MENU

Fotograf na chrzest Małopolska – Fotografia Chrztu Kraków

Fotograf na chrzest Małopolska – Fotografia Chrztu Kraków

Fotografia – najpiękniejsza pamiątka chrztu

Chrzest święty to wspaniała mozaika przeżyć. Atmosfera jest gęsta od emocji, a przestrzeń po brzegi wypełniona bliskimi. Wszystkie oczy skupione są na jedną, najważniejszą osóbkę, która najczęściej jest nieświadoma całego zajścia i na ogół bardzo szybko o wszystkim zapomina. Fotografia chrztu jest przez to bardzo wyjątkowa. Fotograf na chrzest Małopolska.

fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf

Fotografia i chrzest – co może pójść nie tak?

Specyfika, jaką obarczona jest fotografia chrztu polega na tym, że nic nie jest pewne. O ile jesteśmy w stanie podjąć współpracę z nowożeńcami podczas ich ślubu, czy ze starszymi dziećmi podczas sesji komunijnej, fotograf uwieczniający chrzest każdorazowo staje przed sporym wyzwaniem. W idealnym scenariuszu dziecko przesypia całą ceremonię lub spokojnie obserwuje wydarzenia dookoła, może nawet raczy obdarować zebranych uśmiechem. Rzeczywistość jednak nie zawsze jest tak łaskawa. Bywa, że dzieci przez większość ceremonii płaczą lub są niespokojne. Na szczęście profesjonalny fotograf spośród całego chaosu potrafi wyłuskać najważniejsze chwile i zamknąć je w kadrach.

Jak sprawić by zdjęcia z chrztu były wyjątkowe?

 1. Zacznijmy w domu. Przygotowania do uroczystości mają niepowtarzalny charakter. Nieco intymny, trochę nieoficjalny, ale przede wszystkim naturalny. W końcu jesteście u siebie 🙂 Reportaż z przygotowań, ujęcia maluszka, jego stroju, dodatków.
 2. Maluszek nie musi współpracować, za to rodzice mogą wiele pomóc. Jeśli podczas mszy usiądziecie w pierwszym rzędzie. Fotograf uwieczniający chrzest będzie miał lepszy dostęp, a to zaowocuje pięknymi kadrami.
 3. Przyjęcie = Zdjęcia pamiątkowe z rodziną. Jako fotograf na chrzest Małopolska – udaję się wraz z gośćmi na przyjęcie po ceremonii. Wówczas mogę uchwycić na zdjęciach dużo emocji. To czas, kiedy napięcie towarzyszące rodzinie już nieco opada, w zamian tego pojawia się spokój i przyjemna atmosfera rodzinnego spotkania.

Sesja jako prezent na chrzest

Idealna pamiątka chrztu? Po pierwsze, powinna być trwała. Powinna towarzyszyć dziecku przez lata dorastania i przypominać o tym ważnym wydarzeniu. A co lepiej zatrzyma czas, niż zdjęcia? Reportaż z chrztu można potraktować, jako prezent dla dziecka i podarować go nieco wcześniej – tak, by rodzice mogli uzgodnić szczegóły z fotografem.

fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf fotograf-na-chrzest-malopolska-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-malopolska-fotograf

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE