MENU

Wieczór Panieński Kraków | Bubble Toast

wieczor-panienski-krakow-bubble-toast

Wieczór Panieński Kraków

Bubble Toast – sesja zdjęciowa

2 lata! Tyle czekałam żeby trafić do tego miejsca na sesje zdjęciową. Tak bardzo się ucieszyłam, jak Paulina napisała do mnie, że marzy o tym, by zrealizować tu wieczór panieński. To był tylko początek tego weekendowego szaleństwa w Krakowie! Przyszła Panna Młoda wraz z przyjaciółkami wybrała na wieczór panieński tą niezwykle kreatywną przestrzeń Bubble Toast w Krakowie. Kocham kolorowe rozwiązania z uśmiechem na ustach wspominam sesję z Nicolą i Dawidem w studio oraz wyjazd do Londynu na sesję na Nothing Hill.

Bubble Toast to koktajlbar tylko na dorosłych, który w swojej ofercie serwuje kreatywne drinki i przekąski w niezwykle fantazyjnym miejscu. Mieści się na Placu Szczepańskim w samym centrum Krakowa. Zanim jednak tam dotarły warto zaznaczyć, że dziewczyny wynajęły przestrzeń wcześniej. Byłyśmy tam na godzinę przed otwarciem, tak by nikt nam nie przeszkadzał w realizowaniu sesji zdjęciowej.

Wieczór panieński w Krakowie

Ta przestrzeń do raj dla instaloverów, ale również dla fotografów. I tu już muszę nadmienić istotną sprawę, bo Paulina jest fotografką! W marketingowym slangu świadomy klient, a dla mnie kreatywna dusza, to radość i odpowiedzialność w jednym. Fotografować w jednym z najbardziej kolorowych koktajl barów w Krakowie, to zarówno miód dla oczu, jak i możliwość realizacji fotograficznych fantazji!

Wieczór panieński w Krakowie można spędzić na wiele różnych sposobów. Dziewczyny wybrały miejsce, gdzie siedząc w żółtych lożach, nad głową wiszą plastikowe żółte banany, a ścianę ozdabia tapeta w tygrysy. Sufit ma biało niebieskie pasy, a na końcu widnieje basen przepełniony różowymi kulkami. Tak jest w Bubble Toast Kraków.

Jak spędzić wieczór panieński Kraków?

Królowa może być tylko jedna! Taka naszła mnie myśl, kiedy edytowałam materiał z wieczoru panieńskiego w Krakowie. Zdecydowanie należał do Pauliny, która swoim szczęściem zarażała każdą z nas. Przestrzeń wokół, która przypominana wnętrze dyskotek lat 80 XX wieku. Dziewczyny świetnie się wkomponowały w plan modowy sesji, było różowo i szampańsko.

Mamy tu też parkiet z lustrami i dyskotekowymi kulami, długi bar z kreatywnymi drinkami oraz przekąskami. Liczna ilość krzeseł i stolików, wanna z pomarańczowymi kulkami otoczona kreatywną ścianą z ledem. Motyw lodowych słodkości, liczne neony czy wiszące jednorożce na ścianach. Czy może być bardziej dziewczęco na wieczór panieński w Krakowie?

Wieczór panieński sesja zdjęciowa

Przyjaciółki Pauliny przygotowały cały weekend pełen wrażeń. Choć właśnie nasza sesja zdjęciowa w Krakowie rozpoczęła wieczór panieński to zaraz po niej dziewczyny udały się na kolację. Kraków oferuje bardzo dużo miejsc z rewelacyjną kuchnią. Ponadto udały się nad Wisłę, by spędzić czas również na świeżym powietrzu i napawać się widokami Zamku Królewskiego wieczorową porą.

Rezultaty sesji zdjęciowej w tym miejscy, to zdecydowanie niebanalny pomysł na spędzenie czasu jakim był wieczór panieński Kraków. Paulinie oraz jej przyjaciółkom dziękuję z całego serca za ten niezwykły wieczór! Tyle energii, tyle kolorów i radości <3

O.

A Wy, jakie macie plany na wieczór panieński?

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE