MENU

Sesja rodzinna

Jak wygląda sesja rodzinna?

Sesja rodzinna wykonana przez profesjonalnego fotografa to doskonały sposób na złapanie wspólnych chwil.!To zupełnie coś innego niż zdjęcia samodzielnie robione telefonem. Nie chodzi tylko o jakość czy estetykę. Fotograficzna sesja z całą rodziną to wspaniałe doświadczenie, metoda na  spędzanie wspólnie czasu i cudowna pamiątka dla Was i dzieci. One przecież tak szybko rosną!

Sesja rodzinna może być sposobem na uchwycenie ważnych momentów z Waszego życia – sesja ciążowa, sesja świąteczna, zdjęcia z okazji roczku dziecka lub jego kolejnych urodzin. Albo może być spontaniczną zabawą niezwiązaną z żadnym wydarzeniem rodzinnym. Fotografie rodzinne możemy zrealizować w dowolnym miejscu – w plenerze, w studiu zdjęciowym albo w Waszym domu.

Fotografia rodzinna

Realizując sesję ślubną dbam o to, byście byli w dobrym humorze i swobodnie czuli się przed aparatem. O wiele bardziej cenię naturalne ujęcia niż sztywne pozowane kadry. Dlatego staram się jak najlepiej uchwycić całą Waszą rodzinę podczas wspólnej zabawy, spacerów czy przekomarzań. Sesja ma zazwyczaj formę reportażu, fotografuję to co się dzieje. Rodzinne portrety to naturalna kontynuacja fotografii ślubnej i zawsze jestem szczęśliwa, kiedy wracacie do mnie po ślubie, abym mogła sfotografować kolejne ważne dla Was chwile.

CLOSE