MENU

Gdzie wesele Dębica – TOP 10 Sala weselna Dębica – Najlepsze lokale na wesele

TOP 10 GDZIE WESELE DĘBICA

SALA WESELNA DĘBICA I OKOLICE

Dębica i okolice – najlepsze lokale na wesele

Wiem jak trudno o idealny lokal na wesele. Sala weselna Dębica i okolice obfitują w różne obiekty, nie sposób byłoby obejrzeć je wszystkie. Co najawżniejsze trzeba pamiętać, że każdy z nas ma inne wymagania i inne priorytety. Wybrałam dla Was top 10 najlepszych lokali w Dębicy i jej okolicach. Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam nieco w podjęciu decyzji. Ps. Gdzie wesele Dębica to obiektywny ranking – okiem fotografa!

gdzie-wesele-sala-weselna-debica-najlepsze-lokale-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica-dom-weselny-okolice-debicy

 1. Dom Weselny Na wzgórzu – Grudna Górna

Dom Weselny Na Wzgórzu przypadnie do gustu w szczególności osobom, które cenią sobie przestrzeń. Lokal umożliwia bowiem organizację przyjęcia do 250 osób. Sale odznaczają się wysmakowanym, eleganckim stylem ?glamour?. Goście odwiedzający Dom Weselny Na Wzgórzu mogą cieszyć się pięknym ogrodem, który – dzięki swej lokalizacji na szczycie wśród lasów ? zapewnia niepowtarzalne, malownicze widoki. Dodatkowym atutem tego lokalu jest apartament udostępniany Młodej Parze bez dodatkowych opłat oraz możliwość wynajęcia pokoi dla gości weselnych. Ps. Jedno z najczęstszych miejsc, które odwiedzam!

  1. Biała Przystań – Łęki Dolne

Obiekt położony jest 16 km od Dębicy. Biała Przystań to idealny wybór dla par ceniących elegancki, nienaganny styl, a jednocześnie stawiających na nowoczesne rozwiązania. Biel występuje tu nie tylko w nazwie, ale i w wystroju, który jest bardzo spójny, harmonijny i po prostu elegancki. Lokal zapewnia możliwość organizacji wesela do 180 osób. Dodatkowo obiekt dysponuje 19 pokojami, co daje możliwość zakwaterowania 50 osób. Ps. Uwielbiam tu być!

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-biala-przystan-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica-tarnow-lokal-leki gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-biala-przystan-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica-tarnow-lokal-leki gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-biala-przystan-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica-tarnow-lokal-leki gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-biala-przystan-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica-tarnow-lokal-leki

 1. Dwór na Wolicy – Dębica

Miejsce idealne dla par planujących małe przyjęcie weselne – Dwór na Wolicy mieści do 80 osób. To naprawdę wyjątkowy obiekt, który ujmuje XIX-wieczną historią i wyjątkową, klimatyczną scenerią. Dodatkowo budynek otoczony jest pięknym parkiem z gęstym starodrzewiem. Warunki wprost idealne, by zorganizować ślub cywilny w plenerze. Jakość obiektu została doceniona przez Magdę Gessler, która uwzględniła Dwór w przewodniku wyłaniającym 101 najlepszych restauracji i hoteli w Polsce. DLatego też to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na przyjęcie weselne w Dębicy.

 1. Hotel Gold – Dębica

Pary planujące swoje wesele w Dębicy, powinny rozważyć również Hotel Gold. Przestronna sala bankietowa mieszcząca do 250 osób, przestrzeń do zabawy i kuchnia na wysokim poziomie urzekną nawet najbardziej wymagającego gościa. W połączeniu ze wspaniałą obsługą Hotelu oraz bardzo indywidualnym, elastycznym podejściem, Państwo Młodzi będą mogli odetchnąć i po prostu oddać się dobrej zabawie. Dodatkowo Gold dysponuje 62 miejscami noclegowymi, co na pewno ucieszy Gości, którzy przybyli z dalszych stron.

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-gold-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-gold-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-gold-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-gold-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica

 

 1. Hotel Lord – Dębica

Hotel Lord to kolejny ciekawy obiekt zlokalizowany w Dębicy. Nada się zarówno na duże wesele – największa sala mieści do 200 osób – jak i w przypadku kameralnych przyjęć  – do wyboru są mniejsze sale mieszczące 100 lub 60 osób. Dominująca tu biel sprawi, że sala weselna wdzięcznie przyjmie taki wygląd, jakiego pragną Państwo Młodzi. Dostępny dla gości ogród i plac zabaw to gwarancja, że każdy gość bez względu na wiek będzie bawił się świetnie na Waszym przyjęciu weselnym.

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-lord-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica

 1. Hotel Wola Ociecka – Wola Ociecka

Obiekt położony 15 km od Dębicy, na skraju Puszczy Sandomierskiej. Hotel Wola Ociecka otoczony jest przepięknym starym parkiem, będący swojego rodzaju bramą do świata harmonii, przyrody i magii. Wnętrza hotelu zachowane są w iście dworskim stylu, klasyczne i nieskalane sezonowymi trendami. Hotel zdecydowanie pokochają nowożeńcy, którzy poszukują miejsca z duszą, z historią, do którego będą mogli wrócić po latach. Obiekt dysponuje kilkoma salami o zróżnicowanej wielkości, istnieje także możliwość, by zorganizować wesele w namiocie.

