MENU

Weranda Przyjęcia Komorów – Piękne wesele w Mielcu

Weranda Przyjęcia Komorów

Planujecie piękne wesele w Mielcu?

Co najważniejsze tak to było piękne wesele! Weranda Przyjęcia Komorów, natomiast ślub Martyny i Piotra to zdecydowanie nad wyrost ponad klasykę. Po pierwsze Piotr do ślubu założył marynarkę w kratę oraz koszulę w niebieskie jaskółki. Natomiast Martyny suknia miała odcień pudrowego różu. Akcent w postaci piór dodał niesamowitego uroku całej kreacji. Dodatkowo do bukietów użyli palety kolorów od bieli, po zgaszony róż i limonkę, a włosy przyozdobiła delikatna spinka. Podsumowując Panna Młoda wyglądała przepięknie.

Biała sala i weranda, wesele w okolicy Mielca

Tymczasen Martynę do ołtarza poprowadził tata. Następnie zaraz po tym odbyło się błogosławieństwo Młodych, a sama ceremonia ślubu była niezwykle wzruszająca. Później na miejsce wesela Martyna i Piotr wybrali Salę weselną w Komorowie. Niemal od razu wiedzieli, że to jest to miejsce! Świetnie wkomponowało się w marzenia odnośnie jasnego wnętrza. Biała sala, klimatyczne lampiony i żarówki – Weranda Przyjęcia Komorów. Dodatkowo sala ma dostępny ogrów z alejakmi wokół.

Piękny ogród i miejsce na wesele

Weranda Przyjęcia oferuje przepiękną jasną przeszkloną salę na wesele. Wokół mieści się niesamowity ogród, w którym można wykonać krótką sesję w dniu ślubu lub zdjęcia grupowe. Miejsce to jest niezwykle klimatyczne. Każdy z gości może znaleźć przestrzeń dla siebie. Zarówno na parkiecie mieszczącym się na głównej sali czy też na strefie chillout zaraz przy budynku. Zapraszam do oglądnięcia zdjęć z dnia ślubu dwójki zakochanych!

Fotografia: Cztery Kadry – Aleksandra Nowak
Film: Grzegorz Gross – Ross Stories
Miejsce przyjęcia: Weranda Przyjęcia Komorów
Suknia Młodej: Rara Avis
Buty Młodej: Wojas
Garnitur: Lancerto
Obrączki: Jubiler Diament
Zaproszenia/papeteria: Pracownia Manufaktura
Florystyka: Becolor wedding
Make up: Natalia Leśniak Makijaże & Artystyczna Stylizacja Brwi
Cukiernia/Tort: Cukiernia Pokusa
Oprawa muzyczna: Zespół NoN Folk

                                         fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec   fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec  fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec  fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec                  fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec  fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec     fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec     fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec    fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec     fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec-tort-weselny  fotografia-slubna-krakow-piekny-slub-weranda-przyjecia-komorow-fotograf-z-krakowa-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotografia-slubna-malopolskie-sala-na-wesele-mielec-tort-weselny                                                 

Comments
Add Your Comment

CLOSE