MENU

Sesja rodzinna

Jak wygląda sesja rodzinna?

Dzieci za szybko rosną! Dlatego już na wstępie polecam zrobić wspólną sesję rodzinną. Fotografia rodzinna zrobiona przez doświadczonego fotografa to zupełnie coś innego niż zdjęcia samodzielnie robione telefonem. Nie chodzi tylko o jakość czy estetykę. Fotograficzna sesja z całą rodziną to wspaniałe doświadczenie, metoda na spędzanie wspólnie czasu i cudowna pamiątka dla Was i dzieci. Ich rączki, nóżki, uśmiech, pojedyncze ząbki czy płacz z niewiadomego pomodu. Wszystkie te wspaniałości powinny zostać uwiecznione podczas sesji rodzinnej!

Sesja rodzinna może być sposobem na uchwycenie ważnych momentów z Waszego życia – sesja ciążowa, brzuszkowa czy z okazji urodzin. Może być spontaniczną zabawą niezwiązaną z żadnym wydarzeniem rodzinnym. Fotografie rodzinne możemy zrealizować w plenerze lub w Waszym domu. W skrócie – tam, gdzie będziecie czuć się najlepiej.

Fotografia rodzinna

Realizując sesję rodzinną dbam o to, byście byli w dobrym humorze i swobodnie czuli się przed aparatem. O wiele bardziej cenię naturalne ujęcia niż sztywne pozowane kadry. Dlatego staram się jak najlepiej uchwycić Was i całą Waszą rodzinę podczas wspólnej zabawy, spacerów czy biegających dzieci. Sesja ma zazwyczaj formę reportażu, fotografuję to co się dzieje. Zazwyczaj sesje ciążowe odbywają się w domu. Jednak to żaden wyznacznik, duży wpływ ma także aura o danej porze roku. Zimą preferuję sesje w domu, natomiast latem na zewnątrz. Każdego z nas przyda się świeże powietrze!

Fotografia rodzinna – dla kogo? Rodzinne portrety to naturalna kontynuacja fotografii ślubnej i zawsze jestem szczęśliwa, kiedy wracacie do mnie po ślubie, abym mogła sfotografować kolejne ważne dla Was chwile. Jednak pamietajcie również o babciach i dziadkach! Nie ma nic wspanialszego niż fotografie ich ukochanych wnuków i Was. Zdjęcia mogą stać się pamiątką dla Was, jak również dla nich. Będą mogli spoglądać na fotografie swoich najbliższych codziennie. A może sesja kilku pokoleń? 🙂

Jestem też na INSTAGRAMIE

 

CLOSE