MENU

TOP 30 sale weselne Małopolska – najlepsze miejsca na przyjęcie

Sale weselne Małopolska 30+

Piękne sale na wesele wg Cztery Kadry

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca

Sala weselna w Małopolsce – organizacja wesela

Kochani! Nie wiem czy wychodzę naprzeciw Waszym oczekiwaniom, czy po prostu chce się z Wami tym podzielić, ale temat jest priorytetowy. Zanim sięgniecie po kolejne kroki przygotowywania dnia ślubu wpisujecie w wyszukiwarki “sala weselna Kraków”, “gdzie wesele Małopolska”. Stąd mój pomysł na ten wpis. Lista: najlepsze sale weselne małopolska, subiektywnie okiem fotografa ślubnego. Z pewnością znajdziecie tu miejsca, w które w jakimś sposób mnie zaintrygowały, czasem poczułam się jak w domu innym, że miejsca mają swojego rodzaju energię. Nie do końca wiem, co to było, ale podobno kobiety mają dobą intuicję. 🙂

Po pierwsze chciałam zaznaczyć, że to żaden ranking! Poniższa lista sale weselne małopolska to zbiór miejsc, które poruszyły moją artystyczna duszę. Mają w sobie pewnego rodzaju magię, którą trudno opisać, tam trzeba po prostu być. Mnie, jako fotografa ślubnego, ale również miejsca, w których świetnie czułam się jako gość. Mieszkam pod Krakowem i tu najczęściej pracuję, jako fotograf ślubny, stąd właśnie pojawił się ten wpis.

 Miejsce na wesele Małopolska | Gdzie zorganizować ślub?

Miejsca na wesele w Małopolsce mają niesamowitą moc, naprawdę wybór jest spory. Jednak są perełki, które według mnie wyróżniają się na tle innych sal weselnych w Małopolsce. Każda z nich cechuje się inaczej. Ma wyjątkowy styl, aranżację wnętrz, otaczającą przestrzeń, naturę czy też znakomite jedzenie. Wiele z nich ma części wspólne jak strefa chillout, miejsca noclegowe czy dogodny parking dla gości. A dla Was, co jest priorytetem jeżeli chodzi o miejsce na wesele?

Te wyjątkowe miejsca na wesele przede wszystkim różnią się klimatem. Znajdziecie tu miejsca na ślub w stylu boho czy też nieco bardziej eleganckie, pałacowe wnętrza oraz miejsca na kameralne przyjęcie w Krakowie. Każde z nich zainspirowało mnie na swój sposób. Nie mam swojego ulubionego miejsca, jednak wiem, że klimat tworzą przede wszystkim ludzie. Dlatego mam nadzieje, że poniżej znajdziecie swój TOP 1 – najlepszą salę weselną i zorganizujecie w niej swoje wymarzone wesele.

Gdzie wesele Małopolska?

Miejsca na przyjęcia weselne, namioty na wesele Kraków czy też najlepsze sale weselne małopolska to lokalizacje obok których nie przeszłam obojętnie. Wiele z tych miejsc jest bliskie mojej estetyce. Znaczna część ma w zanadrzu strefę chillout, którą wyjątkowo cenię w sezonie letnim, gdzie oprócz w klimatyzowanej sali weselnej mogę fotografować gości na zewnątrz. Do każdego miejsca na wesele dopisałam adres, który mam nadzieję, że będzie pomocny przy ogólnym planie wyboru miejsca. Warto wspomnieć, że wesele wypełniają również ludzie 🙂 To jak Wy się będziecie czuć w tamtym miejscu wydaje mi się, że jest najważniejsze.

To Wasz dzień, a wesele najczęściej ma się raz w życiu. Pamiętajcie o tym wybierając salę weselną. Do poniższych zaprosiły mnie moje cudowne Pary, za co im dziękuję za całego serca. Mam nadzieję, że do większości z nich jeszcze kiedyś wrócę! Tymczasem?

Ps. 1. Kolejność jest alfabetyczna, z uwagi na to, że nie chciałam nikogo faworyzować. Przypominam, że tu subiektywny ranking okiem fotografa ślubnego.

Ps.2.  Jeżeli uważacie, że jakieś miejsce powinno znaleźć się na liście, proszę napiszcie w komentarzach!

Zaczynamy!

Biała Róża

Kraków Centrum

Restauracja Biała Róża leży nieopodal krakowskich plant. Wnętrze jest niezwykle klasyczne i eleganckie. Uroku dodają motywy róż na ścianach. Niezwykle nastrojowe miejsce ze starannie dobranym menu i pianinem w tle. Restauracja Biała Róża oferuje dwie odseparowane sale na wyłączność. Pod lokalem znajduje się dogodny parking. Mnie najbardziej zachwyciły tam kolory, wnętrze restauracji posiada już tak wiele zdobień, nie potrzeba zbyt wiele, by dodać jedynie dodatkowego uroku.

Jest to sala weselna w Krakowie. Ponadto niesamowite fotele dla gości, zupełnie odbiegające od standardowych krzeseł na wesele. Z racji świetnej lokalizacji w samym centrum Krakowa, w trakcie przyjęcia można wyskoczyć na krótką sesję w dniu ślubu pod Wawel. Według mnie Biała Róża świetnie się sprawdzi na mniejsze przyjęcie weselne. Dodatkowym atutem można przpisać fakt, że to elegancka sala weselna.

