MENU

Sesja narzeczeńska

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska – to pojęcie na pewno obiło się Wam o uszy nawet jeśli nie planujecie ślubu. Zwykle sesja narzeczeńska to profesjonalna sesja zdjęciowa realizowana kilka miesięcy przed ślubem w innych stylizacjach niż biała suknia i garnitur. Zdjęcia z sesji przedślubnej zazwyczaj wykorzystujecie do przygotowania zaproszeń, dekoracji na sali weselnej, prezentów dla rodziców i świadków lub po prostu, by mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa.

Jednak wcale nie musicie planować ślubu, aby fotograf zrobił Wam profesjonalne zdjęcia czy to w studio, czy w plenerze. Sesja narzeczeńska to doskonały pomysł na prezent lub sposób na wspólne spędzenie czasu, a także oswojenie się z rolą modela. W dwójkę zawsze raźniej. Czasami sesja narzeczeńska może nawet zmienić się niespodziewanie w sesję zaręczynową.

Sesja narzeczeńska

Podstawą każdej sesji jest swobodna atmosfera i kontakt z fotografem. Staram się, by każde z Was poczuło się przed obiektywem swobodnie. Razem zaplanujemy wszystkie szczegóły – miejsce, czas, charakter sesji. Chętnie podpowiadam jak się ubrać, co może się przydać w Waszym wymarzonym miejscu. Doradzam, proponuję rozwiązania, ale najchętniej realizuję Wasze pomysły i marzenia dotyczące wspólnej sesji narzeczeńskiej.

CLOSE