MENU

ALBUMY

Albumy ślubne 

Czym się różni fotoalbum od fotoksiążki?

W swojej ofercie mam kilka opcji albumów ślubnych i fotoksiążek. Uwielbiam ten format zapisania wspomnień na wyciągnięcie ręki. Albumy ślubne, fotoksiążki czy fotoalbumy to spersonalizowana pamiątka reportażu ślubnego i sesji ślubnej. Trafiają do nich wybrane przez Was zdjęcia. Zarówno reportażowe ujęcia, jak i Wasze portrety z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Te najtrafniejsze momenty, chwile, zdjęcia przepełnione emocjami i niesamowitą energią. Fotografie w albumach ślubnych oddaje w formie WASZYCH HISTORII. Chronologicznie ułożone zdarzenia, od sesji narzeczeńskiej po reportaż ślubny zakończony sesją ślubną lub sesją za granicą. Gwarantuję, że po otrzymaniu albumu ślubnego do rąk, będziecie się naprzemiennie uśmiechać i wzruszać!  

Tak, by sprostać Waszym oczekiwaniom, albumy ślubne różnią się formatem, papierem oraz kolorem i tkaniną na okładce. Dodatkową opcją jest spersonalizowany grawer, najczęściej z Waszymi imionami i datą ślubu. Jednak można wybrać inny wariant napisu. Albumy ślubne i fotoksiążki mają na celu przywołanie emocji tego dnia, Każdy kadr buduje napięcie, przechodząc do kolejnego. To takie niezwykłe! Trzymając w ręku fotoksiążkę przypominać sobie kolejne fragmenty Najważniejszego Dnia w życiu. Za każdym razem odświeżać w pamięci ten dzień i wydobywać kolejną sytuację. Po latach budzić skojarzenia i od nowa pamiętać TEN DZIEŃ. 

albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke

Fotoksiążka

Fotoksiążka jak sama nazwa wskazuje to rodzaj książki fotograficznej. Cechuje ją matowy papier, który ma miękkie karty o gramaturze 170g/m2. Ten rodzaj fotoksiążki nie otwiera się na płasko, gdyż środek wchodzi w grzbiet książki. Dodatkowo na każdej stronie pojawia się jedno zdjęcie w poziomie bądź dwa w pionie. Producent u którego drukuje dla Was albumy w formie książki ma bogatą linię tkanin. Od ekoskóry, po tkaniny introligatorskie skończywszy na aksamitnych, welurowych tkaninach, będących hitem ostatnich sezonów.

Rozmiar 30×20
100 zdjęć*
* możliwość dokupienia dodatkowych stron

albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke

Fotoalbumy | Albumy ślubne

Fotoalbum od fotoksiążki różni się gramaturą papieru oraz rozkładem zdjęć w środku. Papier matowy w mniejszym rozmiarze lub papier błyszczący w większym rozmiarze o gramaturze 800g/m2. Ten rodzaj fotoalbumu otwiera się na płasko. Projekt albumu ślubnego ma formę kolaży, ułożonych kilku zdjęć na jednej stronie w ten sposób, by razem tworzyły spójną całość. Podobnie jak w wersji fotoksiążki, producent ma różną linię tkanin w zależności od Waszych marzeń.

Rozmiar
36×28
papier matowy
60zdjęć*

Rozmiar
42×30
papier błyszczący
60zdjęć*

* możliwość dokupienia dodatkowych rozkładówek

albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke

Ile kosztuje album ślubny? Albumy ślubne cena

Ceny zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zapytaj mnie o aktualną OFERTĘ, wyślę cennik z opisem poszczególnych albumów. Nadmienię, że przy zakupie zestawu 2+1 = 3 albumów ślubnych takiego samego projektu jest zniżka na całość.

Ile zdjęć do albumu ślubnego?

Nie ma ściśle określonej liczby zdjęć, jakie powinny znaleźć się w albumie ślubnym. Liczba zdjęć zależy od wielu czynników, preferencje pary młodej, styl fotografii, wielkość albumu. Powyżej podane liczby np 60 fotografii w fotoalbumie to standard w mojej ofercie.

W zależności od wybranej oferty fotograficznej, para młoda może otrzymać od kilkudziesięciu do kilkuset zdjęć, z których wybiera się te, które zostaną umieszczone w albumie. Zazwyczaj w albumie ślubnym znajduje się od kilkudziesięciu do kilkuset zdjęć, które najlepiej oddają atmosferę i emocje związane z dniem ślubu i weselem.

Ostateczna liczba zdjęć zależy od indywidualnych potrzeb i upodobań pary młodej, ale warto pamiętać, że album powinien być starannie wyselekcjonowany, aby każde zdjęcie stanowiło piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.

Jakie zdjęcia do albumu ślubnego?

Projektem fotoalbumu i fotoksiążki zajmuje się osobiście. Układam historię z Waszych zdjęć, tak by tworzyła spójną całość natomiast zdjęcia, jakie będą zawarte w środku wybieracie Wy. Ważne, aby do albumu wybrać zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę i emocje związane z dniem ślubu i weselem oraz te, które są najważniejsze dla pary młodej. Z uwagi na tak ważny dzień, to Wy najlepiej wiecie, kto jest najbliższy Waszemu sercu oraz jakie zdjęcia Wam się najbardziej podobają. Jeżeli mam jakiekolwiek sugestie odnośnie zamiany, informuję Was o tym.

Jak zaprojektować album?

Dodatkowo Wy wybieracie kolor i rodzaj tkaniny z wzornika oraz grawer, na którym mogą widnieć Wasze imiona bądź też napis lub ulubiony cytat. Najważniejsze dla mnie jest to, żebyście za 4, 14 czy 40 lat wrócili do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy.

albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazkealbumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke

Jak zamówić album ślubny?

Nie musicie zamawiać albumu przy podpisaniu umowy, możecie to zrobić również po ślubie. Istnieje też opcja domówienia albumów dla rodziców czy dziadków. Może to stanowić wspaniały prezent np. na święta Bożego Narodzenia. Jeżeli zdecydujecie się na zamówienie fotoalbumu albo fotoksiążki przy podpisaniu umowy jego cena nie ulega zmianie, jeżeli w późniejszym terminie, cena może się zmienić. Kolejność jest następująca: ja wysyłam Wam zdjęcia ze ślubu, kolejno Wy wybieracie zdjęcia, które mają znaleźć się w projekcie.

Kolejno odsyłam Wam projekt, w którym macie możliwość naniesienia poprawek czy zamiany zdjęć. Po wprowadzeniu ewentualnych zmian jeżeli projekt albumu skradnie Wasze serca, wybieracie kolor i rodzaj tkaniny oraz spersonalizowany grawer. Przedostatni punkt to wysłanie przeze mnie projektu do drukarni, a ostatnim wysłanie paczki do Was, tak byście mogli cieszyć się nimi przez kolejne wspólne lata.

Realizacje możecie zobaczyć pod linkiem na instagramie:
ALBUMY ŚLUBNE

albumy-slubne-fotoksiazka-slubna-fotoalbum-slubny-jak-zaprojektowac-album-jak-zamowic-fotoksiazke

Warto pamiętać, że album ślubny to pamiątka na całe życie, która będzie przypominać o ważnym wydarzeniu, dlatego warto zainwestować w dobry jakościowo album, który zachowa swoją jakość przez wiele lat.

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany WARSZTATAMI FOTOGRAFII ŚLUBNEJ – klikniejcie w ten link, by dowiedzieć się o szczegółach 🙂

 

CLOSE