MENU

Fotograf ślubny Kielce – Najlepszy fotograf ślubny – Polecany Fotograf

Polecany Fotograf ślubny Kielce

fotograf-kielce-fotograf-slubny-kielce-fotografia-slubna-kielce-polecany-fotograf-slubny-z-kielc

FOTOGRAF KIELCE

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub jest bardzo ważny, ponieważ to on będzie odpowiedzialny za uwiecznienie najważniejszych momentów tego wyjątkowego dnia. Jako Fotograf Kielce przedstawiam kilka kroków, które mogą Ci pomóc w wyborze idealnego fotografa. Po pierwsze przeglądanie portfolio – warto zobaczyć, jakie zdjęcia wykonał już fotograf i czy jego styl odpowiada Twoim oczekiwaniom. Możesz to zrobić poprzez przeglądanie portfolio na stronie internetowej, Instagramie lub Facebooku.

Możesz także szukać opinii w Internecie, moje recenzje od Par, które powierzyły mi sfotografowanie ślubu możecie zobaczyć pod tym linkiem. Jeśli wybierasz fotografa, warto umówić się z nim na spotkanie online. Dzięki temu będziesz miał okazję poznać, złapać wspólne flow, porozmawiać o swoich oczekiwaniach i zobaczyć, jakie podejście ma do swojej pracy. Warto by wcześniej wiedzieć jaki styl zdjęć Was interesuje. Czy preferujesz naturalne, spontaniczne ujęcia, czy może bardziej ustawione i artystyczne? Cena usług fotografa może znacząco się różnić w zależności od jego doświadczenia i umiejętności. Pamiętajcie, że zdjęcia to pamiątka na całe życie 🙂

fotograf-kielce-fotograf-slubny-kielce-fotografia-slubna-kielce-polecany-fotograf-slubny-z-kielc

Fotografia ślubna Kielce

Przygotowanie do ślubu to bardzo ważny etap w życiu każdej pary. Fotograf Kielce, poniżej przedstawiam kilka kroków, które mogą Ci pomóc w przygotowaniach:

 1. Ustalenie daty i miejsca ślubu w Kielcach – decyzja ta powinna być podjęta odpowiednio wcześniej, abyście mieli czas na organizację innych elementów wesela.
 2. Wybór sukni ślubnej i garnituru – jeśli decydujesz się na tradycyjny ciemny garnitur, suknię lub smoking, upewnij się, że masz odpowiednią ilość czasu na znalezienie idealnego kroju i dokonanie ewentualnych przeróbek.
 3. Zespół muzyczny lub DJ-a – muzyka to bardzo ważny element tej uroczystości, jak fotograf Kielce, powiem, że warto zadbać o odpowiedniego wykonawcę, który jest zgodny z Waszymi muzycznymi preferencjami 🙂
 4. Wybór dekoracji – aranżacja kościoła lub sali weselnej powinna być dopasowana do stylu, który wybraliście, tu z pewnością pomoże Wam florysta czy dekorator
 5. Wysłanie zaproszeń – upewnij się, że zaproszenia dotrą do gości z odpowiednim wyprzedzeniem, może pokusicie się o wersje online? 🙂
 6. Zamówienie tortu i innych potraw – nie ma nic gorszego niż brak przetestowania jedzenia, wybierz firmę cateringową, która zaoferuje Ci najlepszą jakość jedzenia i obsługę.
 7. Wybór fotografa lub kamerzysty – To mój konik, fotograf Kielce, z stąd z głębi serca powiem, że warto zatrudnić profesjonalistę, który zrobi piękne zdjęcia lub film, abyście mogli zachować wspomnienia na długie lata.
 8. Ustalenie harmonogramu dnia ślubu – często są przesunięcia, a to dłuższe życzenia, czy obiad, jednak warto zaplanować dokładnie, co będzie się działo w ciągu dnia.
 9. Przygotowanie prezentów dla rodziców i świadków. Zrobiłam wpis dotyczący tego tematu, kliknij po inspiracje: PREZENT DLA RODZICÓW
 10. Ustalenie, kto będzie odpowiadał za poszczególne elementy – warto zorganizować spotkanie z bliskimi i ustalić, kto będzie odpowiedzialny za poszczególne elementy przygotowań.

fotograf-kielce-fotograf-slubny-kielce-fotografia-slubna-kielce-polecany-fotograf-slubny-z-kielc

Polecany fotograf Kielce

Spotkanie z fotografem ślubnym Kielce zazwyczaj ma na celu omówienie szczegółów dotyczących fotografowania w dniu ślubu oraz poznania się lepiej. Poniżej przedstawiam, jak może wyglądać takie spotkanie:

 1. Omówienie oczekiwań – najczęściej pytam o Wasze oczekiwania dotyczące zdjęć oraz o to, co jest dla Was najważniejsze w dniu ślubu. To dobra okazja, aby porozmawiać o stylu zdjęć, konkretnych ujęciach, które chcesz uwiecznić, oraz osobach, których zdecydowanie nie powinno zabraknąć na zdjęciach 🙂
 2. Prezentacja portfolio – pokażę Wam albumy i prezentowane w nich zdjęcia, będziecie mogli dotknąć materiałów i wybrać rodzaj papieru.
 3. Dyskusja na temat planu dnia ślubu – warto omówić plan dnia ślubu, aby zaplanować odpowiednio czas na zdjęcia. Jako doświadczony fotograf mogę zaproponować rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie jak najlepszych ujęć 🙂
 4. Wskazówki odnośnie do ubioru na sesję narzeczeńską, pomogę i doradzę, również z dogodnym i pięknym miejscem na sesję!
 5. Omówienie dodatkowych usług z pakietu, może sesja za granicą? Bądź fotoksiążki dla rodziców? A być może chcecie zwiększyć pakiet godzin? Pamiętajcie, że jestem otwarta na Wasze pomysły i marzenia dotyczącego tego dnia!
 6. Podsumowanie – na koniec warto porozmawiać o sprawach formalnych jak umowa i zadatek, tak by wszystko było dopięte 🙂

Spotkanie z fotografem ślubnym to ważny etap przygotowań do ślubu, który pozwoli na lepsze poznanie się z fotografem oraz na dopracowanie szczegółów dotyczących fotografowania.

 

fotograf-kielce-fotograf-slubny-kielce-fotografia-slubna-kielce-polecany-fotograf-slubny-z-kielc

Fotograf Kielce

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego fotografa na ślub to bardzo ważna decyzja, dlatego warto poświęcić jej odpowiednio dużo czasu i uwagi. Przygotowanie do ślubu to cudowny czas, jeżeli szukacie kogoś kto jest polecany fotograf ślubny Kielce, zapraszam do kontaktu!

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE