MENU

OFERTA

OFERTA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

CZTERY KADRY

oferta-fotografia-slubna-jaka-cena-fotograf-slubny-oferta-fotografii-slubnej

OFERTA REPORTAŻ ŚLUBNY

Jak wygląda oferta fotografii ślubnej Cztery Kadry? Zdjęcia ze ślubu w formie reportażu ślubnego to wyjątkowy sposób upamiętnienia wszystkich wydarzeń i detali z tego szczególnego dla Was dnia. Reportaż to nie wyreżyserowana fabuła, chociaż wiele elementów jest z góry zaplanowanych i powtarza się przy realizacji niemal każdego wesela – przygotowania do ślubu, uroczystość w kościele, składanie życzeń, przyjęcie weselne i jego stałe elementy.

Niezależnie od tego, gdzie odbywa się ślub i wesele, reportaż ślubny to uchwycenie chwil i charakteru zarówno Pary Młodej jaki i przyjęcia, niejako “na gorąco”. W taki sposób, by najlepiej uwiecznić najważniejsze momenty, a przede wszystkim oddać emocje i atmosferę jaka towarzyszyła Wam i gościom w tym wyjątkowym dniu. Jest szczególną historią opowiedzianą za pomocą niepowtarzalnych kadrów, która pozwoli Wam zachować w pamięci ten dzień na wiele lat. Oferta otografii ślubnej.

Jak pracuje?

Realizując reportaż ślubny staram się być dyskretna i niemal niewidzialna, by nie zakłócać rytmu wydarzeń i nie onieśmielać gości swoją obecnością. Moją rolą jest uchwycenie ulotnych chwil w kadrach, które najlepiej oddadzą klimat ślubu i całego zamieszania z nim związanego. Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, wzruszającego lub zabawnego. By nie przeoczyć żadnego momentu z tak wyjątkowego dla Was dnia. Jak wygląda oferta fotografii ślubnej?

Oferta fotografii ślubnej cena: od 3900zł

OFERTA SESJA NARZECZEŃSKA

Oferta fotografii ślubnej Cztery Kadry zawiera także sesję narzeczeńską, które uwielbiam! To spacer, spotkanie, wspólnie spędzony czas na którym nie musicie się o nic martwić! Chodzimy, biegamy, albo po prostu układam Was w ramki po drodze wypatrując perspektywę czy światło. W tym czasie ma wszystko grać, jednak najważniejsze, to jesteście Wy. Z uśmiechem na twarzy spędzamy wspólnie czas, nie martwcie się w tym czasie robię sporo zdjęć, jednak chciałabym żebyście byli to przede wszystkim Wy!

Czujcie się jak na randce, a jak w między czasie Wam poprzeszkadzam. To przepiękny okres w relacji, stąd uchwycenie momentów tego dnia będzie dla mnie niezwykłą przyjemnością. W rezultacie otrzymujecie zdjęcia, które mogą posłużyć jako pamiątka z okresu narzeczeństwa na całe życie!

Cena: od 800zł

OFERTA SESJA ŚLUBNA

Zdjęcia ze ślubu nie kończą się na reportażu z uroczystości. Zwykle decydujecie się także na plener ślubny, i to kolejny z elementów oferta fotografii ślubnej. Sesja ślubna może być utrzymana w stylistyce Waszego wesela (np. ślub rustykalny i sesja w stodole) lub całkowicie od niej odbiegać. Wybierając miejsce kierujecie się jego wyglądem, unikalną lokalizacją lub znaczeniem, jakie ma dla Waszego związku. Może to będzie szlak górski, na którym powiedziałaś “tak”, a może najbardziej romantyczne europejskie miasto jakie znacie. Wybór pozostawiam Wam!

Jednak nie martwcie się, jeżeli nie macie pomysłu, gdzie zrealizować sesję, znam sporo miejsc w Małopolsce, opisałam je nawet na blogu! Klikając w TEN LINK możecie zapoznać się z treścią postu. Poza Krakowem również są przepiękne miejsca na realizację zdjęć, z pewnością wspólnymi siłami znajdziemy lokację. Nie ważne czy to plener ślubny w górach czy zagraniczna sesja zdjęciowa – najważniejsze jest uczucie między Wami, które chciałabym pokazać na zdjęciach. Każdy dotyk, wyraz twarzy odzwierciedla to, co czujecie do siebie. Na plenerowej sesji zdjęciowej to Wy gracie pierwsze skrzypce, a piękny krajobraz to tylko dopełnienie całości.

 Cena: od 1500zł

Jak pracuję?

Na sesji ślubnej kluczowa jest atmosfera i kontakt z fotografem. Zawsze staram się, by Para Młoda czuła się swobodnie przed obiektywem. Razem planujemy wszystkie szczegóły. Zazwyczaj wybieracie inny dzień niż wesele, ale nie jest to regułą. Jesteście wtedy mniej zabiegani i zestresowani, możemy całkowicie oddać się fotografowaniu w pięknej scenerii. Miejsce pleneru ślubnego najczęściej proponujecie sami. Jednak jeśli nie macie pomysłu, chętnie podpowiadam kilka lokalizacji, które doskonale prezentują się na fotografiach. Zapytaj mnie, jak wygląda oferta sesji ślubnej.

SESJA ŚLUBNA ZA GRANICĄ

Sesja ślubna za granicą rządzi się swoimi prawami, najczęściej to 3-4 dniowy pobyt poza granicami kraju. Jednak bywało również, kiedy łączyłam swoje wakacje z Waszą sesją i spotykaliśmy się w jednym miejscu. Robimy dwie sesje o wschodzie lub zachodzie słońca zważywszy na pogodę. Plan wyjazdu, wybranie lokacji czy wyszukanie biletów lotniczych najczęściej leży po mojej stronie. Oferta fotografii ślubnej to wyjątkowa atmosfera i cudowne zdjęcia to gwarancja z mojej strony 🙂 Pamiętajcie, że marzenia są po to, żeby je realizować, a dla mnie podróż na drugi koniec świata nie stanowi żadnego problemu. Jeżeli tylko chcielibyście poznać więcej szczegółów napiszcie do mnie KLIKAJĄC W LINK.

Cena: od 1000zł

Oferta Fotografii Ślubnej

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne – CZTERY KADRY

Oferta Cztery Kadry

2020

2019

2018

2017

2016

Oferta fotografii ślubnej

INSTAGRAM

CLOSE