MENU

E + W + A = Sesja z noworodkiem | Fotograf Kraków

sesja-z-noworodkiem-fotograf-krakow-sesja-rodzinna-krakow-sesja-z-dzieckiem-krakow

Jak wygląda sesja z noworodkiem?

Fotograf rodzinny z Krakowa

Kiedy dzwoni telefon i nieśmiało słyszę w słuchawce: “Czy dodzwoniłam się do Pani Fotograf – Cztery Kąty?” Z uśmiechem na twarzy odpowiadam: “tylko gdzie ten piąty” i poprawiam, na Cztery Kadry 🙂 Tak, telefoniczny kontakt mogę zaliczyć do najczęstszych jeżeli chodzi o sesje rodzinne czy sesje z dziećmi. Dlatego? Chyba odpowiedź jest oczywista! Młode mamy, nie mają na nic czasu, wręcz nie mają kolejnych Par rąk, stąd sięgają po telefon. Jak wygląda sesja z noworodkiem? Na to pytanie mam nadzieję, że odpowiem pokazując Wam kadry z sesji rodzinnej Edyty i Wojtka. Którzy zaprosili mnie do swojego mieszkania i tak zrealizowaliśmy sesję zdjęciową w Krakowie. Podobnie było u Oli i Michała, jednak wtedy w sesji uczestniczyło dwóch muszkieterów, pod tym linkiem [KLIK] możecie zobaczyć efekty lifestylowej sesji rodzinnej w domu.

Sesja z noworodkiem| Fotograf Kraków

Często powtarzam, sesja sesji nie równa. Dlatego już wcześniej warto zadbać o jak najkorzystniejsze warunki, by każdy z Was czuł się komfortowo. Tak jak w tym przypadku. Edyta i Wojtek postanowili zrealizować sesję ze swoją córeczką w swoim mieszkaniu. Warunki dla nich były najkorzystniejsze, nieco wietrzna i zarazem chłodna aura na zewnątrz w tym przypadku przeważyła. Dodatkowo sami rodzice czuli się swobodnie. Pod ręką mieli wszystko, czego potrzebowali, a z racji pierwszego dziecka dodatkowo dmuchali na zimne. Ponadto sama uwielbiam fotografować u Waszych domach. Wtedy wszystko jest znacznie bardziej naturalne. Znacie swój przysłowiowy kawałek podłogi, czy też kanapę i łóżko. Wiecie gdzie możecie położyć, czy też posadzić Wasze małe szczęście by sesja z noworodkiem wyszła jak najlepiej.

Sesja z dzieckiem | Fotograf rodzinny Kraków

Jednak pamiętajcie, że to Wy macie czuć się najbardziej swobodnie. To Wasza chwila, która nie dzieje się na co dzień. Warto poukładać wszystkie sprawy tak, byście mogli sesję z noworodkiem wspominać jak najdłużej! Otrzymane zdjęcia wydrukować i powiesić na ścianie, a w święta wydrukować najbliższym Wam osobom, nie zapominając o dziadkach maleństwa. Dla których nowe życie w rodzinie to największy skarb! Trzymajcie się ciepło, rośnijcie zdrowo, a gdybyście zechcieli sesję z dzieckiem w domu, jak Karola i Sebastian [KLIK] bądź inną sesję rodzinną, zapraszam serdecznie do kontaktu! 🙂

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE