MENU

Fotograf ślubny Bochnia – Najlepszy fotograf ślubny – Polecany Fotograf

Polecany fotograf ślubny Bochnia

fotograf-bochnia-fotograf-slubny-bochnia-fotografia-slubna-bochnia-polecany-fotograf-slubny-z-bochni

FOTOGRAF BOCHNIA

Kiedy zaczniesz planować ślub? To zależy od indywidualnych preferencji, a czasem po prostu od okoliczności. Wiele par decyduje się na planowanie ślubu na rok lub dwa przed datą ceremonii, jednak istnieją również pary, które zaczynają przygotowania na przykład sześć miesięcy. Jako Fotograf Bochnia, polecam wcześniej zaznajomić się z dostępnością podwykonawców, którzy spełniają Wasze oczekiwania! Wybór fotografa ślubnego nie należy do najprostszych rzeczy. Ważne, byście zapoznali się z jego PORTFOLIO oraz OFERTĄ, tak byście mieli pamiątkę na lata 🙂

Nie ma reguły na zaplanowanie ślubu marzeń! Planując z wyprzedzeniem teoretycznie masz więcej czasu na dokładne zapoznanie się z ofertami usługodawców. Przykładowo zarezerwowanie sali weselnej, fotografa, florysty czy zespołu. Jednak nie jesteście w tym sami 🙂 Możecie zaangażować najbliższych czy przyjaciół do organizacji. Przyjaciele często są już po ślubie i mają doświadczenie w tworzeniu planu ramowego. Pamiętajcie, że również możecie poprosić mnie jako fotografa o pomoc, jestem w branży kilka lat postaram się odpowiedzieć na Wasz pytania 🙂

Podsumowując, jeśli marzycie o ślubie dopiętym na ostatni guzik, zróbcie wcześniej rozeznanie w internecie i wśród znajomych. Wybór najlepszych usługodawców nie należy do najłatwiejszych, jednak może sprawić dużo przyjemności. Jeżeli chcielibyście poznać moją ofertę zapraszam do KONTAKU.

fotograf-bochnia-fotograf-slubny-bochnia-fotografia-slubna-bochnia-polecany-fotograf-slubny-z-bochni

Fotografia ślubna Bochnia

W dniu ślubu wiele rzeczy dzieje się jednocześnie, dlatego warto pamiętać o kilku istotnych kwestiach, które pomogą Wam uniknąć niepotrzebnego stresu i cieszyć się tym wyjątkowym dniem:

 1. Harmonogram dnia – warto mieć spisany lub zapamiętany plan dnia, aby wiedzieć, co się dzieje i o której godzinie. Dobrym pomysłem jest również wyznaczenie osoby, która będzie odpowiedzialna harmonogram np świadkowa, bądź ktoś z rodzeństwa.
 2. W zdrowym ciele zdrowy duch – warto zadbać o odpowiedni sen, zdrowe odżywianie i unikanie stresujących sytuacji przed ślubem. Dzięki temu będziesz w pełni sił i w stanie cieszyć się każdą chwilą tego wyjątkowego dnia! To bardzo ważne 🙂
 3. Wsparcie rodziny i przyjaciół – w dniu ślubu warto mieć przy sobie osoby, które z głębi serca są dla Was najbliższe oraz te na których można polegać. W przypadku jakichkolwiek problemów żeby stali za Wami murem, ale przede wszystkim dzielić radość z tej wyjątkowej chwili.
 4. Telefon – zdecyduj czy chcesz być online i relacjonować wydarzenie, czy może oddasz go świadkowej i będziesz dzielić ten dzień z wybranką/wybrankiem serca
 5. Spokój i uśmiech – pamiętajcie, że ten dzień to wyjątkowa okazja, aby świętować miłość i związek z ukochaną osobą. Stres i napięcie mogą wpłynąć na Wasze samopoczucie. Uśmiech to coś co się udziela wszystkim!
 6. Ważne dokumenty – upewnij się, że masz przy sobie wszystkie ważne dokumenty, takie jak dowód osobisty oraz dowody świadków.
 7. Fotograf i filmowiec – Przed ślubem warto omówić szczegóły dotyczące fotografowania i filmowania, aby mieć pewność, że zostaną uwiecznione najważniejsze momenty.
  TIP od Fotograf Bochnia:
  Jeżeli macie jakiekolwiek marzenia związane ze zdjęciami ze ślubu, nie bójcie się ich przedstawić fotografowi 🙂 On fotografuje DLA WAS!

Pamiętanie o tych kwestiach pomoże Ci w pełni cieszyć się dniem ślubu i uniknąć stresu oraz problemów organizacyjnych.

fotograf-bochnia-fotograf-slubny-bochnia-fotografia-slubna-bochnia-polecany-fotograf-slubny-z-bochni

Polecany Fotograf Bochnia

Ślub to wyjątkowa i stresująca dla pary młodej chwila, dlatego warto zrobię wiele, co w mojej mocy, aby pomóc jej w tym dniu! Odpowiednie przygotowanie wcześniej, by być na czas i aby pomóc pannie młodej w przygotowaniach. Jeżeli będzie taka potrzeba pomogę pannie młodej zorganizować jej plan dnia, i upewnię się, że ma wszystkie potrzebne rzeczy przy sobie, a także pomogę w kwestiach organizacyjnych.

Moja lista o której pamiętam przed ślubem jako fotograf ślubny Bochnia:

 1. Jestem tu dla Ciebie – mimo że panna młoda może być zdenerwowana i potrzebować wsparcia w ciągu dnia. Jestem z nią, słucham i służę radą, gdy tylko będzie potrzebna. Fotograf Bochnia
 2. Pomagam z ubiorem – jestem również kobietą, a czasami paznokcie świadkowej nie pomagają. Dopięcie guzików, sznurowanie gorsety, pranie sukni czy też zakładanie welonu nie jest mi obce. Ps. nie robię tego za świadkową czy siostrę, pomagam jeżeli sytuacja tego wymaga 🙂
 3. Zdjęcia – pomagam w organizacji sesji zdjęciowej oraz w wybieraniu lokalizacji, wskazując ciekawe miejsca z uśmiechem na twarzy – to mój konik, najbliższy mojemu sercu stąd możecie być przekonani, że postaram się z całych sił, byście na każdym etapie fotografowania dobrze się czuli 🙂
 4. Rozładowanie napięcia – panna młoda może być pod dużym stresem w dniu ślubu, więc staram się, aby atmosfera była jak najbardziej luźna i przyjazna. Pomoże to zrelaksować by zarówno panna młoda i jak i pan młody mogli cieszyć się tym wyjątkowym dniem.
  fotograf-bochnia-fotograf-slubny-bochnia-fotografia-slubna-bochnia-polecany-fotograf-slubny-z-bochni

  Spotkanie z Fotograf ślubny Bochnia

  Spotkania z fotografem ślubnym często ma na celu omówienie szczegółów sesji ślubnej i lepsze poznanie się. Takie spotkanie może wyglądać mniej więcej następująco. Zapytam Was o oczekiwania co do zdjęć oraz co jest dla Was najważniejsze w dniu ślubu. To świetna okazja, aby porozmawiać o stylu fotografii, osobach które Was interesują lub konkretnych ujęciach, które miałabym wykonać. Omówienie planu dnia, bądź marzeń dotyczących sesji – jako Fotograf Bochnia pomogę Ci opowiedzieć jak wygląda dzień ślubu z mojej perspektywy.
  Spróbuję zasugerować rozwiązania, dzięki którym zdjęcia będą miały tą niezwykłą moc. Wskazówki dotyczące ubioru – w co się ubrać np za sesję narzeczeńską, bądź co jest zbędne podczas sesji ślubnej. Tak, by uzyskać najlepsze rezultaty. Pamiętaj, że wybór odpowiedniego fotografa na ślub to bardzo ważna decyzja, dlatego warto poświęcić jej odpowiednio dużo czasu i uwagi.

  Sala weselna Bochnia

  Rezerwacja sali i fotografa na wesele to jedno z najważniejszych zadań podczas organizacji wesela. Aby dokonać rezerwacji, warto postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Określ swoje wymagania – przed przystąpieniem do wyboru sali, warto określić swoje wymagania dotyczące wielkości sali, lokalizacji, stylu i wyposażenia, ale przede wszystkim cateringu.
  2. Wybierz salę – po określeniu wymagań, warto przeglądać różne sale weselne. Można to zrobić na stronach internetowych, a także poprzez polecenia od znajomych i rodzin. Najlepiej, gdyby była to sala w której już byliście i czujecie klimat tego miejsca.
  3. Skontaktuj się z właścicielem – gdy już wybierzesz swoją miejsce na ślub marzeń, skontaktuj się z właścicielem, aby ustalić dostępność na konkretny dzień i czas.
  4. Omów szczegóły – przed potwierdzeniem rezerwacji, warto omówić szczegóły z właścicielem, takie jak czas trwania imprezy, ilość gości, wyżywienie, koszt wynajmu, termin płatności i warunki anulacji rezerwacji.
  5. Podpisz umowę – po omówieniu szczegółów i zaakceptowaniu oferty, właściciel sali powinien przygotować umowę lub umowę zaliczkową, która określi wszystkie ustalenia i warunki. Należy dokładnie przeczytać umowę przed podpisaniem.
  6. Dokonaj wpłaty – po podpisaniu umowy lub umowy zaliczkowej, należy dokonać wpłaty zaliczki, aby potwierdzić rezerwację terminu.

  Rezerwowanie sali na wesele powinno odbyć się z wyprzedzeniem, nawet kilka miesięcy przed datą ślubu, ponieważ najlepsze sale często są zajęte w sezonie ślubnym. Warto również pamiętać, że niektóre sale wymagają wpłacenia pełnej opłaty wynajmu na kilka tygodni przed ślubem, dlatego też należy zwrócić uwagę na termin płatności – podpowiada fotograf Bochnia

fotograf-bochnia-fotograf-slubny-bochnia-fotografia-slubna-bochnia-polecany-fotograf-slubny-z-bochni

Wybór – fotograf ślubny Bochnia

Zarezerwowanie fotografa na ślub to jedno z ważniejszych zadań podczas organizacji wesela. Aby dokonać rezerwacji fotograf Bochnia, warto postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Wybierz styl fotografii – każdy fotograf ma swój styl pracy i określoną edycję zdjęć, najważniejsze jest byś oglądając zdjęcia czuł ten klimat
 2. Skontaktuj się z fotografem – gdy już wybierzesz fotografa, skontaktuj się z nim, aby ustalić dostępność na konkretny dzień i czas. Zapytaj o szczegóły, które Was interesują, np. o sesję ślubną czy albumy ślubne
 3. Poznaj fotografa – Wspólny vibe, czy język to bardzo ważny aspekt, fotograf to osoba, która będzie blisko w Waszym dniu, dobrze żebyście czuli się przy nim komfortowo 🙂
 4. Omów szczegóły – przed potwierdzeniem rezerwacji, warto omówić szczegóły z fotografem, takie jak czas jego pracy, ilość zdjęć, koszt usługi, termin płatności i ogólne warunki rezerwacji.
 5. Podpisz umowę – po omówieniu szczegółów i zaakceptowaniu oferty fotograf powinien przygotować umowę, która określi wszystkie ustalenia i warunki. Należy dokładnie przeczytać umowę przed podpisaniem!
 6. Wpłata – po podpisaniu umowy, należy dokonać wpłaty zadatku, aby potwierdzić rezerwację terminu.

Rezerwowanie fotografa na ślub zwykle powinno odbyć się z lekkim wyprzedzeniem. Jeżeli chcielibyście żebym towarzyszyła Wam w dniu ślubu zapytajcie o OFERTĘ  🙂

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE