Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /home/platne/serwer70547/public_html/czterykadry.pl/wp-includes/functions.php on line 5313
Jak wygląda sesja narzeczeńska? Sesja narzeczeńska | Fotograf ślubny
MENU

Sesja narzeczeńska

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Sesja – jak wygląda sesja narzeczeńska? to pojęcie na pewno obiło się Wam o uszy nawet jeśli nie planujecie ślubu. To sesja zdjęciowa realizowana kilka miesięcy przed ślubem w innych stylizacjach niż biała suknia i garnitur. Zdecydowanie preferuję styl casualowy, jednak na czym się wtedy skupiam najbardziej? Na was! Zdjęcia z sesji przedślubnej zazwyczaj wykorzystujecie do przygotowania zaproszeń, dekoracji na sali weselnej, prezentów dla rodziców i świadków lub co najważmiejsze by mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa.

Jednak wcale nie musicie planować ślubu, aby fotograf zrobił Wam profesjonalne zdjęcia czy to w studio, czy w plenerze. Sesja to doskonały pomysł na prezent lub sposób na wspólne spędzenie czasu, a także oswojenie się z rolą modela. W dwójkę zawsze raźniej. Czasami sesja narzeczeńska może nawet zmienić się niespodziewanie w sesję zaręczynową! Także dziewczyny, bądźcie czujne!

Sesja narzeczeńska

Dlaczego każde z poniższych zdjęć jest inne? Podstawą moich sesji narzeczeńskich jest bliższe poznanie z Wami. Po pierwsze przy każdej sesji jest swobodna atmosfera. Staram się, by każde z Was poczuło się przed obiektywem czuło się dobrze. Zdaje sobie sprawę, że dla większości z Was to pierwszy raz przed obiektywem. Jednak nie musicie się o nic martwić! Oprócz robienia zdjeć chodzimy, rozmawiamy co pozwala na oswojenie się z aparatem. Ponadto razem zaplanujemy wszystkie szczegóły – miejsce, czas, klimat sesji. Z pewnością będzię to Wasza sesja narzeczeńska 🙂

Chętnie podpowiadam jak się ubrać, a spory poradnik na ten temat znajdziecie w tym linku. Doradzam, jednak najchętniej realizuję Wasze pomysły dotyczące wspólnej sesji narzeczeńskiej. Dajcie się poznać, zaufajcie, a razem stworzymy sesję o jakiej marzyliście!

Jestem też na INSTAGRAMIE

CLOSE