MENU

HOTEL POD RÓŻĄ – restauracja wesele w Krakowie

Hotel pod Różą w Krakowie

Stylowe wesele w centrum Krakowa 

Wesele w centrum Krakowa? Klimat Starego Miasta, cudowna mieszanka epok zamknięta w architekturze, stylowe wnętrza z duszą i bezbłędna logistyka… Tak, Kraków to dobry wybór na organizację wesela. A jeśli zależy Wam na przyjęciu w atmosferze artystycznego retro – koniecznie odwiedźcie Hotel Pod Różą. Mówię to nie tylko, jako fotograf ślubny, ale również jako uczestnik wielu uroczystości weselnych.

  hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska  hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolskahotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska

Miejsce na przyjęcie w Krakowie

Hotel Pod Różą wygrywa nade wszystko swoją historią. To najstarszy Hotel w Krakowie, ma wprost magiczny klimat i renesansowy styl. To, co wyróżnia wesele w Hotelu Pod Różą od przyjęć w innych lokalach, to bez wątpienia rewelacyjna kuchnia. Znajdziecie tu ciekawe, nieszablonowe propozycje menu, a same potrawy przygotowywane są bardzo starannie, z dbałością o szczegóły. Staranność najdrobniejszych detali to domena nie tylko kuchni, bowiem sama obsługa również świadczona jest na najwyższym poziomie.

Wysublimowane smaki, winiarnia, magiczny klimat…

Wesele w Hotelu Pod Różą składa się z dwóch części. Pierwsza, oficjalna część odbywa się w Restauracji Pod Różą. Później zaś goście są zapraszani do zabytkowych piwnic hotelu na część taneczną. Tymczasem surowa cegła, która dominuje w piwnicznych przestrzeniach tworzy niepowtarzalny klimat.

hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolskahotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolskahotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska     hotel-pod-roza-restauracja-wesele-w-krakowie-stylowe-wesele-krakow-przyjecie-weselne-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-zdjecia-slubne-miejsce-na-wesele-krakow-malopolska

Hotel pod Różą – opinie

Czy polecam Hotel Pod Różą na przyjęcie weselne? Jako fotograf ślubny polecam z całego serca! Sesje zdjęciowe w tym miejscu t0 gwarantowany sukces 😉 Jednak również jako gość – bo zarówno przestrzeń, jak i obsługa czynią ten Hotel wyjątkowym.

Planujecie Wesele? Jeśli i Was urzekł Hotel Pod Różą, z przyjemnością odwiedzę go ponownie razem z Wami, piszcie śmiało!

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE