MENU

Sesja narzeczeńska

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Sesja – jak wygląda sesja narzeczeńska? to pojęcie na pewno obiło się Wam o uszy nawet jeśli nie planujecie ślubu. To sesja zdjęciowa realizowana kilka miesięcy przed ślubem w innych stylizacjach niż biała suknia i garnitur. Zdecydowanie preferuję styl casualowy, jednak na czym się wtedy skupiam najbardziej? Na was! Zdjęcia z sesji przedślubnej zazwyczaj wykorzystujecie do przygotowania zaproszeń, dekoracji na sali weselnej, prezentów dla rodziców i świadków lub co najważmiejsze by mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa.

Jednak wcale nie musicie planować ślubu, aby fotograf zrobił Wam profesjonalne zdjęcia czy to w studio, czy w plenerze. Sesja to doskonały pomysł na prezent lub sposób na wspólne spędzenie czasu, a także oswojenie się z rolą modela. W dwójkę zawsze raźniej. Czasami sesja narzeczeńska może nawet zmienić się niespodziewanie w sesję zaręczynową! Także dziewczyny, bądźcie czujne!

Sesja narzeczeńska

Dlaczego każde z poniższych zdjęć jest inne? Podstawą moich sesji narzeczeńskich jest bliższe poznanie z Wami. Po pierwsze przy każdej sesji jest swobodna atmosfera. Staram się, by każde z Was poczuło się przed obiektywem czuło się dobrze. Zdaje sobie sprawę, że dla większości z Was to pierwszy raz przed obiektywem. Jednak nie musicie się o nic martwić! Oprócz robienia zdjeć chodzimy, rozmawiamy co pozwala na oswojenie się z aparatem. Ponadto razem zaplanujemy wszystkie szczegóły – miejsce, czas, klimat sesji. Z pewnością będzię to Wasza sesja narzeczeńska 🙂

Chętnie podpowiadam jak się ubrać, a spory poradnik na ten temat znajdziecie w tym linku. Doradzam, jednak najchętniej realizuję Wasze pomysły dotyczące wspólnej sesji narzeczeńskiej. Dajcie się poznać, zaufajcie, a razem stworzymy sesję o jakiej marzyliście!

Jestem też na INSTAGRAMIE

CLOSE