MENU

Fotografia ślubna

Jak wygląda dzień ślubu?

Planujecie ślub? Zdjęcia ze ślubu to wyjątkowy sposób upamiętnienia wszystkich wydarzeń i osób z tego wyjątkowego dla Was dnia. Fotografie ślubne najczęściej mają formę reportażu, niewyreżyserowanej fabuły. Pomimo że wiele elementów jest z góry zaplanowanych i powtarza się przy realizacji niemal każdego wesela. Mowa tu o całym dniu jak przygotowania, błogosławieństwo rodziców, ceremonia, składanie życzeń, pierwszy taniec, tort, wesele i zdjęcia grupowe.

Niezależnie od tego, gdzie odbywa się ślub i wesele, każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, bo to Wy gracie pierwsze skrzypce. A każda Para jest inna, dlatego fotografie ślubne to uchwycenie niezastąpionych chwil, emocji Pary Młodej i ich gości na swój sposób. W roli fotografa ślubnego najlepiej uwiecznić najważniejsze momenty. Przede wszystkim oddać atmosferę, jaka towarzyszyła Wam i gościom w tym wyjątkowym dniu. Fotografia ślubna powinna być historią opowiedzianą za pomocą niepowtarzalnych kadrów. Z pewnością zdjęcia pozwolą Wam wrócić do wspomnień tego niezwykłego dnia!

Fotografie ślubne

Realizując reportaż ślubny staram się być dyskretna i niemal niewidzialna. W trakcie nieco pomagam prowadzić Parę, ale z drugiej strony nie onieśmielam gości swoją obecnością. Moją rolą jest uchwycenie ulotnych chwil w kadrach, które najlepiej oddadzą klimat ślubu i całego zamieszania z nim związanego. Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, wzruszającego lub zabawnego. By nie uronić żadnego momentu z tak wyjątkowego dla Was dnia. Co najważniejsze tego dnia muszę sprostać Waszym oczekiwaniom. Dlatego, jeżeli macie jakiekolwiek pomysły lub marzenia związane z dniem ślubu, powiedzcie mi o tym. Z pewnością co trzy głowy, to nie jedna!

Jestem też na INSTAGRAMIE

 

CLOSE