MENU

Sukcesy

Czy jest ktoś taki jak, najlepszy fotograf ślubny?

Z pewnością istnieją różne rankingi, przedstawiające grono osób pod hasłem najlepszy fotograf ślubny. Jednak czy to ekspert, który zawsze nim będzie? Moim zdaniem najważniejsze jest, byśmy to my, jako ludzie spełniali się w danej sferze życia. Dlatego staram się z całego serca opowiadać Wasze HISTORIE. To reportaże ślubne w których jest to, czego nauczyłam się przez te wszystkie lata fotografując. BLOG u mnie na stronie to zakładka gdzie przeplatają się reportaże ślubne, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie oraz sesje za granicą. Wszyskie i każdą z osobna kocham najbardziej na świecie. Czy istnieje definicja najlepszy fotograf ślubny? Oto pytam moich klientów, których rezenacje na mój temat możecie zobaczyć TUTAJ.

Fotografia ma wiele kolorytów. Co najważniejsze to wkładać serce i ogrom pasji w to co się robi. Ja tak żyje, to moja codzinność w której dzieje się dużo. Tymczasem chciałabym się podzielić tymi wydarzeniami, które wpłynęły na mój fotograficzną drogę najbardziej.

ISPWP

International Society of Professional Wedding Photographers www.ispwp.com zrzesza profesjonalnych fotografów ślubnych z całego świata. Aby zostać członkiem komisja ocenia doświadczenie, talent i profesjonalizm. Co kwartał spośród wszystkich zgłoszeń wybierane jest 20 zdjęć w 20 kategoriach. Do tej pory udało mi się zdobyć aż 4 wyróżnienia w tym raz w dwóch kategoriach jako

2021

polecany-fotograf-krakow-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-najlepszy-fotograf-slubny-cztery-kadry-sesja-slubna-krakow-zdjecia-slubne-zdjecia-wesele-krakow-dobry-fotograf polecany-fotograf-krakow-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-najlepszy-fotograf-slubny-cztery-kadry-sesja-slubna-krakow-zdjecia-slubne-zdjecia-wesele-krakow-dobry-fotograf

2020

najlepszy-fotograf-slubny-ranking-fotografia-slubna-najlepsze-zdjecia-the-best-of-wedding-photography-aleksandra-nowak

2019

najlepszy fotograf slubny ranking fotografia slubna najlepsze zdjecia the best of wedding photography aleksandra nowak

2018

Grupa Fotografii Ślubnej

Tymczasem Grupa Fotografii Ślubnej liczy ponad 9 tysięcy fotografów z całej Polski. Podczas I Konferencji wzięło udział ponad 200 fotografów. W trakcie organizatorzy wyróżnili najlepszych fotografów ślubnych, za poszczególne zdjęcia o różnych kategoriach. Jako ostatnia dostałam wyróżnienie, a brzmiało ono tak: “Cztery Kadry Aleksandra Nowak – Za dynamiczny rozwój.” Byłam w szoku! (i do dziś jestem!). W konsekwencji to coś więcej niż wyróżnienie. Z pewnością jest to niezwykła motywacja do pracy i dzielenia się fotografią. Myślę, że to cenniejsze niż cokolwiek mogłam sobie wtedy wyobrazić.

Ponadto rok później, stało się coś jeszcze bardziej niesamowitego! Otrzymałam zaproszonie do roli prelegenta na tym samym wydarzniu. Miałam swoją godzinną prelekcję i opowiadałam o tym jak godzę podróże z pracą. Dodatkowo jak pracuje z parami i na czym skupiam się najbardziej w moim świecie – fotografii ślubnej.

Niezłe Aparaty

Strona Niezłe Aparaty poświęcona jest fotografii ślubnej. Autor Jacek Siwko zaprasza do podcastu fotografów z całej branży. Mogłam z największą przyjemnością porozmawiać z nim w 107 odcinku o kreatywności, podróżach i aktywnym szukaniu zleceń. Chcecie więcej? Zachęcam do posłuchania linku poniżej.

https://niezleaparaty.pl/cztery-kadry/

Photographic Mercadillo

Społeczność Photographic Mercadillo zrzesza ponad 370 000 fanów fotografii ulicznej z całego świata. “In love for the art on talking photos.” – tak brzmi ich hasło. Również cytują słowa Barthes’a: “To, co Fotografia powiela w nieskończoność, miało miejsce tylko jeden raz”. Jak leciałam na Kubę miałam swoje przemyślenia, przecież tam już byli najwięksi fotografowie z całego świata. Byłam niesamowicie wzruszona, kiedy zobaczyłam tu również swój album, aż z 45 fotografiami ulicznymi z Kuby.

Reportaż z KUBY

White Smoke Studio

II konferencja duetu, który tworzy Dorota Kaszuba i Michał Warda z WhiteSmokeStudio, u których brałam udział w warsztatach. Zostałam zaproszona, żeby podzielić się dotychczasowymi fotograficznymi doświadczeniami. W towarzystwie niesamowitych osobistości 5 zdolnych dziewczyn oraz fotografów jak Mario Janiszewski i Chris Niedenthal. W skrócie opowiadałam o tym jak łącze pracę fotografa ślubnego z podróżami.

Pytanie na śniadanie

Miałam również okazję zadebuitować w telewizji śniadaniowej i zarazem gościem w Pytaniu na Śniadanie. Temat rozmowy dotyczył planowania i realizacji sesji ślubnej za granicą, a brzmiał: “Jak zorganizować sesję ślubną za granicą?”. Nie będę zdradzać więcej szczegółów! Zachęcam do obejrzenia wywiadu w poniższym linku:

Dokładnie 3 lata później miałam przyjemność wrócić do Warszawy i ponownie usiąść na kanapie w Pytaniu na Śniadanie. Tym razem temat dotyczył sesji ślubnej z udziałem zwierząt. Ja opowiadałam o wspólnej sesji z Olą i Pawłem, na którą zabrali swoje dwa setery. Koniecznie zobaczcie poniższy wywiad 🙂

Moc małych wyróżnień | Najlepszy fotograf ślubny

W 2020 roku zostałam kuratorem stowarzyszenia Polska Fotografia Ślubna, która ma na celu zrzerzać najlepsze reportażowe ujęcia polskich fotografów ślubnych. Jest to niesamowite wyróżnienie móc wyróżniać prace najlepszy fotograf ślubny. Ponadto publikacje moich reportaży ślubnych oraz sesji zarówno sesji ślubnych, narzeczeńskich jak i pojedynczych zdjęć, znalazły się na stronach oraz czasopismach związanych z tematyką ślubną takich jak:

Panna Młoda
My Wed
Bridelle
Ślub na Głowie
ABC Ślubu
Niezłe Aparaty
LooksLikeFilm
Ślub na Już
Tribe Archipelago
Westwing

najlepszy-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak

Jeszcze raz, dziękuję wszystkim za docenienie mojej pracy <3

O.

INSTAGRAM

CLOSE