Restauracja Biała Róża
Kraków, Straszewskiego 16
https://www.restauracjabialaroza.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-biala-rozanajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-biala-rozanajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-biala-roza najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-biala-roza

Browar Lubicz

Kraków Centrum

Browar Lubicz to przestrzeń, która zdecydowanie odbiega od tradycyjnych miejsc jak sala weselna w Krakowie. Elementy browaru takie jak cegła na ścianach czy nieco zgaszony klimat jest unikatowy. We wnętrzu budynku czuć zapach sodu i świeżo warzonego piwa. Sala, na której obywają się wesela ma kształt prostokątu, a dj usytuowany jest na balkonie ponad gośćmi. Restauracja Browarna serwuje wyśmienitą kuchnię tradycyjną opartą na lokalnych produktach.

Okolica jest bardzo sprzyjająca. Browar Lubicz posiada podziemny parking oraz dziedziniec, na którym można odetchnąć wychodząc z miejsca na wesele w Krakowie. Okolicę można również wykorzystać do sesji w dniu ślubu. Połączenie zabytkowych kamienic i nowoczesnego budownictwa z roślinnością tworzy sprzyjające warunki. Jeżeli jesteście smakoszami piwa oraz marzycie o tym, by najlepsze sale weselne Małopolska miała rodzaj spotkania w bardzo przyjacielskim klimacie, na którym będziecie czuć się swobodnie, to jest to koniecznie sprawdźcie to miejsce jako sale weselne Małopolska.

Browar Lubicz
Kraków, ul. Lubicz 17 J, 31-503 Kraków
https://browar-lubicz.com.pl/

Brzoskwinia Ogród

Brzoskiwinia – ok. 18 km

Brzoskwinia Ogród to idealne miejsce dla osób utożsamiających się z naturą. Położony w miejscowości Brzoskwinia namiot weselny jest otoczony lasami. Na terenie obiektu jest bogata kolekcja roślin i krzewów. To miejsce na przyjęcie weselne zdecydowanie odstaje od standardowych sal weselnych w Małopolsce. Namiot otwarty na ogród mieści do 120 osób, świetnie miejsce na wesele na zewnątrz. Brzoskwinia ogród spełnia wszystkie funkcje wesela w plenerze doskonały również na ślub plenerowy w Krakowie. Posiada dogodny parking nieopodal namiotu. Miejsca noclegowe są usytuowane w tej samej miejscowości. Jest zielono i wyjątkowo w porównaniu do innych miejsc na wesele w Małopolsce.

Brzoskwinia Ogród
Brzoskwinia 249, 32-084 Brzoskwinia
https://brzoskwiniaogrod.com.pl/

ZOBACZ WESELE ANI I MICHAŁA W OGRODZIE BRZOSKWINIA

Crystal Palace

Kraków Centrum

Crystal Palace, miejsce znajdujące się w samym centrum Krakowa. To nie jest typowa sala z cyklu sale weselne Małopolska, jesdnak zdecydowanie piękne miejsce, na organizaję mniejszego przyjęcia po ślubie.

Crystal Palace
Świętego Jana 2,
31-018 Kraków

Dworzyczcze Wola

Wola Więcławska – ok. 20 km

Dworzyszcze Wola, miejsce znajdujące się na wzniesieniu Woli Więcławskiej. Przede wszystkim to niesamowicie malowniczy teren otoczony polami i łąkami. Zdecydowanie zawęża się do sale weselne Małopolska, mieszcząc od 100 nawet do 300 osób. Wyróżnikiem jest ciepły klimat, który tworzy cegła i drewno oraz przeszklenia. Kwitnący ogród z różami, lawendą oraz wrzosami. Wisienką może okazać się ukwiecona pergola, mogąca posłużyć przy ślubach plenerowych. Na zewnątrz do obiektu przyłączona jest scena plenerowa z podestem.

Może to być świetna alternatywa do weselna na świeżym powietrzu! Dodatkowo Dworzyszcze Wola ma wiatę grillową, która zmieści nawet 80 gości. Ponadto dość obszerny, dogodny parking oraz hotel, mieszczący 20 osób.

Dworzyszcze Wola
Wola Więcławska 28
32-091 Wola Więcławska
https://dworzyszczewola.pl/

Dwór Kociołek

Dobczyce – ok. 30km

Dwór Kociołek mieści się nieopodal miasta Dobczyce. Jest to niezwykle oryginalne miejsce na wesele. Klimat wnętrza jest nowoczesny, jednak cegła nadaje styl i szyk. Sala weselna mieści do 150 osób. Dodatkowo są też miejsca noclegowe w pokojach hotelowych. Zielona okolica oddaje rodzinny klimat. Sala na przyjęcie połączona jest z miejsce do tańca, jednak w drugiej części jest strefa chillout, gdzie każdy z gości może nieco odpocząć schodząc z parkietu. To sala rustykalna Kraków, ale również sprawdzą się tu wesela w stylu boho. Dwór Kociołek zapewnia dogodny parking znajdujący się na terenie jednej z sale weselne małopolska.

Dwór Kociołek
Marwin 38, 32-410 Dobczyce
https://dworkociolek.pl/

ZOBACZ WESELE OLI I PAWŁA W DWORZE KOCIOŁEK

Dwór Paderewskiego w Kaśnej Dolnej

Kąśna Dolna – ok. 115km

Dwór Paderewskiego to przede wszystkim miejsce znane ze względu na Salę Koncertową. To właśnie w niej organizowane są wesela w Małopolsce. Charakteryzuje się drewnianym sklepieniem, doskonałą akustyką, przez co nadaje niepowtarzalny klimat tej Sali na wesele. Układ teatralny mieści nawet do 300 osób zaś, bankietowy do 160 osób. Dwór posiada również miejsca noclegowe oraz dogodny duży parking. Trzeba nadmienić, że Dwór Paderewskiego ma również przepiękną zieloną okolicę w tym kompleks dworsko ? parkowy.

Dwór Paderewskiego
Kąśna Dolna 17
33-190 Kąśna Dolna
https://centrumpaderewskiego.pl/dwor-paderewskiego-1.html


ZOBACZ WESELE KASI I TOMKA W KĄŚNEJ DOLNEJ

Dwór Sieraków

Dobczyce – ok. 24km

Dwór Sieraków to piękne miejsce na szampańskie wesele, ale również romantyczny ślub pod Krakowem. Niezwykle eleganckie wnętrza, piękna okolica oraz znakomita kuchni. To tylko trzy czynniki, które mają pozytywny wydźwięk, jeżeli chodzi to miejsce na wesele. Niesamowite jest to, że dwór stoi dosłownie pośród drzew. Kompleks otoczony jest zabytkowym parkiem, który zdecydowanie wpasowuje się nietuzinkowy klimat wesela. Zapach kwiatów i śpiew ptaków dodają uroku całości.

Jest również wspaniałe miejsce do zorganizowania ślubu plenerowego pod Krakowem. Kolejnym dodatkowym atutem miejsca jest namiot weselny. Pary Młode, które marzą o miejscu na wesele w plenerze, namiot mieszczący 160 osób świetnie wpasowuje się klimat angielskiego przyjęcia. Dodatkowo Dwór Sieraków posiada bogato wyposażoną piwnicę z winami oraz strefę SPA. To miejsce jest zdecydowanie warte obejrzenia, nie tylko pod kątem ślubu!

Dwór Sieraków
Sieraków 233
32-410 Dobczyce
https://www.dworsierakow.pl

Dwór w Tomaszowicach

Tomaszowice – ok. 14 km

Dwór w Tomaszowicach położony przedmieściach Krakowa. Malownicza lokalizacja, altana na wzgórzu oraz zabytkowy park. Posiada różne sale na przyjęcie w zależności od preferencji gości. Majestatyczną Oranżerię, elegancką Galerię Panoramy lub rustykalny Spichlerz. Oranżeria jest samodzielnym obiektem wysokim na  7m, stąd zyskał uznanie wielu organizatorów przyjęć weselnych. Wpadające światło dzienne z wysokich okien oraz mury z wapienia jurajskiego i drewna świetnie uzupełnia całość klimatu miejsca.

Zaś Galeria Panorama łączy tradycyjną estetykę współczesnych form architektonicznych i jest położona na skraju parku. Kompleks jest na tyle rozwinięty, że moim zdaniem spełni oczekiwania wielu wymagających gości.

Dwór w Tomaszowicach
Krakowska 68
32-085 Tomaszowice
https://www.dwor.pl/

dwor-w-tomaszowicach-opinie-gdzie-wesele-krakow-sala-weselna-krakow-miejsce-na-przyjecie-krakow-wesele-malopolska-rustykalna-sala-krakow-folwark-pod-krakowem-hotel-przyjecie-pod-krakowem-01dwor-w-tomaszowicach-opinie-gdzie-wesele-krakow-sala-weselna-krakow-miejsce-na-przyjecie-krakow-wesele-malopolska-rustykalna-sala-krakow-folwark-pod-krakowem-hotel-przyjecie-pod-krakowem-01dwor-w-tomaszowicach-opinie-gdzie-wesele-krakow-sala-weselna-krakow-miejsce-na-przyjecie-krakow-wesele-malopolska-rustykalna-sala-krakow-folwark-pod-krakowem-hotel-przyjecie-pod-krakowem-01dwor-w-tomaszowicach-opinie-gdzie-wesele-krakow-sala-weselna-krakow-miejsce-na-przyjecie-krakow-wesele-malopolska-rustykalna-sala-krakow-folwark-pod-krakowem-hotel-przyjecie-pod-krakowem-01dwor-w-tomaszowicach-opinie-gdzie-wesele-krakow-sala-weselna-krakow-miejsce-na-przyjecie-krakow-wesele-malopolska-rustykalna-sala-krakow-folwark-pod-krakowem-hotel-przyjecie-pod-krakowem-01

ZOBACZ WESELE JOWITY I AUGISTINA W DWORZE W TOMASZOWICACH

Folwark Wiązy

Marszowice – ok. 35km

Folwark Wiązy to miejsce dla Par, które marzą o weselu głównie na świeżym powietrzu. Mianowicie miejsce wesela znajduje się w drewnianej stodole. Folwark położony jest nieopodal Wieliczki. Zdecydowania to sala na wesele boho czy sala weselna w stylu rustykalnym. Jednak dla chcącego nic trudnego i można podziałać tu cuda i zbudować swój styl! Dodatkowo w stodole uroku dodają żarówki, które wiszą na całej powierzchni pod sufitem, robiąc przy tym niesamowity klimat miejsca. Obok stodoły mieści się strefa chillout oraz małe jeziorko z pomostem, więc jestem przekonana, że każdy z gości oprócz parkietu mieszczącego się w stodole znajdzie miejsce dla siebie. Cały kompleks ma również dogodny parking i bazę noclegową dla gości.

Folwark Wiązy
Marszowice 56
32-420 Marszowice
https://folwark.krakow.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-wiazy-marszowicenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-wiazy-marszowicenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-wiazy-marszowicenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-wiazy-marszowice

ZOBACZE WESELE MONIKI I KONRADA W FOLWARKU WIĄZY

Folwark Zalesie

Grajów k. Wieliczki – ok. 22km

Folwarku Zalesie mieści się w Grajewie, ok 30 min od Krakowa. Usytuowany na panoramie Beskidu i Tatr kompleks, ma ponad 200-letnią historię. Miejsce to jest niesamowicie malownicze. Rosnące wokół sali krzewy i drzewa wprawiają w niesamowity klimat spokoju poza miastem. Dodatkowo nieopodal mieści się jeziorko, które świetnie wpasuje się we miejsce ślubu plenerowego pod Krakowem. Na zabawę weselną można wybrać jedną oferowanych przez Folwark trzech sal. Są różnych rozmiarów, każda z nich mieści od 80 aż do 550 gości. Każda jest niezależna z własnym parkingiem i szatnią. Pięknie usytuowane miejsce w pięknym klimacie.

Folwark Zalesie
Grajów 150,
32-020 Wieliczka
https://www.folwarkzalesie.pl/

Sala Maneż – Folwark Zalesie

Sala Czelada – Folwark Zalesie
najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesnajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesie-grajownajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesie-grajownajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesie-grajow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesie najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-folwark-zalesie

ZOBACZ WESELE JUDYTY I FILIPA W FOLWARKU ZALESIE

Grand Hotel***

Kraków Centrum

Grand Hotel to bez wątpienia jedno z najbardziej luksusowych miejsce na przyjęcie weselne w Krakowie. Poprzez swoją historię, zasobność dawnego pałacu Książąt Czartoryskich, ale przede wszystkim wnętrze. Niewątpliwie bogate i funkcjonalne miejsce na przyjęcie weselne przy tym wyrafinowana elegancja. Sala lustrzana robi wrażenie już od samego wejścia. Zdecydowanie przenosi do okresu dwudziestolecia międzywojennego. Z pewnością swoimi lustrzanymi odbiciami, kryształami i secesyjnym witrażowym dachem robi duże wrażenie.

Grand Hotel posiada salę, która mieści do 150 osób, a pozostałe do 40 osób. Nie sposób zapomnieć o wykwintnym menu oferowanym gościom oraz prezencie. Młoda Para w prezencie otrzymuje pokój dla Nowożeńców a w nim nocleg ze śniadaniem do łóżka w dniu przyjęcia weselnego. Czyż to nie satysfakcjonujące?

Grand Hotel
ul. Sławkowska 5/7
31-014 Kraków
https://www.grand-hotel.pl/pl/

Grube Ryby

Zabierzów – ok. 15km

Restauracja Grube Ryby mieści się w Zabierzowie. Oddalona jest od drogi głównej i mieści się na wzgórzu. Lokal ogółem ma miejsc na ok 200 gości, jednak do dyspozycji na poczet wesela miejsc jest 140. Bogata oferta cateringowa z pewnością zaspokoi gusta wielu pasjonatom kulinarnym. Wyróżnikiem dla restauracji jest piękna całoroczna oranżeria, w której zazwyczaj jest częścią jadalnianą. Ponadto restauracja posiada salę dolną, która świetnie sprawdzi się w roli parkietu do zabawy.

Rozciągający się zielony teren jest niezwykle piękny. Z budynku można wyjrzeć na część zalewu, który niegdyś był kamieniołomem. Warto zaznaczyć, że restauracja jest przyjazna dla zwierząt oraz posiada parking dla klientów.

Grube Ryby
ul. Śląska 57A,
32-080 Zabierzów
https://gruberyby.pl/

 

cudowny-slub-i-wesele-pod-krakowem-fotografia-slubna-malopolska-cztery-kadry-aleksandra-nowak-fotograf-slubny-krakow-grube-ryby-fotograf-slubny-krakow-piekny-slub-zdjecia-slubne-gdzie-wesele-w-krakowie-kosciol-na-skalce-slub-najlepszy-fotograf-slubny

ZOBACZ WESELE BASI I MATEUSZA W RESTAURACJI GRUBE RYBY

Hotel pod Różą

Kraków Centrum

Hotel pod Różą to miejsce z historią. Liczący aż 4 piętra, mieści się w dawnym renesansowym pałacu spełnia wszelkie standardy XXI wieku. Jest to najstarszy hotel w Krakowie, dlatego zorganizowanie przyjęcia w nim to nie lada przeżycie. Zdecydowanie można przypisać miano elegancka sala weselna Kraków. Hotel pod Różą dysponuje 56 pokojami oraz 11 apartamentami. Co najważniejsze posiada restaurację z wykwintną kuchnią, pod szklanym dachem. Ponadto ta jedna z sal weselnych w Krakowie posiada vinotekę, w której można zasmakować degustacji z kolekcji ponad 7 tysięcy butelek win.

