MENU

O + P = Ślub na zamku w Przegorzałach | Wesele na Zamku

slub-na-zamku-w-przegorzalach-wesele-w-zamku-pod-krakowem-zamek-w-przegorzalach-dj-czy-zespol-na-weselu

Ślub na zamku w Przegorzałach

Miał być ślub na tarasie zamku, jednak pogoda nie dopisała. Na przysiędze obrączki przyniosła ich chihuahua. Był to ślub w eleganckim stylu, przed, którym po raz pierwszy zobaczyli się piętro wyżej od reszty gości. Świeże kwiaty na sali (podobnie jak na ślubie Moniki i Thomasa), które później służyły, jako prezenty dla gości.

Spektakularny, podwójny pierwszy taniec. Wzruszające życzenia, zdjęcia z gośćmi na tarasie Zamku. Zachód słońca nas nie zawiódł i zrealizowaliśmy sesję, kiedy promienie przebijały się przez chmury. A później było techno. I wiecie co? Było wspaniale. Zapraszam Was na dzień Olgi i Piotra, czyli ślub na Zamku w Przegorzałach.

Sesja narzeczeńska nad morzem

Nasza znajomość zaczęła się od skype, kiedy w maju odbyliśmy rozmowę o ich wrześniowym ślubie. Pomysł za sesję narzeczeńską zrodził się od razu, jednak pojawił się mały ?problem?. Nasi dzisiejsi bohaterowie mieszkali wówczas w Gdańsku.

Większość sesji narzeczeńskich wykonuję w Krakowie, jednak los chciał inaczej. W czerwcu fotografowałam ślub Martyny i Maćka w Gdyni, stąd wpadłam na pomysł by zostać dłużej w Trójmieście i tak udało się zrealizować wspólną sesję nad polskim morzem, której efekty możecie zobaczyć w ROLCE.

Wesele w Zamku w Przegorzałach: Bajkowe Przyjęcie w Sercu Małopolski

 

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. To moment, w którym dwoje ludzi obiecuje sobie miłość i wierność na zawsze. Wybór idealnego miejsca na tę wyjątkową uroczystość jest niezwykle istotny. Zamek w Przegorzałach to miejsce, które oferuje niezapomniane przeżycie w bajkowej scenerii. Tak wymarzyli sobie Olga i Piotr, ślub na Zamku w Przegorzałach w eleganckim, minimalistycznym stylu, na tle panoramy Krakowa.

Zamek w Przegorzałach to XIV-wieczny obiekt, który został pieczołowicie odrestaurowany i zmodernizowany, zachowując przy tym swój historyczny charakter. Majestatyczne mury, piękne wnętrza i urokliwy park tworzą atmosferę luksusu i romantyzmu. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną, aby ich wesele było jak z żurnala.

Ślub na zamku w Przegorzałach, stanowi idealną scenerię dla bajkowego wesela. To miejsce, gdzie historia przeplata się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalną atmosferę luksusu i romansu, majestatycznie wznoszący się na wzgórzu nad Wisłą.

Ceremonia na zamku w Przegorzałach

 

Zaraz po przygotowaniach, na których byli w towarzystwie najbliższych, Olga i Piotr zobaczyli się po raz pierwszy w strojach ślubnych. Był to niezwykle wzruszający dla nich moment. Następnie Piotr udał się do reszty gości i już tam pod girlandą oczekiwał na Olgę, która weszła na salę balową.

Olga i Piotr zaplanowali swoją ceremonię na tarasie zamku, jednak niestety tego dnia od rana padał deszcz. We współpracy z florystkami oraz dekoratorkami zdecydowali by moment przysięgi, ślub na Zamku w Przegorzałach odbył się w środku.

Po ceremonii goście zasiedli do stołów w jednej z przestronnych sal balowych zamku. Eleganckie wnętrza, zdobione kryształowymi żyrandolami i ornamentami, nadały przyjęciu wyjątkowego charakteru. Doświadczeni kelnerzy zadbali o każdy szczegół, zapewniając perfekcyjną obsługę i wyśmienite dania kuchni polskiej.

Kolejno odbyły się życzenia pod girlandą z ceremonii, a zaraz po nich zrobiliśmy wspólne zdjęcia grupowe na tarasie zamku. Tuż przed zachodem słońca zrealizowaliśmy sesję plenerową. Promienie przebijały się przez chmury, które dodatkowo stworzyły niepowtarzalny, tajemniczy klimat, co niezwykle się wkomponowało w atmosferę dnia.

Zespół czy Dj na weselu?

Najpierw elegancko później techno party

Wybór odpowiedniej oprawy muzycznej to jeden z najważniejszych elementów organizacji wesela. Dobra muzyka potrafi rozkręcić imprezę i sprawić, że wszyscy goście będą bawić się do białego rana. Ale co wybrać: zespół muzyczny czy DJ-a? Ślub na Zamku w Przegorzałach.

Zespół muzyczny:

Zalety:

 • Energia i żywiołowość: Żywa muzyka zespołu potrafi porwać tłumy i stworzyć niepowtarzalną atmosferę.
 • Szeroki repertuar: Zespoły muzyczne zazwyczaj mają szeroki repertuar, co pozwala na dopasowanie muzyki do gustu wszystkich gości.
 • Możliwość interakcji: Muzycy mogą wchodzić w interakcje z gośćmi, co dodatkowo integruje i bawi.

Wady:

 • Koszt: Zespoły muzyczne są zazwyczaj droższe niż DJ-e.
 • Przerwy: Zespoły potrzebują przerw w graniu, co może powodować przestoje w zabawie.
 • Ograniczony repertuar: Zespoły nie zawsze są w stanie zagrać wszystkie piosenki, które chcieliby usłyszeć goście.

DJ:

Zalety:

 • Koszt:DJ-e są zazwyczaj tańsi niż zespoły muzyczne.
 • Brak przerw:DJ może grać bez przerwy, co zapewnia ciągłość zabawy.
 • Szeroki repertuar:DJ ma dostęp do ogromnej biblioteki muzycznej i może dopasować muzykę do gustu wszystkich gości.
 • Możliwość spersonalizowania:DJ może stworzyć playlistę dopasowaną do preferencji Pary Młodej.

Wady:

 • Brak interakcji:DJ nie ma możliwości wchodzenia w interakcje z gośćmi w taki sam sposób jak zespół muzyczny.
 • Monotonia:Niektórzy goście mogą uważać, że muzyka puszczana przez DJ-a jest monotonna.
 • Ograniczone możliwości:DJ nie jest w stanie zagrać wszystkich piosenek na żywo.

Podsumowując:

Wybór między zespołem muzycznym a DJ-em zależy od wielu czynników, takich jak budżet, preferencje muzyczne Pary Młodej i charakter imprezy. Ślub na Zamku w Przegorzałach pod Krakowem.

Oto kilka pytań, które mogą pomóc w podjęciu decyzji:

 • Jaki jest nasz budżet?
 • Jaki styl muzyki preferujemy?
 • Jak chcemy, aby wyglądała nasza impreza?
 • Czy zależy nam na interakcji muzyków z gośćmi?
 • Czy ważny jest dla nas szeroki repertuar?

Warto posłuchać demo zespołu lub DJ-a przed podjęciem ostatecznej decyzji. Można też poprosić o opinie znajomych, którzy niedawno organizowali wesele. Ważne jest, aby podpisać umowę z wybranym zespołem lub DJ-em, w której określi się wszystkie szczegóły współpracy.

Ostatecznie to Para Młoda musi zadecydować, która oprawa muzyczna będzie najlepsza na ich wesele. Olga i Piotr natomiast zdecydowali się na obydwa warianty. Naprzemiennie grał zespół z DJem, co niezwykle wpasowało się  w klimat i ich wesela.

Zamek w Przegorzałach wesele

Po sesji goście zostali zaproszeni na recital gitarowy w wykonaniu dwóch muzyków. Kolejno Olga i Piotr zatańczyli swój spektakularny dwu częściowy pierwszy taniec, podczas którego Olga przebrała się z sukni ślubnej w kombinezon. Była to wisienka na torcie i zarazem to rozpoczęcie niezwykłej zabawy w towarzystwie naprzemiennie zespołu muzycznego i Dja.

W otoczeniu zabytkowych murów i zachwycających widoków na Kraków, ślub i przyjęcie Olgi i Piotra zapamiętam na dłużej, bo jak sama napisała Olga: ?Zdjęcia są przepiękne! Ja nadal nie mogę przestać ich oglądać najpierw elegancko i nagle przejście w szaloną zabawę.?

Dodatkowo Zamek w Przegorzałach dysponuje komfortowymi pokojami i apartamentami, w których Goście weselni mogą spędzić noc po uroczystości. Pokoje urządzone są w eleganckim stylu i zapewniają wszystko, co niezbędne do udanego wypoczynku.

Ślub na Zamku w Przegorzałach

Ślub w Zamku w Przegorzałach to nie tylko przyjęcie, to niezapomniane przeżycie, które pozostanie w Państwa pamięci na zawsze. Zamek oferuje wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć bajkowe wesele ? magiczną atmosferę, wyśmienitą kuchnię. OIga i Piotr, dziękuję, że mogłam być częścią Waszego dnia!

INSTAGRAM

 

Comments
Add Your Comment

CLOSE