MENU

Sesja ślubna

Jak wygląda sesja ślubna?

Zdjęcia ze ślubu nie kończą się na reportażu z uroczystości. Zwykle decydujecie się także na plener. Sesja ślubna może być utrzymana w stylistyce Waszego wesela (np. ślub w stylu boho, ślub klasyczny i sesja glamour) lub całkowicie od niej odbiegać. Wybierając miejsce kierujecie się jego wyglądem, unikalną lokalizacją lub znaczeniem, jakie ma dla Waszego związku. Może to będzie szlak górski, na którym powiedziałaś “tak”, a może najbardziej romantyczne europejskie miasto jakie znacie. To Wasz wybór.

Nie ważne czy to plener ślubny w górach czy zagraniczna sesja zdjęciowa – najważniejsze jest uczucie między Wami, które chciałabym pokazać na zdjęciach. Każdy dotyk, wyraz twarzy odzwierciedla to, co czujecie do siebie. Na plenerowej sesji zdjęciowej to Wy gracie pierwsze skrzypce, a piękny krajobraz to tylko dopełnienie całości.

Plener ślubny

Na sesji ślubnej kluczowa jest atmosfera i kontakt z fotografem. Zawsze staram się, by Para Młoda czuła się swobodnie przed obiektywem. Razem planujemy wszystkie szczegóły. Zazwyczaj wybieracie inny dzień niż wesele, ale nie jest to regułą. Jesteście wtedy mniej zabiegani i zestresowani, możemy całkowicie oddać się fotografowaniu w pięknej scenerii. Miejsce pleneru ślubnego najczęściej proponujecie sami. Jednak jeśli nie macie pomysłu, chętnie podpowiadam kilka lokalizacji, które doskonale prezentują się na fotografiach.

CLOSE