MENU

Podsumowanie 2021 – Zdjęcia kochających się Par

Zdjęcia kochających się Par

Podsumowanie 2021

zdjecia-kochajacych-sie-par-dobry-fotograf-slubny-krakow

Zdjęcia kochających się Par

Styczeń był przełomowym miesiącem. Pomiędzy wypadami w góry podjęłam decyzję o tym, że na chwilę usiądę w jednym miejscu i wybrałam kwadrat w rodzinnym mieście.

W tym czasie po raz pierwszy mój artykuł dotyczący sesji za granicą pojawił się na ramach portalu onet.pl.

W lutym razem z 15 osobami z rodziny i przyjaciół spędziłam moje trzydzieste urodziny. Szalenie szczęśliwa, że porwali się ze mną na weekend w góry do Beskidu Żywieckiego.

Marzec. Razem z siostrą jej mężem i dzieckiem spędziliśmy czas na Gran Canarii. Choć głównie biegałam za 3 latką, był to wspaniały okres balansu i zarazem upragnionej wyprawy na Wyspy Kanaryjskie. Oprócz pilnowania uroczej siostrzenicy, ułożyłam strategię na cały rok, a wieczorami biegałam wzdłuż plaży.

Kwiecień zaskoczył mnie totalnie. Równo po 3 latach wróciłam na kanapę Pytania Na Śniadanie. Tym razem temat dotyczył sesji ze zwierzętami, a na antenie byłam z Olą i Pawłem, których fotografowałam podczas sesji z ich seterami. Denerwowałam się dużo mniej niż za pierwszym razem. W tamtym czasie rozmowa dotyczyła organizacji sesji za granicą.

W maju po raz pierwszy pojechałam sama za granicę. Jednak na greckiej wyspie Rodos najwięcej czasu spędziłam z Ewą i Anią, które poznałam na lotnisku w Warszawie. Okazało się, że przez tydzień będziemy mieszkać w tym samym mieście. Eksplorowałyśmy wyspę, a wieczorem spędzałyśmy czas nad basenem. Los zesłał nas siebie!

W czerwcu wpadłam w wir ślubny, który trwał do października. Był to sezon, w którym sfotografowałam najwięcej ślubów od początku mojej fotograficznej drogi. Sporo zostało przełożonych z 2020 roku z uwagi na panującą pandemię. Niezwykle trudny czas, niezliczone kilometry w samochodzie, spadki energii. Jednak w rezultacie, kiedy widzisz zdjęcia kochających się Par wiesz, że jesteś w dobrym miejscu.

W sierpniu udało się polecieć na kilka do Rzymu. Razem z kuzynkami zrobiłam niezliczoną ilość kilometrów pieszo. Wyjechałyśmy w niedzielę, a wróciłyśmy w piątek. Cieszę się, że mogłam zobaczyć kolejny nowy cud świata Colosseum w Rzymie. Przede mną jeszcze kilka, mam ciągle nadzieję, że uda się zobaczyć całą listę.

W konsekwencji przedstawiam Wam zdjęcia kochających się Par. W tym roku wybrałam po jednym z każdego wydarzenia, na którym przyszło mi fotografować. Nie są to ?najlepsze? moje fotografie. To zbiór pojedynczych klatek, niosą ze sobą prawdziwość i emocje, jakie towarzyszyły tego dnia.

Zdjęcia pochodzą z sesji narzeczeńskich, rodzinnych i portretowych. Przeważają reportaże ślubne i sesje ślubne, których robię najwięcej. W 2021 oprócz zdjęć kochających się Par, powstały również reportaże ze chrztów i komunii, oraz sesja wizerunkowa.

Listopad, dwa tygodnie spędziłam na Maderze. Zapowiadała się sesja marzeń, jednak nie doszła do skutku. Ten wyjazd nauczył mnie wiele, że trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć ?nie?. Znać swoją wartość i nie dać się wykorzystywać, mowa tu oczywiście o fotografowaniu.

Rok zakończyłam wieszając z przyjaciółką wymarzoną mapę świata nad łóżkiem. By codziennie przypominała mi, że marzenia są po to, by je spełniać. Tak właśnie, z otwartą głową i kolejnymi celami wkroczyłam w nowy 2022 rok.

Dlaczego zdjęcia kochających się Par?

Bo z takimi ludźmi mam okazję pracować praktycznie od początku mojej fotograficznej drogi. To niezwykły przywilej, za który będę dziękować losowi chyba do końca życia. Te ostatnie lata, gdzie doświadczyłam tak dużo. Każdego dnia uczę się relacji z drugim człowiekiem, zmagam się z opinią innych, jednak cały czas patrzę do przodu, nie oglądając się za siebie.

To ja mam zbudować swoją przyszłość, a przez pryzmat mojej fotografii, to jak widzę zdjęcia kochających się Par, tylko napędza do tworzenia jeszcze więcej HISTORII. Tak, to właśnie reportaże, które mają początek rozwinięcie i zakończenie kocham najbardziej. Choć pojedyncze zdjęcia mają moc szczególnie na INSTAGRAMIE, ja chce iść pod prąd, pokazywać Wam więcej?

Przykładowe 4 HISTORIE z 2021:

Sesja rodzinna na Gran Canarii – Dagrama Seba Mila i Kajo

Cicha 23 pod Warszawą

Sesja narzeczeńska Nicole i Kamila z pickapem

Wesele muzyków Judyty i Filipa pod Krakowem

piekny-slub-w-plenerze-wesele-plenerowe-na-powietrzu-organizacja-slubu-plenerowego-slub-w-plenerze-dekoracje-miejsce-na-slub-w-plenerze-ile-kosztuje

NAJLEPSZE ZDJĘCIA ŚLUBNE 2020 Cztery Kadry ? Polecany fotograf ślubny

Comments
Add Your Comment

CLOSE