MENU

Sukcesy

Dzieje się dużo. Jednak chciałabym się podzielić tymi, które wpłynęły na moją pracę najbardziej.

ISPWP

International Society of Professional Wedding Photographers www.ispwp.com zrzesza profesjonalnych fotografów ślubnych z całego świata. Aby zostać członkiem komisja ocenia doświadczenie, talent i profesjonalizm. Co kwartał spośród wszystkich zgłoszeń wybierane jest 20 zdjęć w 20 kategoriach. Udało mi się w jednej edycji zdobyć dwa wyróżnienia w dwóch kategoriach, jako jedyna z Polski!

 

Grupa Fotografii Ślubnej

Grupa Fotografii ślubnej liczy ponad 9 tysięcy fotografów z całej Polski. W I Konferencji wzięło udział ponad 200 fotografów. Organizatorzy wyróżnili najlepszych fotografów ślubnych, za poszczególne zdjęcia o różnej tematyce. Jako ostatnia dostałam wyróżnienie, a brzmiało ono tak: “Cztery Kadry Aleksandra Nowak – Za dynamiczny rozwój.” Byłam w szoku! Otrzymałam coś więcej niż wyróżnienie. Dostałam motywację do pracy i dzielenia się fotografią. To cenniejsze niż cokolwiek mogłam sobie wtedy wyobrazić.

Rok później, stało się coś jeszcze bardziej niesamowitego! Zostałam zaproszona do roli prelegenta na tym samym wydarzniu. Miałam swoją godzinną prelekcję i opowiadałam o tym jak godzę podróże z pracą, jak pracuje z parami i na czym skupiam się najbardziej w moim świecie – fotografii ślubnej.

Niezłe Aparaty

Strona Niezłe Aparaty poświęcona jest fotografii ślubnej. Autor Jacek Siwko zaprasza do podcastu fotografów z całej branży. Miałam przyjemność porozmawiać z nim w 107 odcinku o kreatywności, podróżach i aktywnym szukaniu zleceń. Chcecie więcej? Zachęcam do posłuchania linku poniżej.

https://niezleaparaty.pl/cztery-kadry/

Photographic Mercadillo

Społeczność Photograpgic Mercadillo zrzesza ponad 350 000 fanów fotografii ulicznej z całego świata. “In love for the art on talking photos.” – tak brzmi ich hasło. Również cytują słowa Barthes’a: “To, co Fotografia powiela w nieskończoność, miało miejsce tylko jeden raz”. Lecąc na Kubę miałam swoje przemyślenia, przecież tam już byli najwięksi fotografowie z całego świata. Byłam niesamowicie wzruszona, kiedy zobaczyłam tu również swój album, aż z 45 fotografiami ulicznymi z Kuby.

Reportaż z KUBY

White Smoke Studio

II konferencja duetu, który tworzy Dorota Kaszuba i Michał Warda z WhiteSmokeStudio, u których byłam na warsztatach. Zostałam zaproszona, żeby podzielić się dotychczasowymi fotograficznymi doświadczeniami. W towarzystwie niesamowitych osobistości 5 zdolnych dziewczyn oraz fotografów jak Mario Janiszewski i Chris Niedenthal. Opowiadałam o tym jak łącze pracę fotografa ślubnego z podróżami.

Pytanie na śniadanie

Miałam również przyjemność być gościem w Pytaniu na śniadanie. Temat rozmowy dotyczył planowania i realizacji sesji ślubnej za granicą, a brzmiał: “Jak zorganizować sesję ślubną za granicą?”. Nie będę zdradzać więcej szczegółów! Zachęcam do obejrzenia wywiadu w poniższym linku:

Ponadto publikacje moich reportaży ślubnych oraz sesji zarówno sesji ślubnych, sesji narzeczeńskich jak i pojedynczych zdjęć, znalazły się na stronach oraz czasopismach związanych z tematyką ślubną takich jak:

Panna Młoda
My Wed
Bridelle
Ślub na Głowie
Abc Ślubu,
Niezłe Aparaty
LooksLikeFilm
Tribe Archipelago.

Dziękuje wszystkim za docenienie mojej pracy <3
O.

INSTAGRAM

CLOSE