MENU

M + K & O + K= Przylasek Rusiecki Nowa Huta

Przylasek Rusiecki Nowa Huta sesja ślubna

przylasek-rusiecki-miejsce-w-naturze-sesja-slubna-pod-krakowem

Sesja ślubna pod Krakowem Moniki i Konrada

Do trzech razy sztuka! Pomyślałam, jak umawiałam się na sesję ślubną pod Krakowem z Moniką i Konradem. Jak nie dziś, to już nie wiem, kiedy! Jednak wszystko to za sprawą deszczu, który ostatnio płatał nam figle. Lubię żyć myślą, wszystko się dzieje po coś i tak jak spotkaliśmy się na ich lipcowym ślubie. Tak jak Monika szukając inspiracji na swój wymarzone wesele boho i  huczne wesele znalazła moją stronę, tak tu zrealizowaliśmy sesję ślubną w miejscu Przylasek Rusiecki Nowa Huta sesja ślubna.

Plan początkowo był inny, bowiem Monice zamarzyła się sesja ślubna na Pustyni Błędowskiej. Kocham tam być za magiczny klimat. Wracam stamtąd za każdym razem tak samo zmęczona i zarazem szczęśliwa, bowiem to miejsce oddaje więcej. Ostatnio fotografowałam tam między innymi Anie i Filipa na sesji  ślubnej o zachodzie słońca. Jednak wracamy do dzisiejszych bohaterów! Stosunkowo niedawno powstało nowe miejsce na mapie sesji ślubnych pod Krakowem, chodzi o Przylasek Rusiecki pod Krakowem oraz już starym, Nowa Huta sesja ślubna.

Atrakcje na Nowej Hucie | Weekend w Krakowie

Nowa Huta znana jest przede wszystkim z urbanistycznej dzielnicy. Natomiast Przylasek Rusiecki to nowo powstałe miejsce na wypoczynek pod Krakowem. Niegdyś zbiornik wodny, przerodził się w atrakcję dla mieszkańców Krakowa oraz okolicznym miejscowości. Twórcy mieli na celu stworzyć nowoczesne miejsce wśród przyrody, jednocześnie zachowując spójność i porządek. Wcześniej była tam jedynie plaża, dziś miejsce ma dostęp między innymi do atrakcji wodnych.

Celowaliśmy godziny koło zachodu słońca, bo taki klimat na zrealizowanie plener ślubnego odpowiada mi najbardziej. Promienie słońca mieniące się pomiędzy drzewami, czy odbijające się od tafli wody. Do tego Para zakochanych w sobie ludzi. Czego więcej potrzeba? Biorąc pod uwagę okoliczności, nie dziwię się, że miejsce to stało się uroczym zakątkiem w okolicy, a jednocześnie jednym z najpopularniejszych miejsc do spędzenia wolnego czasu pod Krakowem.

Sesja plenerowa pod Krakowem | Przylasek Rusiecki

Dlaczego wybraliśmy to miejsce? Powodów jest kilka, pierwszy z nich to dogodne położenie, znajduje się na obrzeżach Krakowa i nie trzeba wjeżdżać do centrum. To bardzo ważny aspekt szczególnie jak sesja ma się zacząć około godziny szczytu, kiedy często miasto jest zakorkowane. Kolejnym znaczącym aspektem było połączenie natury z nutką nowoczesności. Chodzi tu o pomosty i kładki, które umiejscowione są na jeziorze. Ponadto piasek! Przylasek ma małą plaże, która można przespacerować się z Parą.

Jeżeli jesteście tu ze mną dłużej wiecie, że połączenie wody i piasku bardzo lubię! Stąd miejsce Przylasek Rusiecki i sesja ślubna pod Krakowem polecam bardzo. To miejsce super sprawdzi się także na randkę. Dla chętnym resetu po całym dniu pracy w zgiełku miasta, spacer nad wodą, czy chwila nostalgii na pomoście. Polecam szczególnie podczas zachodu słońca, jest magicznie! Jak tu na sesji Moniki i Konrada 🙂

INSTAGRAM

Sesja ślubna Nowa Huta w Krakowie

Ola i Kuba to dwójka architektów, która uwielbia klimat Nowej Huty. Stąd nie mogło być inaczej i ich sesja ślubna miała miejsce właśnie w tej dzielnicy Krakowa. Nowa Huta w Krakowie to nowo odkryte miejsce gdzie można zrealizować sesję ślubną w Krakowie.

W dobie social media pogoni za pojedynczymi klatkami za Instagrama chce nadal pokazywać Wam pełne wpisy z całą sesją na blogu. Nowa Huta początkowo była osobnym miastem robotniczym. Według idei komunistycznej dla “burżuacyjno-intelineckieh” części Krakowa, zbudowanej dla pracowników jednej z największych hut w Polsce. Tak powstała Nowa Huta sesja ślubna.

nowa-huta-krakow-sesja-slubna-budynek-nowej-huty-krakow-laki-nowohuckie nowa-huta-krakow-sesja-slubna-budynek-nowej-huty-krakow-laki-nowohuckie-

Nowa Huta sesja ślubna

Perła architektury na Nowej Hucie. Kombinat to przestrzeń z wysokimi oknami, piękną klatką schodową i zabytkowymi już meblami. Wszystkie te połączone elementy, Ola, Kuba i światło, które wpadało do wnętrz zbudowało te kadry. Sesja ślubna w Krakowie pełen luzu i spontaniczności. Szukałam nowych rozwiązań, unikatowych kadrów. Nowa Huta sesja ślubna. Bo to coś, co mnie napędza do tworzenia kreatywnych sesji ślubnych.

nowa-huta-krakow-sesja-slubna-budynek-nowej-huty-krakow-laki-nowohuckie

Sesja Ola i Kuby przebiegła z przymrużeniem okaz. Spacerowaliśmy do Nowej Hucie i zachwycaliśmy się kolejno odkrytymi miejscami żartując, a przy okazji tworząc Nowa Huta sesja ślubna.

Add Your Comment

CLOSE