MENU

M + K = Sesja na Malcie. Gozo, Malta sesja ślubna

sesja-na-malcie-sesja-za-granica-malta-slub-na-malcie-plener-zagraniczny-wyspa-gozo-fotografia-slubna-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak-piekny-slub-piekne-zdjecia-slubne-wyspa-malta-gozo-plener-malta-sesja-slubna-na-wyspie-sesja-poslubna-malta-plener-za-granica

 

Sesja na Malcie – Gozo, Malta

Plener ślubny na wyspie Gozo

Jak mało kto kocham sesje w egzotycznych klimatach. Udało mi się zrealizować sesję na Seszelach. Mam wrażenie, że tego nie da się opisać. Od wody, piasku i wiatru, który się ze sobą łączy w tych miejscach działa na mnie jak magnes. Dodatkowo dostaje takiego zastrzyku energii, że moje siły są mam wrażenie razy 4! Sesja na Malcie była moim marzeniem od bardzo dawna, dlatego jak tylko Magda i Kamil potwierdzili mi zakup biletów byłam wniebowzięta. 5 dni na Malcie, w tym sesja ślubna na wyspie Gozo.

Marzenia o sesji za granicą

Sesja poślubna na Malcie

O tym czy sesja poślubna na Malcie odbędzie się zaraz po ślubie zadecydowali obydwoje. Kamil na co dzień niczym się nie przejmuje, jest w stanie ogarnąć rzeczy prawie niemożliwe. Nocleg na Malcie znalazł w mgnieniu oka. Ponadto potrafi zasnąć w towarzystwie podczas imprezy! Nie boi się wyzwań i jest niezwykle operatywny. Natomiast Magda musi mieć wszystko zaplanowane. Jest perfekcjonistką, dlatego nieco stresowała się na myśl o sesji na Malcie. Z racji tego, że zawsze dąży do celu i wspólnie zrealizowaliśmy sesję poślubną na Malcie <3

 

Sesja ślubna na Malcie

Czy warto zrobić sesję na wyspie?

Gdybym miała zacząć od początku opowiedziałabym o tym, jak się poznali. Jednak o tym później. Sesja ślubna na Malcie była bardzo spontanicznym wyjazdem. Jak szukałam miejsca, wiedziałam, że musi być dużo cieplej niż w Polsce. Był już październik dzień był coraz krótszy a my przy okazji sesji za granicą chcieliśmy skorzystać ze słońca. Magda wspomina “moim marzeniem zawsze była sesja w jakimś niezwykłym miejscu, otoczeniu. Nie podobały mi się sesje które fotografowie robią wszystkim parom w tym samym miejscu, chciałam czegoś innego, ale nie do końca miałam sprecyzowane miejsce i otoczenie. I tutaj z pomocą przyszła Ola! Sesja na Malcie – zrobiliśmy!”

Sesja na Malcie

Piękne zdjęcia z Malty

Każda wyspa ma w sobie coś wyjątkowego. Piękne krajobrazy, kręte ulice, ciekawą architekturę. Ja to uwielbiam, to niesamowicie ostre słońce i wiatr. Często wspominam z sesji przebieranie się gdzieś na ulicy wśród chodzących ludzi, wiatr, gdy suknia się rozwiewa na wszystkie strony świata. Największym zaskoczeniem dla Par jest fakt, iż jest to takie męczące i wymaga skupienia. I w tym przypadku było dokładnie tak samo. Najważniejsze jest jednak to, że Magda i Kamil byli szczęśliwi, że zrealizowaliśmy sesję na Malcie, z czego otrzymali pamiątkę w postaci zdjęć.

 

Zakochani – Sesja na wyspie

Plener ślubny Gozo

Jak się poznali? Magda mówi: “Połączyły nas social media czyli wtedy bardzo modny facebook. Była sobota Kamil się nudził i napisał do mnie wiadomość. W tym czasie byłam z moja przyjaciółką u mnie w domu i nie miałyśmy w planach żadnego wyjścia. Jednak zmieniłyśmy zdanie, Kamil przyjechał z kolegą i pojechaliśmy do innego miasta na dyskotekę.” Ponadto: “Z tego co pamiętam to fakt, że nie postawili nam wstępu na dyskotekę. Z czego często się śmieje do tej pory.” Magda nie szukała wtedy chłopaka, jednak po latach okazało się, że Kamil został jej mężem!

Ślub za granicą – Malta

Jak wygląda ślub za granicą?

Magda była bardzo spokojna, stworzyła w głowie wizję, że to jest najpiękniejszy dzień jej życia i taki był właśnie był. Często w sytuacjach gdzie jest dużo ludzi i jest w centrum uwagi stresuje się, a w tym dniu kompletnie o tym zapomniała. Wspomina, że bardzo zaskoczyła samą siebie i każda sytuacja sprawiała mi niesamowitą radość i zadowolenie. Natomiast Kamil czuł się bardzo zestresowany, bał się, że nie powie słów przysięgi. Jednak z czasem wszystko się unormowało. Towarzystwo rodziny i najbliższych znajomych bardzo mu w tym pomogła. Pogoda była zdecydowanie na plus! Z racji, że nie mieli planu B, a ślub odbywał się na zewnątrz, Magda obawiała się, że może padać deszcz i wszystko runie. Jednak nawet ona nie zawiodła!

INSTAGRAM

Z uwagi na fakt, że decyzję o ślubie podjęliśmy w połowie maja, a ślub w sierpniu nie mieliśmy dużo czasu na rozmyślania. Czas, który nam został przeznaczony był na konkretne działanie. Bo jednak organizacja ślubu to kilka elementów, którym trzeba sprostać i znaleźć odpowiednie osoby które będą pomocne w tym dniu. I udało się. Wszystko było tak jak tego chcieliśmy. Goście się świetnie bawili, dostaliśmy mnóstwo ciepłych słów, ten dzień był niesamowity. I to prawda, że upływa za szybko.

Comments
Add Your Comment

CLOSE