MENU

S + M = Piękny ślub na plaży – Eleganckie wesele | Fotografia ślubna Kraków

Marzycie o pięknym ślubie, gdzie tłem jest woda?

slub-na-plazy-jak-zorganizowac-slub-na-plazy-fotograf-slubny

ŚLUB NA PLAŻY

Eleganckie wesele – Fotografia ślubna Kraków

To efekt kolejnej sesji stylizowanej w moim wykonaniu. Organizacją zajęły się Magda i Natalia – wedding plannerki z Ceremony Concept. Kolejną naszą wspólną sesją była Sesja Ślubna z motywem łódki. Jednak wracamy! Jest cudownie! Piękny ślub na plaży, gdzie motywem przewodnim jest woda i piasek. Zdecydowanie klimat nie do podrobienia. Jeżeli mam mówić szczerze – a z racji tego, że to mój blog mam do tego prawo, sesja na plaży była moim marzeniem.

Przede wszystkim odkąd byłam dzieckiem co roku jeździłam z rodzicami nad polskie morze. Miłość do plaży po prostu płynie w mojej krwi. Miałam nie lada wielką satysfakcję z każdego kolejnego ujęcia. Z pewnością udzieliło się to również innym współtwócom, dzięki którym sesja wygląda tak pięknie.

Jak wygląda ogranizacja – ślub na plaży?

Kochani! Jeżeli nie wiecie jak się zająć organizacją możecie zasięgnąć porady specjalistów. Z racji tego, że miejsce jest wyjątkowe osoby z doświadczeniem z pewnością rozwieją Wasze wątpliwości oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Wiem, że wiele Par Młodych nie decyduje się na spełnienie swoich marzeń. Przede wszystkim wystarczy chcieć! Po drugie, jeżeli oddacie część spraw w osoby, które już przerabiały podobne przyjęcia, będzie Wam o wiele łatwiej spać spokojnie. Dodatkowo nie taki diabeł straszny 🙂

Miałam okazję fotografować ślub huministyczny, gdy padał deszcz. W trakcie ceremonii było oberwanie chmury, jednak to WY tworzycie ten dzień. Pamiętajcie, że to WASZA miłość jest najważniejsza! Podsumowując mam nadzieję, że ta sesja stała się dla Was inspiracją do ogranizacji ślubu na plaży. Gdybyście szukali fotografa ślubnego, koniecznie napiszcie do mnie! <3

You can do it <3

piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123

piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123

piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123 piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123 piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123

 

Czy można wziąć ślub na plaży w polsce?

Tak, w Polsce istnieje możliwość zorganizowania ślubu na plaży. Jednakże, ze względu na przepisy dotyczące ochrony przyrody i innych ustawodawstw, nie jest to tak proste jak w innych krajach. Najpierw musisz znaleźć odpowiednie miejsce, na którym jest dozwolone organizowanie takich uroczystości, a to może być związane z koniecznością uzyskania zezwolenia od władz lokalnych lub nadmorskich.

Dodatkowo, ze względu na zmienność pogody w Polsce, organizacja ślubu na plaży może być trudna i wymagać specjalnego przygotowania, np. wynajęcia namiotu czy parasoli. Należy również pamiętać, że nie każda plaża będzie odpowiednia na organizację ślubu – niektóre są zbyt zatłoczone, inne zaś znajdują się w rezerwatach przyrody, co uniemożliwia organizację takiej uroczystości.

Warto również skonsultować się z urzędem stanu cywilnego w celu uzyskania informacji na temat formalności związanych z zawarciem małżeństwa na plaży w Polsce.

piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123

piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123 piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inpiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje
Jak zorganizowac ślub na plaży?

Organizacja ślubu na plaży wymaga specjalnych przygotowań, które należy przemyśleć z wyprzedzeniem. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc w zorganizowaniu idealnego ślubu na plaży:

  1. Wybierz odpowiednią plażę – poszukaj plaży, która będzie odpowiednia pod względem przepisów, pogody, rozmiaru i lokalizacji.
  2. Wybierz datę – wybierz datę, która będzie odpowiednia dla Ciebie i Twojego partnera, a także zaproś gości z wyprzedzeniem.
  3. Uzyskaj zezwolenie – w niektórych miejscach konieczne jest uzyskanie zezwolenia na organizację uroczystości na plaży. Upewnij się, że wiesz, jakie formalności należy załatwić.
  4. Wynajmij sprzęt – wynajmij namiot, krzesła, stoły i inne niezbędne przedmioty. Pamiętaj, że niektóre plaże mogą mieć ograniczenia w kwestii ustawienia infrastruktury na plaży.
  5. Zaprojektuj dekoracje – wybierz odpowiednie dekoracje, takie jak kwiaty, girlandy, świece, aby stworzyć wyjątkową atmosferę na plaży.
  6. Zorganizuj muzykę – jeśli chcesz mieć muzykę na swoim weselu, wynajmij DJ-a lub zespół, którzy zagrają w odpowiednim miejscu na plaży.
  7. Catering – zorganizuj jedzenie i napoje dla swoich gości. Możesz wynająć firmę cateringową lub przygotować jedzenie samodzielnie.
  8. Fotografia – wynajmij fotografa, aby uwiecznił najpiękniejsze momenty z Twojego ślubu na plaży.

Podsumowując, organizacja ślubu na plaży wymaga wielu przygotowań i planowania, ale z pewnością zapewni wspaniałe wspomnienia na całe życie.

 piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje-tort-weselnypiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje

Ile kosztuje ślub na plaży?

Koszt ślubu na plaży będzie zależał od wielu czynników, takich jak lokalizacja, ilość gości, rodzaj dekoracji, jedzenie i napoje, oraz usługi fotograficzne i muzyczne. Jeśli chodzi o lokalizację, ceny mogą się różnić w zależności od kraju, regionu i nawet konkretnego miejsca na plaży. Wynajem miejsca na plaży może kosztować od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a to nie uwzględnia kosztów dekoracji. Ilość gości będzie również miała wpływ na koszt. W zależności od liczby osób, będziesz potrzebować większej przestrzeni, jedzenia i napojów, co przekłada się na wyższy koszt.

Dekoracje, takie jak łuki kwiatowe, girlandy, świece, czy bieżniki, to kolejny wydatek, który wpłynie na koszt ślubu na plaży. Oprócz tego, warto zastanowić się nad dodatkowymi usługami, takimi jak fotograf lub kamerzysta, muzyka na żywo, a nawet transport dla gości. Podsumowując, koszt ślubu na plaży może wynosić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, w zależności od wielu czynników.
piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje piekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracjepiekny-slub-na-plazy-eleganckie-wesele-krakow-sesja-zdjeciowa-love-krakow-zdjecia-zakochanych-par-sweet-wedding-fotograf-slubny-krakow-aleksandra-nowak-wesele123-bukiet-slubny-inspiracje

Współtwórcy:

Pomysł, produkcja: Portal abcslubu.pl
Florystyka: A&A Decor Design
Suknie ślubne: Patricia Szlażko Atelier
Makijaż ślubny: Górnicka Design
Fryzura ślubna: Vaganza Katarzyna Skrzynecka
Biżuteria ślubna: Koronki Iwogg
Tort ślubny: Wierzynek Royal Chocolate Workshop
Poligrafia ślubna: Akwarelą Malowane
Krzesła chiavari: Kristom wypożyczalnia mebli eventowych
Zdjęcia: Aleksandra Nowak, Cztery Kadry

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE