MENU

Sesja ślubna za granicą

Jak wygląda sesja ślubna za granicą?

Jeśli marzycie o sesji ślubnej poza granicami Polski to dobrze trafiliście! Sesja ślubna za granicą to doskonały pomysł dla osób, które nie boją się latać, biegać i są po prostu szczęśliwi. Jeżeli spełniacie 2/3 kryteria uwierzcie mi, nie może nie wyjść. Sesja za granicą jest jak głęboki oddech. Padające promyki słońca, wiatr czy szum morza. Sesja ślubna za granicą, tego nie da się opisać, tego trzeba doświadczyć.

Na sesję ślubną za granicą coraz częściej decydujecie się dzięki tanim lotom. Jednak trzeba pamiętać, że sesje zagraniczną dobrze jest zaplanować dużo wcześniej niż standardową (np. bilety warto kupić wcześniej, bo są sporo tańsze). Jedna z ważniejszych kwestii podczas sesji ślubnej za granicą to pora roku. Z doświadczenia wiem, że środek wakacji nie jest najlepszym czasem z uwagi na tłum turystów. Dlatego na spokojnie pomyślcie gdzie i kiedy chcecie jechać. Wyspy kanaryjskie, Maroko, Santorini czy może kraje Skandynawskie? Wspólnie wybierzemy miejsce, które będzie odpowiednim tłem do sesji ślubnej za granicą.

Sesja ślubna za granicą

Sesja za granicą. Czy to sesja ślubna, narzeczeńska, a może rodzinna? Na każdej sesji dobra atmosfera to podstawa! Pamiętajcie o tym, zanim ustalicie już na ile dni chcielibyście wyjechać na plener zagraniczny. U mnie zwykle to 4-7 dni, a najkrótszy wyjazd do 3 dni. Dlaczego? Z doświadczenia wiem, że 2 dni trzeba zostawić na transfery lotniskowe. Dodatkowo lot niemiłosiernie wysysa energię, dlatego kilkudniowe sesje za granicą dzielę na kilka setów. Krótkie wyjścia dużo lepiej się sprawdzają niż kilkugodzinny plener często w wysokiej temperaturze. Podsumowując, wspólnie z Wami przygotowuję plan wyjazdu w taki sposób, żebyście mieli czas dla mnie (na zdjęcia) i czas dla siebie nawzajem (np. na zwiedzanie). Zwłaszcza, że często łączycie sesję ślubną z ochłonięciem od dnia codziennego.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Kliknijcie w poniższy link: więcej informacji 🙂

 

sesja-slubna-za-granica-jak-wyglada-plener-zagraniczny

Jestem też na INSTAGRAMIE

CLOSE