MENU

N + K = Sesja narzeczeńska pickup | California Dream

Sesja z Pickupem o zachodzie słońca

czterykadry.pl-aleksandra-nowak-sesja-narzeczenska-pickup-california-dream-american-dream-sesja-z-pickupem-amerykanski-sen

Sesja narzeczeńska pickup | California dream

Pierwszy raz z Nikolą i Kamilem spotykałam się 4 lata temu na nowoczesnej sesji zdjęciowej w Krakowie. Wyszła bardzo spontanicznie bowiem nie do końca wiedziałam czego się spodziewać. Powiew świeżości, modernistyczny budynek i poszukiwanie kadrów, wszystko w tamtym momencie wydało mi się bardzo awangardowe. Podobnie jak na minimalistycznej sesji narzeczeńskiej z Sabiną i Piotrem, wykorzystaliśmy jeden budynek, by stworzyć pamiątkę w postaci zdjęć. Tym razem główni bohaterowie i ich sesja narzeczeńska pickup niczym z amerykańskiego snu.

California dream – pickup na sesji narzeczeńskiej

Kamil jest pasjonatem motoryzacji, sam po pracy jest kierowcą rajdowym, natomiast Nikola jest jego pilotem. Pomyślałam, że wspaniale byłoby połączyć ich pasję i stworzyć tło do sesji takie, w jakiej najlepiej się czują. Nie mogło być to nic innego niż auto. Wspólnymi siłami szukaliśmy odpowiedniego egzemplarza który wpasuje się w klimat sesji narzeczeńskiej, nie zaburzając towarzyszącej aury.

Sesji narzeczeńska jak californijski sen

Kamil uruchomił wszelkie kontakty i w konsekwencji na sesji pojawił się miętowy pickup. Niczym california dream… Właściciel Wojtek niedawno poddał go renowacji i przemalował auto z czarnego na miętowy zyskując przy tym zupełnie inny wymiar głębi koloru. Jak tylko zobaczyłam pickupa w oddali rozmarzyłam się w ułamek sekundy! W mgnieniu oka dostałam dodatkowych baterii do działania.

Byłam świadoma, że nie mogę odtworzyć poprzedniej sesji z Nikolą i Kamilem. Zależało mi przede wszystkim na ich relacji, to w tym momencie było kluczowe. Jak tylko zaczęłam fotografować, wszyscy czuliśmy się jak ryby w wodzie. Choć zachód spłatał nam figla i słońce zaszło sporo wcześniej za chmury, nie pokrzyżowało mi to planów w realizacji zdjęć.

Kalifornijskie słońce na sesji narzeczeńskiej

To była moja pierwsza myśl, jak tylko udało mi się zgrać zdjęcia z aparatu. Kalifornijskie słońce, pickup i oni. Piękna Nikola i cudowny Kamil, para niczym z amerykańskiego filmu. Tworzą niesamowity duet jako super ludzie, ale przede wszystkim wyjątkowa Para. Opadające już bardzo nisko słońce było dopełnieniem tła ich miłości.

Obróciłam sytuację, wykorzystałam warunki jakie miałam, między innymi światło z reflektorów pickupa. Te ujęcia dopełniły klimat całości, nieco zgaszony, bardziej intymny nastrój. Czy się udało? Sami oceńcie efekty pisząc komentarze. Ja kocham taką atmosferę na sesji, dlatego zdecydowałam się opublikować ten materiał. Mam nadzieję, że stanie się inspiracją dla innych 🙂

INSTAGRAM

Comments

Fiu fiu – sesja iście filmowa 🙂 Jest nawet mój ulubiony efekt filtra tabaczkowego rodem z CSI Miami. Zdjęcia urocze!

dziękuuje Marek, bardzo lubię tą sesję, a szczególnie tą dwójkę ze zdjęć, stąd pomysł na publikację <3

Add Your Comment

CLOSE