MENU

Fotograf na chrzest Kraków – Fotografia chrztu w Krakowie

Fotograf na chrzest Kraków – Fotografia chrztu w Krakowie

Zdjęcia jako piękna pamiątka z chrztu

Fotografia chrztu nie tylko zatrzymuje te ważne chwile w pamięci całej rodziny, ale również będzie stanowić obraz, który pozwoli dziecku zbudować w świadomości swoją historię. Warto, więc zadbać, by zdjęcia z chrztu nie były przypadkowymi ujęciami, a obrazami, które niosą emocje i pozwalają poczuć aromat tego wyjątkowego dnia. Wiele emocji, wzruszeń, życzeń w towarzystiwe najbliższych mu osób. Fotografia to najpiękniejsza pamiątka chrztu, jaką możesz podarować swojemu dziecku. Fotograf na chrzest Kraków.

fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf

3 kroki Fotografii Chrztu:

 1. Zdjęcia w domu: Przestrzeń domowa sprzyja sesji, zachowania dziecka są bardziej przewidywalne. Można sfotografować zdjęcia dodatków takie jak ubranko, świecę czy chusteczkę, jedak również jego pokoik. Dziecko czuje się komfortowo mając rodziców blisko siebie. Wtedy możemy zrobić pierwsze rodzinne fotografie. Nawet, jeśli podczas ceremonii będą trudniejsze chwile, sesja z przygotowań z pewnością uzupełni album o ujęcia zrelaksowanego i uśmiechniętego bobasa. Fotograf na chrzest Kraków.
 2. Zdjęcia z chrztu świętego w Kościele: Jeżeli jest taka możliwość – usiądźcie w pierwszej ławce! Reszta zdjęć to reportaż, który staram się łapać w trakcie Mszy, nikomu nie przeszkadzając. Zaraz po mszy możemy zrobić pamiątkowe zdjęcia grupowe, zaraz przy chrzcielnicy, z księdzem lub przed wejściem do kościoła na schodach.
 3. Zdjęcia z przyjęcia: Życzenia, uściski, wielkie rozmowy i drobne pogawędki. Robimy także pamiątkowe zdjęcia rodzinne, by uwiecznić maluszka w towarzystwie najważniejszych mu osób.

Prezent na chrzest święty – sesja zdjęciowa

Ciekawym pomysłem może być również podarowanie bonu na wybraną sesję – świąteczną, urodzinową, okazjonalną. Sesja zdjęciowa to piękny, trwały i wyjątkowy prezent.

Reportaż z chrztu Nini <3

 fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf fotograf-na-chrzest-krakow-fotografia-chrztu-krakow-zdjecia-na-chrzcie-w-krakowie-pamiatka-chrztu-krakow-fotograf-tort-na-chrzest

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE