Renata Baran

“To były moje pierwsze warsztaty i na pewno nie ostatnie, ale na 100% dla mnie najważniejsze. Jestem teraz pewna, że chce być takim fantastycznym fotografem jak Wy, ale będę przede wszystkim sobą. Razem tworzycie mega zespół, który uwierzcie mi ogromnie wpłynął na nasze serca, głowy a nawet ciała. Dopiero zaczynam budować siebie jako fotograf i wiem że wszystko jest w moich rękach. Jesteście teraz częścią mnie, jestem wam ogromnie wdzięczna, że mogłam otrzymać od was tyle wspaniałych rad, motywacji, ciepła i siły do działania, do tworzenia mnie. Potrzebowałem tego tak mocno i potwierdziło to moje wzruszenie na samym początku warsztatów. Byłam i jestem przeszczęśliwa, dziękuję.”

Cena?

1800 zł*

*liczba miejsc mocno ograniczona

Co w cenie?

12 godzin pozytywnego spotkania, rzetelnej wiedzy i zastrzyku energii do dalszej pracy,
kawa, herbata, napoje, przekąski słone i słodkie podczas całego dnia,
obiad (również opcja wege)
konsultacje podczas bloku analiza portfolio,
Certyfikat uczestnictwa w Warsztatach Fotografii Ślubnej
Po warsztatach: dołączenie do zamkniętej grupy na Facebooku, stworzonej dla warsztatowiczów

I edycja – Oaza Leńcze – 09.04.2022

warsztaty-fotografii-slubnej-cztery-kadry-kurs-fotografii-slubnej-do-kogo-na-warsztaty-fotografii-slubnej-2022-najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-warsztaty-slubne-warszawa-kurs-fotografii-slubnej

II edycja – Kotulińskiego 6 – 25.05.2022

Brakuje TUTAJ Ciebie!

Warsztaty Fotografii Ślubnej

Do zobaczenia!

INSTAGRAM

 

CLOSE