MENU

M + K = Sesja narzeczeńska w Krakowie | Fotograf z Krakowa

czy pozowanie do zdjęć jest trudne?

Spontaniczna sesja narzeczeńska

fajne zdjęcia – rezultat sesji w Krakowie

Ależ to był spontan! Magda i Kamil dosłownie przy okazji przyjechali do Krakowa. Jak to się skończyło? Spontaniczna sesja narzeczeńska z zainspirowanym budkiem w tle. Mieliśmy się spotkać dużo wcześniej, jednak pogoda nie dopisywała – tak jak sobie to wymarzyliśmy. Dostałam telefon od Magdy: “Robimy dziś sesję?“. Nie zastanawiając się zbyt długo odpowiedziałam – TAK! Pojechaliśmy do centrum, gdzie wcześniej znalazłam inspirujący mnie budynek. Promyki zachodzącego słońca i oni. Magda i Kamil tuż przed ślubem w krótkiej sesji narzeczeńskiej. Jednak czy nie takie wypady są najfajniejsze?

Pozowanie do zdjęć… czy to trudne? Spontaniczna sesja narzeczeńska

Zarówno Magda jak i Kamil, nawet nie mieli czasu, żeby się denerowować! Z jednej strony dlatego, że spontaniczna sesja narzeczeńska odbyła się w mgnieniu oka. Po drugie, że znaleźliśmy miejsce, które nie jest zatłoczone. Wiem, że to dla niektórych Par bardzo ważny aspekt. Nie każdy lubi się afiszować, przytulać i całować przy innych. Ponadto uważam to za całkiem normalne! Dlatego nie bójcie się, wspólnie poszukamy odpowiednich warunków do sesji, tak byście czuli się komfortowo. A przede wszystkim nikogo nie udawali 🙂

Ponadto staram się zawsze prowadzić Parę. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mieli w życiu styczność z sesją zdjęciową. W przypadku sesji narzeczeńskiej – możecie na mnie liczyć! 🙂 A jeżeli nie wiecie w co się ubrać na sesję narzeczeńską – tu macie [PORADNIK].

Do zobaczenia!
O.

INSTAGRAM

 

Comments
Add Your Comment

CLOSE