MENU

SESJA NARZECZEŃSKA – W co się ubrać na sesję? Fotograf z Krakowa

Sesja narzeczeńska – w co sie ubrać?

W co sie ubrać na sesję narzeczeńską?

Będąc fotografem, słyszę to pytanie od Was bardzo często: “Ola! Jak mamy się ubrać na sesję?”. Spokojnie kochani, w poniższym tekście śpieszę z odpowiedzią i mam nadzieję, że rozwieję nim Wasze przyszłe wątpliwości w kwestii: Sesja narzeczeńska – w co się ubrać?

Sesja narzeczeńska to ważny punkt Waszej drogi w związku. Po pierwsze, powinna zapadać w pamięć, być wyjątkowa, ale przede wszystkim po prostu Wasza. To Wy wraz z uczuciem, które Was połączyło, odgrywacie tu główną rolę. W konsekwencji garderoba, która jest bardzo częstym dylematem, ma jedynie dopełnić cały pomysł. Najważniejsi jesteście Wy, Wasze dobre samopoczucie, dobra energia oraz uśmiech. W konsekwencji pozwoli nam wspólnie stworzyć coś niesamowitego, co zapamiętacie do końca życia. Na przykład coś co stanie na jednej z półek Waszego mieszkania, oprawione w piękną ramkę. Będzie przez następne, długie, wspólnie spędzone lata, przywoływało wspomnienia tych chwil.

Sesja narzeczeńska | Fotograf na ślub Kraków

Pozostając przy temacie garderoby i tego co najlepiej ubrać na taką sesję, moją odpowiedzią jest zawsze jedno zdanie. Tylko to, w czym będzie Wam wygodnie i będziecie czuć się sobą! Zdecydowanie polecam Wam wygodę ponieważ będziemy skakać, biegać oraz dużo chodzić. W szpilkach bądź nowych, nierozchodzonych butach, może być Wam po prostu źle. Uwierzcie mi, temat sesja narzeczeńska przewija się u mnie co chwilę. Znam osoby, które marzyły o wyjątkowych, oryginalnych zdjęciach, na których będą ubrani w ubrania, w których na co dzień nie chodzą. W konsekwencji czuło się w powietrzu niezadowolenie oraz narastającą frustrację, która przekładała się na klimat sesji oraz jakość zdjęć. Wygoda, wygoda i jeszcze raz Wasza wygoda!

Z pewnością w swojej szafie posiadacie niezliczone możliwości, o których może jeszcze sami nie wiecie. Ja wiem, że czasami ubrania, w których chodzimy na co dzień, mogą nie wydawać się już takie ładne oraz pasujące do zdjęć, ale nie zapominaj! To jest nadal Twoja ulubiona bluzka oraz ulubione spodnie! Za kilka lat oglądając te zdjęcia może powiesz: “Patrz, a na tym zdjęciu mam swoją ulubioną bluzkę, którą dostałam właśnie od Ciebie na urodziny“. Jej może już nie będzie w Twojej szafie, ale wspomnienia zamknięte w zdjęciach z sesji narzeczeńskiej pozostaną.

Fantazji nigdy za wiele – ubrania na sesję

A z drugiej strony, lubicie oryginalne ubrania, które wyróżniają się z tłumu? Wzorzyste sukienki oraz koszule przepełniają Waszą szafę? Garderoba, na której można znaleźć kawałek tęczy ponieważ mieni się od licznych kolorów, to właśnie to, w czym chcecie pojawić się na Waszej sesji narzeczeńskiej? A może marzycie o jakichś konkretnych rekwizytach? Fantazji nigdy za wiele! Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, abyście się dobrze czuli, a resztę pozostawcie mi!

sesja-narzeczenska-w-co-sie-ubrac-na-sesje-jak-sie-ubrac-na-sesje-narzeczenska-jak-wyglada-sesja-narzeczenska-jakie-ubrania-co-zalozyc-na-sesje-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotograf-z-krakowa-piekne-zdjecia

ZOBACZ: Sesja narzeczeńska Nicoli i Dawida

Ponadczasowa klasyka

Na moich sesjach pojawiają się bardzo często osoby, które kochają nigdy nie wychodzącą z mody klasykę. Na przykład czarne spodnie bądź spódniczka oraz biały t-shirt. Pytacie mnie, czy to nie za mało? Czy to aby odpowiednia garderoba na tak ważny dzień jak sesja narzeczeńska? Przede wszystkim Kochani, jeżeli uwielbiacie takie połączenia, dobrze się w nich czujecie, to dlaczego nie? Tu nie chodzi moi drodzy o modę i o to, w czym dzisiaj najczęściej pary występują przed obiektywem. Zdaje sobie sprawę, że w dobie Internetu i licznie wyskakujących po wpisaniu frazy, “sesja narzeczeńska”, pięknych zdjęć, widzicie mnóstwo różnych kombinacji.

Większość z nich wygląda pięknie i też byście tak chcieli, ale dobrze wiecie, że nie we wszystkim będziecie czuć się komfortowo. W sesji narzeczeńskiej chodzi o prawdziwość, a jeżeli właśnie tak czujecie się w białym t-shircie oraz dajmy na to czarnych spodniach, to właśnie w takich ubraniach przyjdźcie. Poniżej przedstawiam Wam jedną z takich sesji, na której Nikola i Kamil, wybrali klasykę. Moim zdanie to był strzał w dziesiątkę!

sesja-narzeczenska-w-co-sie-ubrac-na-sesje-jak-sie-ubrac-na-sesje-narzeczenska-jak-wyglada-sesja-narzeczenska-jakie-ubrania-co-zalozyc-na-sesje-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotograf-z-krakowa-piekne-zdjecia

ZOBACZ: Sesja Nikoli i Kamila

 

Street style – Sesja narzeczeńska

Uwielbiacie bluzy, czapki, sportowe buty oraz bardzo często chodzicie w dresach? Planujecie sesje narzeczeńską i zapewne WYPADAŁO by, nałożyć na nią coś eleganckiego, innego, coś co będzie wpasowywało się w ramy tych zdjęć. Na samą myśl, że musicie kupić coś takiego, w czym raczej nie będziecie chodzić, demotywujecie się, bo czujecie, że ta sesja będzie nie do końca Wasza. Stop! Jeżeli takie myśli pojawiły Wam się w głowie choćby przez chwilę, to niech szybo uciekają gdzie pieprz rośnie! Podsumowując klimat sesji tworzycie Wy!

Macie od samego początku być sobą, a jedną z części, która tworzy Wasze prawdziwe “ja”, jest właśnie Wasza garderoba. Nieważne, czy kochacie dresy, czy w szafie macie więcej bluz niż eleganckich koszul. Nałóżcie to, w czym będzie Wam wygodnie. Na przykład popatrzcie na sesję Agaty i Maćka, podczas sesji walentynkowej byli sobą, a ubrania, które mają na sobie tylko o tym świadczą. Nie ma tu zbędnego przereklamowania, są oni, prawda oraz ich miłość.

sesja-narzeczenska-w-co-sie-ubrac-na-sesje-jak-sie-ubrac-na-sesje-narzeczenska-jak-wyglada-sesja-narzeczenska-jakie-ubrania-co-zalozyc-na-sesje-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotograf-z-krakowa-piekne-zdjecia

ZOBACZ: Sesja walentynkowa Agaty i Maćka

Romantyzm ponad wszystko

W ostatnim czasie bardzo modne stały się sesje narzeczeńskiej w stylu boho. Wakacyjny luz, wygoda, zwiewność, delikatność oraz wyczuwalna na kilometr dziewczęcość, to coś co przyciąga do tego stylu wiele kobiet. Piękne wzorzyste sukienki, buty kowbojki, dodatkowo wianki na głowie, w tym kocha się prawie każda z nas. Panowie również znajdują tu swój męski odpowiednik bowiem wzorzyste koszule, kamizelka. Dotatkowo okulary przeciwsłoneczne, rzemyki na dłonie, wyrazisty pasek oraz każdy rodzaj spodni poza eleganckimi, to właśnie to! Takie połączenie idealnie sprawdzi się na sesji przy wschodzie bądź zachodzie słońca.

Złota rada? Ubierzcie to na co macie ochotę! Bądźcie sobą, kochajcie się i pokażcie to na zdjęciach. Ubierając na siebie ulubione rzeczy, sprawicie, że nawet stając przed obiektywem, którego może na co dzień nie lubicie, poczujecie się komfortowo. A przecież to o to w tym wszystkim chodzi!

sesja-narzeczenska-w-co-sie-ubrac-na-sesje-jak-sie-ubrac-na-sesje-narzeczenska-jak-wyglada-sesja-narzeczenska-jakie-ubrania-co-zalozyc-na-sesje-aleksandra-nowak-cztery-kadry-fotograf-z-krakowa-piekne-zdjecia

ZOBACZ: Sesja narzeczeńska Oli i Pawła

Podsumowanie:

1. Dopasujcie styl do siebie
2. Zadbaj o ubrania aby były czyste i wyprasowane 😉
3. Dopasujcie swój strój do pory roku
4. Nałóżcie to, w czym się dobrze czujecie
5. Najważniejsze – Bądźcie sobą!

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE