MENU

M + K = Wesele boho i huczne wesele pod Krakowem

wesele-boho-stodola-pod-krakowem

Wesele boho i huczne wesele Moniki i Konrada

Folwark Wiązu i sielankowy klimat wesela pod Krakowem

Moja pierwsza myśl, jakie piękne uczucie, że możemy zorganizować ten dzień taki, jaki sobie zapragnęliśmy. Monika i Konrad by mieć ślub i wesele boho marzyli już od bardzo dawna, bowiem są razem już 12 lat! By wypełnić klimat szukali dogodnego miejsca i go w Folwarku Wiązy pod Krakowem. Zielona przestrzeń, a na niej duża stodoła z drewnianym parkietem, hamaki i biegające kury. Natura, z którą utożsamiają się i jest częścią ich życia. Dlatego właśnie tu zorganizowali swojego wesele boho. Jak przeglądam ten dzień pełen niesamowitego luzu przypomina mi klimat dnia Moniki i Maćka z Cicha 23 oraz rustykalnego wesela Oli i Norberta w stodole. Zapraszam <3

Ślub Moniki i Konrada oraz bańki mydlane na wyjściu

Ceremonia przebiegła bardzo spokojnie. Młodzi zadbali o oprawę muzyczną na mszy. Towarzyszyły skrzypce, oraz wokalistka z akompaniamentem. Nie zabrakło też udziału najmłodszych z rodziny. O czytanie zadbała jedna z kuzynek zaś obrączki podał bratanek. Często diecezja nie godzi się na wypuszczenie konfetti, żywych kwiatów bądź ryżu, podczas gdy Para Młoda wychodzi z kościoła. Stąd Monika i Konrad wybrali bańki mydlane, które kolejno zostały wykorzystane podczas pierwszego tańca.

Wesele boho w Folwarku Wiązy

Jednak zanim znalazłam się w Folwarku Wiązy na boho weselu, spotkaliśmy się na kawie pod Krakowem. Podczas potkania Monika pokazała mi inspiracje, które miała na telefonie. Były to zdjęcia stodoły Folwark Wiązy, które znalazła w intrenecie. Okazało się, że są to fotografie mojego autorstwa z wesela Gosi i Rafała. Tak bardzo się ucieszyłam, bowiem jeżeli Para wie, jakie zdjęcia jej się podobają, a później trafią do mnie to najczęściej oznacza jedno. Nadajemy na tych samych falach, a to nie może skończyć się inaczej niż w konsekwencji wyboru mnie, jako ich fotografa ślubnego! Tak też było w tym przypadku los przysłał nas do siebie wzajemnie i kolejno mogłam uwiecznić ich miłość na fotografiach.

Makrama nad stołem Państwa Młodych

Warto nadmienić, że Monika własnoręcznie wykonała część dekoracji, którymi przystroiła stodołę. Między innymi niezwykle okazałą makramę, która wisiała nad stołem Państwa Młodych i cudownie dopełniała tło za nimi. Pani Młoda plotła ją kilka miesięcy! Dlatego hulę czoła!

Do ślubu Monika i Konrad jechali jeepem, który był nie lada atrakcją w dniu wesela. Stanowił również dodatkowe tło sesji w dniu ślubu. Jednak to malowanie światłem i urok niezwykłego zachodu słońca był pięknym dopełnieniem portretów tego dnia. Ponadto oprócz sesji robiliśmy zdjęcia grupowe z gośćmi. Zebraliśmy grupy 6-8 osobowe tak, by nie tracić zbyt dużo czasu. Zdjęcia w mniejszych grupach wyłączam na najbliższych, najczęściej rodziców, rodzeństwo, dziadków i świadków.

Huczne wesele pod Krakowem

O muzykę zadbał zespół Espresso, który działa na terenie Małopolski. W rozmowach z Parami często powtarzam, że to jak będzie toczyło się wesele w dużej mierze zależy od zaproszonych gości. Kolejnym ważnym aspektem jest dobór muzyki i co za tym idzie zespołu do klimatu wesela. To prowadzący często nadaje tempo, potrafi wyczuć klimat i im bardziej doświadczony band, tym Młodzi mogą być spokojniejsi o to, jak potoczy się ich wesele.

W tym przypadku nie mogło być nudno, a powiem więcej! Było epicko! Nie dość, że chłopaki z zespołu to świetni muzycy to są t po prostu super ludzie, a ja mocno wierzę w prawo przyciągania i mam nadzieję, że jeszcze będę w przyszłości pracować z ich muzyką w tle. Praca w cudownej atmosferze super ludzi  to czysta przyjemność i zdecydowanie wpływa na jakość pracy każdego ze współtwórców tego dnia. Wrzucam rekomendację! Jeżeli marzycie o cover bandzie na wysokim poziome na swoim weselu, koniecznie rozważcie zespół Espresso.

wesele-boho-stodola-pod-krakowem

Paleta kolorów ziemi zaczerpnięta z natury, styl boho, zielone kwiaty, przeplatany złotymi akcentami i makramy to motyw przewodni. Tak pamiętam wesele boho pod Krakowem Moniki i Konrada. Dzień pełen wrażeń, niezastąpionych emocji i dobrej muzyki. Jednak przede wszystkim MIŁOŚĆ! To od niej zaczyna się pomysł na zorganizowanie ślubu. Zapraszam Was do komentowania ślub i wesele boho w Folwarku Wiązy pod Krakowem.

Współtwórcy:

Miejsce: Folwark Wiązy
Suknia: Anna Kara
Zespół: Zespół Espresso

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE