MENU

S + P = Minimalistyna sesja narzeczeńska w Krakowie

minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Minimalistyczna sesja narzeczeńska w Krakowie

Sesja Sabiny i Piotra w Krakowie

To niezwykłe uczucie, bowiem Sabinę i Piotra znam nie od dziś. Poznaliśmy się kilkanaście lat temu na studiach. Fakt, że Sabina napisała do mnie, że chcą zdjęcia było dla mnie wielkim zaskoczeniem! Tak powatała minimalistyczna sesja narzeczeńska w Krakowie. Na co dzień mieszkają w Rzeszowie, gdzie pracują. Tam też rozpoczęliśmy naszą znajomość, a Sabina i Piotr swoją miłość. Dziś chciałam Wam przedstawić o to co robiliśmy w jedno jesienne popołudnie.

Architektura, geometryczne kształty oraz zabawa światłem o nieco już zachodzącym słońcu. Coś co kocham najbardziej, a w samym centrum Krakowa Oni. Minimalistyczna sesja zdjęciowa w Krakowie, gdzie pierwsze skrzypce grają zakochani Sabina i Piotr – zapraszam!

minimalistyna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Minimalistyczna sesja w centrum Krakowa

Niekoniecznie do sesji musimy iść w stronę architektury. Bardzo lubię fotografować na tle geometrycznych kształtów, jednak obcowanie z naturą nie jest mi obce. Kiedy robiłam sesję narzeczeńską Moniki i Piotra jesienią, nie mogłam się oprzeć! Paleta barw jesiennej aury jest niezwykła! Całą sesję o tym, dlaczego warto robić sesję narzeczeńską w jesieni zobaczycie TUTAJ. Wybraliśmy wtedy krakowski kopiec, który jest jednym z bardziej znanych miejsc w centrum Krakowa, często uczęszczanych przez młodych ludzi, jak i miejsce częstych randek.

Ponadto mam doświadczenie z sesją narzeczeńską w STUDIO w Krakowie! Tam realizowałam sesję Nicole i Dawida, którą możecie zobaczyć TUTAJ. Minimalistyczna sesja, której główną rolę grali zakochani Kraków była zarówno dla mnie jak i dla przyszłych nowożeńców niezwykłym przeżycie. Blask fleszy, cała ekipa sfokusowana tylko na nich! Zdjęcia wyszły MEGA!

minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-polecany-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-polecany-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Nowoczesna sesja i dwoje zakochanych

Sabina i Piotr miejsce do minimalistycznej sesji w Krakowie wybrali sami. Sabina wspomniała, że chce po prostu ze mną się spotkać, a przy okazji mieć pamiątkę z okresu narzeczeństwa. Jak mnie już znacie, dla mnie układ doskonały! Bo cały czas dążę to tego, by sesja była miłym spotkaniem naszej trójki. Tu nie ma nic poważnego chce wydobyć z Was jak najpiękniejsze emocje. Uczucia i relację, która jest pomiędzy Wami, nic w tym momencie, nie jest dla mnie równie ważne niż Wy. Często Pary pytają mnie jak ja to robię? Uśmiecham się pod nosem i mówię, że to Wy kreujcie to wszystko, a ja po prostu chodzę za Wami z aparatem.

minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Sabina + Piotr = Sesja narzeczeńska | Fotograf Kraków

Zdecydowanie jestem tą osobą, która namawia Pary na sesje narzeczeńskie. Po pierwsze jest to świetna okazja, by sfotografować ten czas oczekiwania na ślub. Waszą miłość i wiążącą się z nią emocje, które towarzyszą niemal na każdym kroku. Po drugie jest to czas kiedy możemy się wzajemnie poznać. Jestem typem obserwatora, który uwielbia patrzeć na relacje i reakcje. Nawet nie wiecie, ile można wyczytać z gestów i mimiki twarzy!

Darzymy się wzajemnym zaufaniem, a uwierzcie mi, że w dniu ślubu, który jest następstwem naszego pierwszego spotkania podczas sesji zdjęciowej, to jedna z kluczowych rzeczy. To niezwykłe, móc fotografować te uczucia, które są pomiędzy dwojgiem ludzi. Trzecim punktem jest fakt, że zdjęcia możecie później wykorzystać do prezentów dla najbliższych, rodziców czy też świadków. Ponadto zrobić tablicę wspomnień zaraz obok sali weselnej, jako urozmaicenie dodatków ślubnych.

Sabina i Piotr nie są pierwszą parą, która przekonała się, że sesja narzeczeńska w Krakowie to świetny pomysł! Zaufali mi również Nicole i Kamil, których miałam okazję fotografować pod krakowskim MOCAKiem. Całą sesję możecie zobaczyć TUTAJ.

minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak minimalistyczna-sesja-narzeczenska-w-krakowie-nowoczesna-sesja-zdjeciowa-krakow-fotograf-krakow-cztery-kadry-aleksandra-nowak

Pomagam w sytuacjach, kiedy nie wiecie co dalej. Kieruję, jeżeli mamy chwile kiedy nie wiadomo co dalej. Wszystko sprowadza się do jednego. Chce stworzyć dla Was pamiątkę, do której będziecie wracać przez lata. Jeżeli zastanawiacie się w co się ubrać na sesję narzeczeńską służę radą! Stworzyłam PORADNIK w którym opisuje, jak najlepiej ubrać się na sesję zdjęciową. Pomysły i rady możecie znaleźć w TYM LINKU. Jak tylko podobają Wam się moje zdjęcia – zachęcam do KONTAKTU.

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE