MENU

Fotografia ślubna

Jak wygląda dzień ślubu?

Zdjęcia ze ślubu w formie reportażu to wyjątkowy sposób upamiętnienia wszystkich wydarzeń i osób z tego wyjątkowego dla Was dnia. Reportaż to niewyreżyserowana fabuła, chociaż wiele elementów jest z góry zaplanowanych i powtarza się przy realizacji niemal każdego wesela. Mowa tu o całym dniu jak przygotowania, błogosławieństwo rodziców, ceremonia, składanie życzeń, pierwszy taniec, tort i wesele.

Niezależnie od tego, gdzie odbywa się ślub i wesele, każdy reportaż ślubny jest wyjątkowy, bo to Wy gracie pierwsze skrzypce. A każda Para jest inna, dlatego reportaż ślubny to uchwycenie chwil i charakteru Pary Młodej na swój sposób. W roli fotografa ślubnego najlepiej uwiecznić najważniejsze momenty, a przede wszystkim oddać emocje i atmosferę, jaka towarzyszyła Wam i gościom w tym wyjątkowym dniu. Jest szczególną historią opowiedzianą za pomocą niepowtarzalnych kadrów, która pozwoli Wam zachować w pamięci ten dzień na wiele lat.

Reportaż ślubny

Realizując reportaż ślubny staram się być dyskretna i niemal niewidzialna, by nie zakłócać rytmu wydarzeń i nie onieśmielać gości swoją obecnością. Moją rolą jest uchwycenie ulotnych chwil w kadrach, które najlepiej oddadzą klimat ślubu i całego zamieszania z nim związanego. Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego, wzruszającego lub zabawnego. By nie uronić żadnego momentu z tak wyjątkowego dla Was dnia.

CLOSE