MENU

Sesja ślubna

Jak wygląda sesja ślubna?

Zdjęcia ze ślubu nie kończą się na reportażu z uroczystości. Zwykle decydujecie się także na sesję ślubną. Plener ślubny może być utrzymany w stylistyce Waszego wesela (np. ślub w stylu boho, ślub klasyczny i czy ślub w stulu glamour) lub być po prostu w innym klimacie. Wybierając miejsce kieruje się jego wyglądem, unikalną lokalizacją lub wnętrzem. Co najważniejsze chce, by lokalizacja była dobrana pod Wasze osobowości. Sesja w górach znacznie odbiega od seji nad morzem. A obydwie scenerie świetnie wpasowują się pod plener ślubny.

Plener ślubny w górach czy zagraniczna sesja zdjęciowa – cały czas najważniejsi jesteście my i towarzyszące Wam uczucie. Bez tego nie ma dobrej fotografii. Każdy dotyk, wyraz twarzy odzwierciedla to, co czujecie do siebie. Na plenerowej sesji zdjęciowej to Wy gracie pierwsze skrzypce, a piękny krajobraz to tylko dopełnienie całości.

Plener ślubny

Prawdopodobnie to moja ulubiona część związana ze ślubem. Dlaczego? Na sesji ślubnej można zdziałać tak wiele! Od podóży choćby poza miasto (do czego namawiam najczęściej) po poznanie Was! Odnośnie samej sesji zawsze staram się, by Para Młoda czuła się swobodnie przed obiektywem. Razem planujemy wszystkie szczegóły. Zazwyczaj wybieracie inny dzień niż wesele, ale nie jest to regułą. Również robię mini sesję w dniu ślubu, emocje tego dnia są niezastąpione!

Podczas pleneru ślubnego w inny dzień, mamy znacznie więcej czasu. Cała sesja jest nieco bardziej kreatywna, a Wy wtedy mniej zabiegani i zestresowani. Wspólnie możemy całkowicie oddać się fotografowaniu w pięknej scenerii. Miejsce pleneru ślubnego najczęściej wybieramy wspólnie. Dlatego jeżeli nie macie pomysłu, chętnie podpowiem, które według mnie lokalizacje doskonale wpasują się w klimat Waszej sesji ślubnej.

Jestem też na INSTAGRAMIE

CLOSE