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica  gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debicagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-dwor-wola-ociecka-dworek-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica

 1. Folwark Cyziówka – Kamionka

Marzy Wam się rustykalne wesele? Folwark Cyziówka położony w Kamionce będzie idealnym wyborem. Swoje przyjęcie weselne zorganizują tu zarówno pary planujące huczne wesele jak i kameralne spotkanie. Do wyboru są dwie sale w drewnie – do 70 osób oraz do 250 osób, a także znajdująca się nieopodal budynku hala namiotowa mieszcząca nawet kilkaset osób. Klimat panujący w tym Hotelu jest wyjątkowy. Pozwala zrelaksować się i poczuć swobodnie – a przecież o to właśnie chodzi na weselu. Wisienką na torcie może okazać się okolica, Folwark Cyziówka mieści się w przepięknej, zielonej okoliy blisko lasu. Przy okazji można tam zrealizować sesję ślubną. Już wiecie, gdzie wesele Dębica?

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-folwark-cyziowka-kamionka-stodola-na-wesele-przyjecia-gdzie-wesele-debica

 1. Imperial Wedding – Otfinów

Eleganckie wesele w plenerze? To możliwe! Imperial Wedding w Otfinowie oferuje organizację przyjęcia rodem z hollywoodzkich produkcji filmowych. Przyjęcie w namiocie w tym przypadku nie ustępuje najbardziej eleganckim salom. Profesjonalny sprzęt i wytworny styl obejmujący kryształowe żyrandole, galę sufitową i draperie ścienne to tylko niektóre elementy składające się na wyjątkową aranżację. Imperial Wedding oferuje także usługę Konsultanta ślubnego, który nie tylko pomoże w organizacji perfekcyjnego przyjęcia, ale także zadba o to, by w dniu ślubu wszystko poszło zgodnie z planem.

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-gdzie-wesele-tarnow  gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-gdzie-wesele-tarnow gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-gdzie-wesele-tarnow

 gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-przyjecia-gdzie-wesele-tarnow gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-przyjecia-gdzie-wesele-tarnow gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-przyjecia-gdzie-wesele-tarnow  gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-imperial-wedding-przyjecia-gdzie-wesele-tarnow

 1. Weranda Przyjęcia – Mielec

Miejsce to docenią w szczególności pary poszukujące niecodziennych rozwiązań. Właściciele obiektu chętnie podejmują się realizacji oryginalnych pomysłów, bowiem priorytetem jest dla nich sprostanie oczekiwaniom Młodej Pary. Weranda Przyjęcia ma charakter lekko rustykalny, niemniej nadaje się również do bardzo eleganckich przyjęć. Dodatkowo dyspozycji Gości jest wprost magiczna przeszklona weranda oraz przepiękny ogród. Obiekt dysponuje bazą noclegową dla ok. 50 osób. Ps. Z pewnością jedno z najmilszych zaskoczeń w jakich miałam okazję fotografować!

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-weranda-przyjecia-mielec-gdzie-weselegdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-weranda-przyjecia-mielec-gdzie-wesele gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-weranda-przyjecia-mielec-gdzie-wesele gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-weranda-przyjecia-mielec-gdzie-wesele gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sala-weselna-miejsce-na-wesele-weranda-przyjecia-mielec-gdzie-wesele

 1. Hotel Senator Gran Via – Olchowa

Duże wesele czy małe przyjęcie? Gdzie wesele Dębica? W Hotelu Senator do wyboru są dwie sale: Senatorska – mieszcząca do 240 osób i Restauracyjna – do 90 osób. Z pewnością styl jaki prezentuje Hotel jest naprawdę wyjątkowy. Znajdziemy tu liczne motywy nawiązujące do czasów Ludwika XVI – elegancko, bogato i ze smakiem. Jeśli dodać do tego profesjonalną obsługę, pyszne dania  kuchni polskiej i europejskiej, a także ponad 65 miejsc noclegowych, może okazać się, że to właśnie idealny wybór na Wasze wesele.

gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sedziszow-malopolski-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-senator-gran-via-olchowagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sedziszow-malopolski-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-senator-gran-via-olchowagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sedziszow-malopolski-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-senator-gran-via-olchowa gdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sedziszow-malopolski-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-senator-gran-via-olchowagdzie-wesele-debica-sala-weselna-debica-okolice-najlepsze-lokale-debica-sedziszow-malopolski-sala-weselna-miejsce-na-wesele-hotel-senator-gran-via-olchowa

A Wy? Jakie miejsce kojarzy Wam sie najlepiej z hasłem gdzie wesele Dębica? 🙂

INSTAGRAM

Comments

Fajne zestawienie, brakuje restauracji Dworek Dębicki, też bardzo fajna , dysponująca dwoma oddzielnymi salami weselnymi 😉

Ola Nowak - Cztery Kadry

Hej Marcin! Dziękuje za odzew, w Dworku Dębickim nigdy nie byłam, stąd brak go na liście 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Add Your Comment

CLOSE