MENU

O mnie

Cztery Kadry – Fotograf ślubny 

Aleksandra Nowak

Kim jest Aleksandra Nowak z Cztery Kadry? Po prostu Olą. A pisanie “o mnie” jest dużo trudniejsze niż robienie zdjęć! Jednak postanowiłam się podzielić z Wami, częścią mojego życia.
Uwielbiam: podróże, wodę, słońce, wiatr, zgiełk dużych miast oraz czekoladę! Jestem estetką, która uwielbia minimalizm, symetrię i światło cienie. Muzyka bez wątpienia jest częścią mojego życia.

ten pierwszy raz…

 Kocham ludzi i to oni wciąż są dla mnie największą i niezastąpioną inspiracją. Ich emocje, reakcje, a przede wszystkim relacje. Odkąd pamiętam uwielbiałam obserwować ludzi. W liceum myślałam, że pójdę na psychologię, jednak studia popchnęły mnie w stronę reklamy, a zaraz po nich zajmowałam się fotografią komercyjną. Nie da się ukryć, że te wszystkie doświadczenia zebrane w całość doskonale przełożyły się na pracę fotografa ślubnego.

Pierwszy reportaż ślubny zrobiłam dla moich przyjaciół. W skrócie było to kameralne przyjęcie w gronie najbliższych, w naszym rodzinnym mieście. Z pewnością łatwo nie było, grom emocji, łez szczęścia i szczerych życzeń towarzyszyły cały dzień. Niewątpliwie atmosfera zarówno ceremonii jak i przyjęcia była niezwykle magiczna, dlatego też zapragnęłam to kontynuować 🙂

fotografuję na ślubach i kocham to robić.

Bycie fotografem ślubnym to niesamowita odpowiedzialność jednak zarazem ogromne szczęście. W rezultacie jeszcze częściej się uśmiecham! Czy to możliwe? Tak, bo mam pracę, która sprawia radość innym. Dawanie wartości w postaci zdjęć to niezastąpiony przywilej. Pracuje dla cudownych Par, zakochanych i szczęśliwych ludzi, od których bije niesamowita energia.

Czasem bywa trudniej, jednak zdobyte do tej pory doświadczenie pomaga mi wyjść z trudnych sytuacji na różne sposoby. Przede wszystkim to Wy jesteście dla mnie najważniejsi. Chcę, abyście się czuli komfortowo w tym ważnym dla Was dniu. Dlatego doradzam i służę pomocą na każdym etapie planowania ślubu.

INSTAGRAM

 sesje ślubne pomagają mi spełniać marzenia

Podróże. Małe i duże, by doświadczać, kreować i uczyć się. Ponadto marzyć, patrzeć i tworzyć. Mam takie powiedzenie “niech się dzieje”. Gwarantuję, gdziekolwiek nie pojedziemy będzie cudownie.

Zawsze jestem otwarta na Wasze propozycje, to Wy macie marzenia, a ja mam za zadanie je spełnić. Dlatego jeżeli marzycie o sesji ślubnej poza miastem, a może sesji za granicą? Sesja na w Hipszanii? We Włoszech? A może sesja ślubna w Marocco? Podzielcie sie Waszymi przemyśleniami! Sesja odbywa się tylko RAZ, dlatego może warto wykorzystać ten czas? 🙂

To WY jesteście dla mnie największą i niezastąpioną inspiracją. W rezultacie nie wsadzam par w utarty schemat i nie robię takich samych zdjęć każdej parze. Wspólnie z Wami szukam miejsca, tak by każdy z nas czuł się komfortowo. Uważam że każdą Parą kryje się inna historia i to chce Wam przekazać w postaci fotografii.

trochę o pracy, po pracy

Z pewnością cenię klasykę, która niesie za sobą ponadczasowość. W trakcie reportażu skupiam się przede wszystkim na ludziach. Na Was, Waszej miłości, rodzinie i przyjaciołach. Portret z mamą czy emocje przy błogosławieństwie i przysiędze – to chwile nie do powtórzenia. Z pewnoscią moje zdjęcia są w większości kolorowe! Ponadto ponadczasowość fotografii czarno białej przenika przez reportaż, by wydobyć klasyczne perełki.

Z przyjemnością opowiem Wam o mojej pracy w roli fotografa ślubnego. Tymczasem chciałabym, żebyście to Wy opowiedzili mi o sobie, swoich marzeniach. W związku z tym świetnym pomysłem jest sesja narzeczeńska, do której również Was zapraszam! W kosekwencji, może stać się pamiątką dla Was, bądź być idealnym prezentem dla rodziców w postaci zdjęć do ramki w dniu ślubu.

Zależy mi, żebyście za jakichś czas oglądając zdjęcia mogli szczerze powiedzieć “To MY” i “Tak właśnie było.”

Do zobaczenia!
Aleksandra Nowak.
~Ola.

Przez muzykę barw, rytm kształtów,
grę form, harmonię kompozycji.
Przez
ich własną, jedyną melodię,
bo każdy obraz ma swoją muzykę.

CLOSE