MENU

J + F = Folwark Zalesie wesele muzyków

Muzyczne wesele pod Krakowem

folwark-zalesie-wesele-muzykow-wesele-wieliczka-ceremonia-slub-krakow-emocjonalne-zdjecia-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Folwark Zalesie wesele muzyków

Ten muzyczny dzień zdecydowanie zapadnie mi w pamięć jeszcze na bardzo długo. Z przyjemnością wracam do wspomnień z dnia wesela Moniki i Maćka pod Warszawą. Jednak dziś mowa o ślubie w Krakowie i weselu Muzyków w Folwarku Zalesie. Mowa tu o Judycie i Filipie, którzy na co dzień są profesjonalnymi w tym fachu. Ona jest skrzypaczką, zaś on wiolonczelistą. Ostatnio w Folwarku Zalesie byłam podczas sesji narzeczenskiej z kotem Tosi i Janusza. Natomiast wcześniej podczas sesji nad jeziorem z Angeliką i Kamilem. Z przyjemnością wracam w te strony, przepiękna zielona okolica z Tatrami w tle. Folwark Zalesie wesele Muzyków – zdala od zgiełku miasta. Zapraszam!

Folwark Zalesie wesele Wieliczka

Początkowo nie wiedziałam, czy w ogóle dojdzie do naszego spotkania. Mianowicie po wysłaniu maila z ofertą minęło pół roku zanim Judyta odezwała się do mnie ponownie. A idąc krok dalej zostało 2 tygodnie do ślubu kiedy dostałam odpowiedź zwortną z ponownym zapytaniem o wolny termin. Skoro dobręliśmy do tego miesca oznacza to tylko jedno. Folwark Zalesie a w nim wesele dwójki niezwykle utalentowanych muzyków Judyty i Filipa.

Ślub i wesele Muzyków

Lipcowy dzień, gdzie promienie słońca przebijały się przez okna domu rodzinnego Filipa. Tu zaczęłam fotografować przygotowania. Dom, w którym na każdym zakamarku jest sztuka. Nieskończona ilość książek, obrazów i detali, wspaniale wkomponowała się w magię tego miejsca. Następnie udałam się do Judyty, gdzie cała rodzina była niezwykle zaangażowana w przygotowania Panny Młodej. Całe piętro w domu pomagało sobie wzajemnie, malowanie, czesanie i ubieranie. Gdy wszystko zostało dopięte wyczekiwaliśmy aż zjawi się Filip.

Judyta już z okna wypatrywała Pana Młodego idącego do niej z bukietem kwiatów. Była niezwykle podekscytowana, że to już dziś! Po first looku, udaliśmy się na błogosławieństwo, przy którym również nie zabrakło emocji. Kilka słów wspomnień o najbliższych z rodziny, liczne życzenia i uściski, udaliśmy się w kierunku kościoła, gdzie czekała już reszta gości.

Ceremonia ślubu w Krakowie

Z racji na zawód tych dwoje, również na ceremonii nie mogło zabraknąć oprawy muzycznej. Kwartet smyczkowy, psalm w wykonaniu jednej ze świadkowych, pieśń siostry, to tylko początek atrakcji muzycznych, które wybrzmiały tego dnia. Już od wejścia do kościoła Judyta wraz z tatą nie kryła wielkich emocji. Spotkanie przy ołtarzu ukochanego było dla niej wielkim przeżyciem. Ceremonię poprowadził znajomy zakonnik, którego słowa jeszcze mocniej poruszył zarówno gości jak i samą Parę Młodą.

Po mszy udaliśmy się do Folwarku, gdzie mimo niesprzyjacej bo deszczowej pogody wszyscy byli w niezwykle doskonałym nastroju. Zaczęłam fotografować czekających na Parę Młodą gości i aż zjawili się Oni. Świeżo upieczeni małżonkowie weszli na salę i rozprzesrzenił się wielki toast! Tak hucznego przywitania nie widziałam bardzo dawno! Goście weselni wiwatowali oraz śpiewali w wielogłosie, bo było dla mnie oszałamiającym doświadczeniem.

folwark-zalesie-wesele-muzykow-wesele-wieliczka-ceremonia-slub-krakow-emocjonalne-zdjecia-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak-020

Artyści artystom – muzyczna niespodzianka na weselu

Kiedy masz wspaniałe, utalentowane rodzeństwo, a cała reszta gości weselnych to muzycy, aktorzy, wokaliści i kreatorzy, wulkan emocji jest tu gwarantowany. Judyta i Filip usiedli przed projektorem i zaczęli słuchać rytmu znanego utworu. To, co usłyszeli było nie tylko niespodzianką na weselu. Na projektorze pojawił się refren, natomiast zwrotki śpiewali kolejno goście z wesela. Młodzi z każdym wersem coraz bardziej niedowierzali.

Wyjątkowy ślub w Małopolsce – Folwark Zalesie

Oddalone od miasta wzgórze z widokiem na Beskidy, z Zalewem Dobczyckim i Tatrami w tle. Otoczone przyrodą i spokojem – czy można sobie wyobrazić bardziej romantyczne miejsce na folwark zalesie wesele? Przede wszystkim uwielbiam wyjątkowe miejsca przepełnione zielenią. Docenią je nie tylko zaproszoni goście.

Folwark Zalesie to obiekt, w którym możecie zorganizować kompleksową uroczystość. Państwo Młodzi mogą powiedzieć ?tak? we wspaniałych okolicznościach przyrody. Zadaszona altana z jednej strony nie zakłóca wolnej przestrzeni, z którą kojarzymy ślub w plenerze. Z drugiej zaś zapewnia ochronę w razie niepogody. Organizacja ślubu i wesela w jednym miejscu to bez wątpienia bardzo wygodne rozwiązanie – zarówno dla organizatorów jak i gości. Jako fotograf Kraków chętnie odwiedzę go z Wami ponownie – piszcie śmiało!

Współtwórcy:

Film: Marek Mogilski
DJ:Robert Izydorczyk
Suknia: Grażyna Woźniak
Florystyka: Dom & Kwiaty

WARSZTATY FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

INSTAGRAM

Comments

Ciekawy reportaż! Dużo uśmiechów. Dużych uśmiechów. No i widać, że fanatycy kwiatów jabłoniowych, skoro nawet na weselu oglądali ich prywatne filmiki 😛

To przyjaciele od kwiatów tych jabłonowych! A na rzutniku życzenia, te najszczersze bo persolane prosto z jarocińskiej garderoby, tuż przed występem 🙂 Kłaniam się nisko <3

Panna Młoda z uśmiechem wartym milion dolarów!

Oj taaak, Judyty uśmiech zarażał wszystkich <3

Add Your Comment

CLOSE