Hotel pod Różą
ul. Floriańska 14 31-021 Kraków
https://podroza.hotel.com.pl/

Hotel Stary

Kraków Centrum

Hotel Stary w Krakowie leży pod adresem Szczepańska 5 w samym centrum tego wyjątkowego miasta. Hotel Stary od samego wejścia zachwyca niezwykłym klimatem. Połączona elegancja, szyk z nowoczesnością tworzy ponadczasową atmosferę. Jest zdobywcą tytułu ?najpiękniejszego hotelu wnętrza w Europie?, a towarzysząca nastrojowa muzyka rozbrzmiewa w tle. Przygotowania w pokoju hotelowym Hotel Stary to przeniesienie się do innego świata. Zabytkowy charakter budynku wyróżnia się spośród innych miejsc na wesele w Krakowie.

Ta kilkusetletnia kamienica jest pod nadzorem konserwatora zabytków, stąd posiada też minusy. Umiejscowienie w ścisłym centrum, brak pobliskiego parkingu, czy też brak wydzielonej drogi bagażu i dostaw. Jednak Hotel Stary wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Oferuje wykwintną kuchnię przygotowywaną przez restauracje Rybki Nove. Bogatą ofertę bufetu z zimnymi oraz ciepłymi daniami i deserami. Wisienką jest tort, który już stał się tradycją dnia ślubu. Dodatkowo proponuje pokój dla nowożeńców w dniu ślubu oraz rabaty dla gości hotelowych w samym sercu Krakowa.

Hotel Stary
Kraków, ul. Szczepańska 5, 31-011 Kraków
https://stary.hotel.com.pl/

Hotel Vinnica

Sygneczów – ok. 15km

Hotel Vinnica to miejsce o niezwykłym klimacie, położony jest w Sygneczowie nieopodal Wieliczki. Vinnica to świetna alternatywa dla osób, które marzą o weselu z dala od zgiełku miasta. W ofercie ma dwie sale, pierwsza Sala Szampańska bardzo przestronna ze zwieńczoną kopułą o powierzchni ponad 700m2 oraz Salę Porto zaaranżowaną na XIX-wieczną winnicę o powierzchni ponad 500m2. Zdecydowanym atutem jest serwowana kuchnia.

Świeże, wysublimowane potrawy przygotowywane są pod okiem szefa kuchni. Dodatkowo Hotel Vinnica Oferuje wysoką, jakość usług dzięki wykwalifikowanej obsłudze oraz zadbanie o piękne aranżacje wnętrz i stołów. Hotel oferuje gościom bazę noclegową w postaci 24 pokoi i 2 apartamentów oraz dogodny parking.

Hotel Vinnica
Sygneczów 1
32-020 Wieliczka
https://hotelvinnica.pl/

Trattoria la Campana

Kraków Centrum

Trattoria la Campana mieszcząca się w samym centrum Krakowa przy ulicy Kanonicznej restauracja to przeniesienie się we włoski klimat. Tajemnicze miejsce pełne zieleni otoczone zabytkowymi murami nadaje niesamowicie romantyczny klimat. Świetnie wpisze się w małe przyjęcie na wesele w Krakowie oraz przyjęcie na zewnątrz. W razie niepogody restauracja zapewnia miejsca wewnątrz restauracji. Ogród zewnętrzy miejści 90 osób. Jeżeli marzycie o przyjęciu we włoskim stylu z wysublimowaną kuchnią Trattoria la Campana może okazać się strzałem w 10!

Trattoria la Campana
ul. Kanoniczna 7
31-000 Kraków

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-trattoria-la-camapana-krakownajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-trattoria-la-camapana-krakow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-trattoria-la-camapana-krakow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-trattoria-la-camapana-krakow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-restauracja-trattoria-la-camapana-krakow

Ogrody archeologiczne

Kraków Centrum

Ogrody archeologiczne nie wpisują się na listę sal weselnych w małopolsce, jednak to doskonałe miejsce na zorganizowanie ślubu plenerowego lub ślubu humanistycznego w Krakowie. W tle widoczne jest Wzgórze Wawelskie, co tylko dodaje klimatu całości otoczenia. Położone w samym centrum Krakowa ogrody archeologiczne mogą stanowić pierwszą część tak ważnego dla Was dnia jak ślub w plenerze.

Ogrody archeologiczne
ul. Poleska 3
31-002 Kraków
https://ma.krakow.pl 

najlepsze-miejsce-na-slub-cywilny-krakow-slub-w-plenerze-krakow-ogrody-archeologiczne-krakow-slub-humanistyczny-krakow-gdzie-slub-cywilny-w-krakowie-slub-na-swiezym-powietrzu-w-krakowienajlepsze-miejsce-na-slub-cywilny-krakow-slub-w-plenerze-krakow-ogrody-archeologiczne-krakow-slub-humanistyczny-krakow-gdzie-slub-cywilny-w-krakowie-slub-na-swiezym-powietrzu-w-krakowie najlepsze-miejsce-na-slub-cywilny-krakow-slub-w-plenerze-krakow-ogrody-archeologiczne-krakow-slub-humanistyczny-krakow-gdzie-slub-cywilny-w-krakowie-slub-na-swiezym-powietrzu-w-krakowie

Ojcowski Dworek

Ojców – ok. 30 km

Ojcowski Dworek mieści się w samym środku Ojcowskiego Parku Narodowego. Zdecydowanie to jedno z najbardziej zielonych miejsc, w których miałam okazję fotografować. Romantyczna okolica świetnie nadaje się na zreorganizowanie ślubu plenerowego przy samym dworku. Drugą opcją jest zabytkowa Kaplica na Wodzie, która znajduje się 3 minuty drogi od obiektu.

Ojcowski Dworek posiada salę, która mieści do 180 osób. Samo wnętrze jest niezwykle urokliwe, nawiązuje do natury poprzez pokrycie jasnym kamieniem. Kuchnia serwuje głównie dania kuchni polskiej. Leśny Parking strzeże stróż, więc bez obaw możecie poinformować gości o dogodnym miejscu na pozostawienie samochodów. Ps. Tam wszędzie pachnie lasem! <3

Ojcowski Dworek
32-047 Ojców 107
https://ojcowskidworek.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-ojcowski-dworek-ojcow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-ojcowski-dworek-ojcow najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-ojcowski-dworek-ojcownajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-ojcowski-dworek-ojcow

Oaza Leńcze

Leńcze – Ok. km

Oaza Leńcze niesamowitą historię. Początkowo po odrestaurowaniu XVIII kamiennego spichlerza miał zostać wyłącznie dodatkiem do dworu. Jednak za namową przyjaciół właściciele postanowili stworzyć tam wyjątkowe miejsce przyjęć weselnych. I tak bardzo się z tego powodu cieszę! Bowiem Oaza była pierwszym miejscem, w którym zapragnęłam zostać dłużej i dłużej. Gdy tylko wjechałam na parking pomyślałam, to nie tylko sale weselne Małopolska, tylko poczułam się jakbym była we Włoszech. Wspaniałe miejsce do organizacji wesele boho Kraków czy sala rustykalna pod Krakowem.

Oaza Leńcze to przepiękny obiekt znajdujący się w otoczeniu wzgórz i łąk, niesamowicie przypomina toskańską winnicę. Na 12 hektarach ogrodu mieści się także stajnia i ujeżdżalnia. Nie jest jak inne sale weselne Małopolska. tylko kompleksowym miejscem na przyjęcie. Oaza leńcze wesele mieści nawet do 200 osób! Świetnie zagospodarowana strefa chillout oraz pobliski dworek, który świetnie sprawdzi się w roli przygotowań. Zaględnijcie koniecznie! Ps. Kocham tu być!

Oaza Leńcze
Leńcze 239
Kalwaria Zebrzydowska 34-130
https://oazalencze.com/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lencze najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lenczenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lenczenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lenczenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lenczenajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-oaza-lencze

Pałac Goetz

Brzesko – Ok. 56km

Pałac Goetz to jedna z najpiękniejszych rezydencji, jakie miałam okazję zobaczyć. W skrócie, mieszczący się w małopolskim Brzesku Pałac to wymarzone miejsce na wesele. Z pewnością wnętrze robi spektakularne wrażenie. Przede wszystkim niepowtarzalny wystrój pałacowych wnętrz, hol główny, ale i historia, która dosłownie wisi w powietrzu. Wieloletnie doświadczenie organizatorów pomaga urządzić przyjęcie na najwyższym poziomie, kreując najwyższe standardy, tak by zachwycić każdego pałacowego gościa.

Warto wspomnieć o studiu kulinarnym, która łączy tradycję z nowoczesnymi i innowacyjnymi metodami gotowania. W skrócie Pałac Goetz to niezapomniany smak oraz zaskakujący wygląd dla wielu gości. Czy to sale weselne Małopolska? To kompleks pałacowy jest otoczony przepięknym parkiem typu angielskiego.

Pałac Goetz
ul. Barona Jana Gotza 6
32-800 Brzesko
https://palacgoetz.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-goetza-brzesko-palac-w-brzesku najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-goetza-brzesko-palac-w-brzeskunajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-goetza-brzesko-palac-w-brzesku

Pałac Minoga

Minoga – ok. 26 km

Pałac Minoga to odrestarowany Pałac na wesele koło Krakowa. Posiada elegancką salę na wesele oraz własne zaplecze kulinarne. Sala pod Krakowem mieści ok 140 miejsc siedzących, salę na przyjęcie, która połączona jest z tarasem przechodzącym w ogród. Ponadto jest jednym miejsc wpisującym się na listę sale weselne Małopolska oraz eleganckie wesele w Krakowie i ślub plenerowy w Krakowie. Dodatkowo Pałac Minoga ma do zaoferowania apartamenty dla nowożeńców oraz sypialnię dla rodziców lub świadków.

Pałac Minoga
Minoga 118
42-046 Minoga
https://www.minogapalac.pl

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-minoga-wesele-na-zewnatrz

Pałac Żeleńskich

Grodkowice  – ok. 25km

Pałac Żeleńskich mieści się w Grodkowicach. Jest to jeden z nieciekawych zabytków w powiecie wielickim, a przy tym piękne miejsce do organizacji wesela. Pałac z zewnątrz robi niesamowite wrażenie. Z pewnością wielu gościom na długo pozostanie w pamięci jako sale weselne Małopolska. Pałac oferuje miejsce na śluby plenerowe oraz miejsca noclegowe w samym pałacu. Organizowane są tu również wesela plenerowe w namiocie. Ponadto na stałe jest zamontowany parkiet zewnętrzny, miejsce na przyjęscie pod Krakowem posiada również parking przy Pałacu.

Pałac Żeleńskich
Grodkowice 1
32-015 Grodkowice
https://www.palac-zelenskich.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-zelenskich-wesele-na-zewnatrznajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-zelenskich-wesele-na-zewnatrznajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-zelenskich-wesele-na-zewnatrznajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-zelenskich-wesele-na-zewnatrz-krakow-wesele-w-namiocienajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-palac-zelenskich-wesele-na-zewnatrz-krakow-wesele-w-namiocie

Szlachecki Dwór

Podbiednik Wielki – ok. 22 km

Szlachecki Dwór Podbiednik to sala rustykalna pod Krakowem. Usytuowana jest na przeciwko Aeroklubu Krakowskiego. Kolejna pozycja na liście sale weselne małopolska może pomieścić nawet 250 gości, ma część bankietową oraz parkiet do tańca wydzielony loftowym przeszkleniem. Obiekt oferuje również obszerny parking oddzielony nieco od sali tanecznej. Ponadto posiada miejsca noclegowe, które mogą być bardzo istotną kwestią przy wyborze sali weselnej w Małopolsce.

Szlachecki Dwór Podbiednik
Podbiednik Wielki 121
32-125 Podbiednik Wielki
https://www.szlacheckidwor.com.pl/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiednik najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiednik najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiednik najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiedni najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiednik najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-rustykalna-sala-szlachecki-dwor-podbiednik

Witkowa Chata – Hotel Witek

Witkowa Chata – ok. 11km

Witkowa Chata to miejsce należąca do Hotelu Witek usytuowane jest na obrzeżach Krakowa. Właściciele oferują duży parking dla gości, wyśmienitą kuchnię oraz niepowtarzalny klimat. Sama Chata to sala pod Krakowem, która jest drewniana. Świetnie sprawdzi się do klimatu rustykalnego bądź stylu boho na wesele. Można tu zorganizować ślub plenerowy z uwagi na dostępność altany z podestem. Zielona okolica sprzyja całości. Zdecydowanie do dobry wybór, jeżeli chcielibyście zorganizować wesele blisko Krakowa.

Witkowa Chata – Hotel Witek

Handlowców 14
32 – 085 Modlniczka, Kraków
https://www.hotelwitek.pl/

Willa Domańskich

Prochownia – ok. 26km

Willa Domańskich to unikatowe miejsce na wesele pod Krakowem. Bowiem zabytkowa Willa posiada kilka pomieszczeń w środku. W sali kominkowej, salon z fortepianem oraz sypialni egipskiej. Reszta obiektu wyłączona jest z użytku. Sam budynek może stanowić piękne tło do ślubu w plenerze czy też sesji ślubnej.

W kontekście sale weselne Małopolska, Willa Domańskich posiada całoroczny namiot z parkietem tanecznym, który mieści do 180 osób. Jest usytułowany, zaraz za budynkiem wozowni. Posiada podstawową aranżację sali jak stoły z obrusami oraz krzesła ponadto oświetleni, którego wyróżnikiem jest girlanda.

Ponadto oferuje autorskie menu w oparciu o tradycyjne potrawy oraz dodatkową opcję wedding plennerka, który może pomóc Wam w organizacji Waszego ślubu. Posiada przepiękny ogród, strefę chillout razem z leżakami, dogodny parking na terenie obiektu. Willa nie oferuje miejsc noclegowych.d

Willa Domańskich
Prochownia, Krakowska 14,
32-065 Nawojowa Góra
https://www.willadomanskich.pl/

Willa Tadeusz

Lanckorona – Ok 33km

Willa Tadeusz to miejsce, gdzie wolniej płynie czas! Bez wątpienia zaczarowany pensjonat mieści się w sercu lasu, 900m od centrum Lanckorony, u stóp dawnego kamieniołomu. To miejsce z tradycją, niezwykle ciepłe i przyjazne. Na przykład kuchnia jest sercem domu, w której posiłki dla gości przygotowywane są przez właścicielkę. Przede wszystkim oparte na tradycyjnych recepturach wedle gustu kulinarnego gości. Dodatkowo na parterze znajduje się przeszklona weranda z wyjściem do ogrodu. Czy to typowe sale weselne Małopolska? Z pewnością nie!

W tym miejscu na wesele pod Krakowem wyróżniającym się punktem spośród innych miejsc na wesele, sale weselne Małopolska. Według mnie jest znajdujący się na terenie obiektu odkryty basen. Willa Tadeusz przenosi w czasie do czasu przedwojennego. Miejsce noclegowe w pensjonacie przeznaczone jest dla ok. 40 osób, w pokojach od 1-4 osobowych. Ps. Zwierzęta są tu mile widziane! W skrócie zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, choćby tylko na moment.

Willa Tadeusz
ul. Legionistów 1
34-143 Lanckorona
https://www.willatadeusz.com/

najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-willa-tadeusz-lanckorona  najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-willa-tadeusz-lanckorona najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-willa-tadeusz-lanckorona najlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-willa-tadeusz-lanckoronanajlepsze-sale-weselne-krakow-wyjatkowe-miejsca-na-wesele-sala-weselna-krakow-gdzie-wesele-najpiekniejsze-wesele-krakow-przyjecie-weselne-w-krakowie-slub-miejsce-krakow-unikalne-miejsca-willa-tadeusz-lanckorona

Villa Love

Izdebnik – ok. 30 km

Villa Love to zdecydowanie przepiękne miejsce na realizację wymarzonego wesela. Położona w wyjątkowym miejscu Villa mieści się w miejscowości Izdebnik i prowadzi z drogi Kraków-Bielsko-Biała. Bez wątpienia wyróżnikiem miejsca jest nieziemski krajobraz przypominający Toskanię, widok naprawdę zabiera dech w piersiach! Lanckorońskie wzgórza, widoczne z 100m2 tarasu to olśniewający widok niemalże o każdej porze roku.

Z pewnością właściciele Villi mieli niesamowitą intuicję do stworzenia lokalu na wesele w tym miejscu. Przede wszystkim Villa to niezwykle elastyczna sala ze względu na minimalizm i surowość. Sala główna jest prosta, posiada dużą ilość okien, co wprawia w znakomity klimat, mieści ok 220 osób, więcej niż miejsc na przyjęcie weselne pod Krakowem.

Ponadto Villa Love także oferuje 12 miejsc noclegowych oraz parking pod lokalem. Moim zdaniem Villa Love spodoba się Parom ceniącym naturę, przebywanie na świeżym powietrzu lubiących proste, minimalistyczne rozwiązania. Ps. Spieszcie się z bookowaniem terminu, bowiem w Villa na duże powodzenie wśród przyszłych nowożeńców!

Villa Love
Lwowska 78, 34-144 Izdebnik
https://www.facebook.com/loveect.wedding/

Podsumowując, Kochani! To było zestawienie to według mnie najlepszych sal weselnych w pobliżu Krakowa. Jeżeli znajdziecie tu miejsce na wesele, pod opisem jest adres oraz strona internetowa. Odznaczone kilometry mierzone są od centrum Krakowa. Czy jakieś miejsce powinno znaleźć się na liście? Proszę napiszcie w komentarzach! Z pewnością wkrótce zaktualizuje listę “sale weselne Małopolska” dodając “sale weselne w Krakowie” jak tylko pojawię się w tym miejscu, jako fotograf ślubny z Krakowa.

Szukasz doświadczonego i uśmiechniętego fotografa? Zapytaj o ofertę klikając w zdjęcie 🙂

fotograf-krakow-fotograf-slubny-krakow
Robię również Warsztaty fotografii ślubnej

warsztaty-fotografii-slubnej-cztery-kadry-kurs-fotografii-slubnej-do-kogo-na-warsztaty-fotografii-slubnej-2022-najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-warszawa-katowice-warsztaty-opinie

KLIKNIJ aby dowiedzieć się więcej

INSTAGRAM

Comments

Świetne zestawienie, ale i cudne zdjęcia, na których doskonale oddałaś klimat miejsc. Brakuje Triany w Mogilanach 😉 Fajnie by było ją zobaczyć Twoim “okiem”

dziękuje Ida! 🙂 Jeżeli kiedyś tam trafię i będzie warte polecenia, dodam do listy :))

Znakomity dobór miejsc! Willa Tadeusz świetnie miejsce na rustykalne wesele tak modne w obecnym czasie ! no i ulubione miejsce pałac Radziwiłłów!

Biala perla w Radziemicach to jest petarda

Nie znam tego miejsca 🙂 Jednak z przyjemnością poznam!

Magdalena Nowakowska

Zestawienie sztos! Ja ze swojej strony dodałabym Tiffany w Woli Filipowskiej – bawiłam się wybornie i wnętrza przyjemne myślę do fotografowania.

Dziękuje! W Tiffanym jeszcze nie byłam, jeżeli siętam znajdę z pewnością dodam do listy <3

Mnie się bardzo podobało wesele w sali bankietowej Aldan koło Olkusza. Bawiliśmy tam z mężem ostatnio na cudownym weselu> Sala jest przestronna, i ładnie urządzona. Przygotowali eż elegancką dekorację, pięknie zastawione stoły. DO tego piękny ogród. Po prostu świetne miejsce.

Dzień dobry 🙂 Jeszcze nie dotarałam do tej sali. Dziękuje za opinię! 🙂

Znajomi mieli ostatnio wesele w best western premier i bardzo fajnie wszystko wyszło, hotel też miał swój urok, choć w porównaniu do zdjęć ta wersja jest zdecydowanie bardziej dla praktycznych ludzi. Ale i tak goście się super bawili 😀

Ola Nowak - Cztery Kadry

hej Kamila! Jeszcze nie zdarzyło mi się tam fotografować 🙂 Jednak najważniejsze, że Młodzi i goście byli zadowoleni <3

Add Your Comment

CLOSE