MENU

GDZIE SESJA ŚLUBNA W MAŁOPOLSCE? TOP 15 – Fotografia ślubna Kraków i okolice

TOP +15 Gdzie sesja ślubna w Małopolsce?

Szukacie wyjątowych miejsc na sesję plenerową w województwie Małopolskim? Zależy Wam na niebanalnych zdjęciach ze ślubu w Krakowie i jego okolicach? Oto +15 wyjątkowych miejsc, które odpowiadają na pytanie: Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Jestem przekonana, że te miejsca oczerują niejedną Parę Młodą! Jeżeli jeszcze jesteście na etapie szukania miejsca na wesele w Małopolsce, oto lista miejsc: TOP 20 NAJLEPSZE SALE WESELNE W MAŁOPOLSCE [KLIK]

gdzie-sesja-slubna-w-malopolsce-miejsca-na-sesje-krakow-gdzie-sesja-krakow-plener-slubny-inspiracje-pod-krakowem

MIEJSCA NA PLENER ŚLUBNY MAŁOPOLSKA

Brzesko – Pałac Goetza

Pałac Goetza w Brzesku to chyba jedno z najpiękniejszych miejsc, w których zrealizowałam sesję ślubną. Dla Par szukających eleganckiego otoczenia dla ślubnych fotografii to wymarzona lokalizacja. Drewniane podłogi i balustrady, kryształowe żyrandole, dodatkowo tłoczone tapety ścienne. Wszystko utrzymane ze smakiem i szykiem. Z pewnością stworzy wytworne tło dla zdjęć ze ślubu oraz sesji ślubnej w Małopolsce.

palac-goetz-brzesko-fotograf-na-slub-krakowfotograf-slubny-krakow-sesja-palacplener-slubny-malopolska-palac-goetzfotograf-slubny-krakow-sesja-palacpalac-goetz-brzesko-fotograf-na-slub-krakowplener-slubny-malopolska-palac-goetz

Sesja plenerowa Magdy i Kamila w Pałacu Goetza [KLIK]

 

Grajów – Folwark Zalesie

Folwark Zalesie położony jest niedaleko Krakowa, ale bliżej Wieliczki. Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Bezsprzecznie otoczony lasem, położony na malowniczym wzgórzu, z którego widać okoliczne górskie szczyty. Trawy pampasowe, sesja nad jeziorem czy też sesja w lesie pod Krakowem to Folwark Zalesie. Niewątpliwie cudowne miejsce na ślub plenerowy, ale gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Może nad jeziorem lub sesję ślubną pod Krakowem.

więcej zdjęć z sesji Angeliki i Kamila

Miejsca na sesję ślubną w Małopolsce

Kraków – Rynek

Z czym najbardziej kojarzy Wam się Kraków? Z pewnością wielu z Was odpowie Krakowski Rynek. Dlaczego? To miejsce wiąże nie tylko historię związaną z Sukiennicami i Kościołem Mariackim. W tym miejscu dzieje się wiele magicznych rzeczy, to tu codzinnie przychodzą tłumy turystów. Czy jest łatwo robię sesję ślubną na rynku w Krakowie? Sesja o złotej godzinie w centrum Krakowa to nie prosta sprawa, jednak kamienice, mniejsze czy większe uliczki to klimat nie do podrobienia. Może dlatego Agnieszka i Bartek zapragnęli właśnie w tym miejscu mieć swoją sesję ślubną.

Sesja ślubna na rynku w Krakowie Agnieszki i Bartka [KLIK]

Kraków – Kazimierz

Na pytanie gdzie sesja ślubna w Małopolsce od razu nasuwa się odpowiedź miasto Kraków. Nie bez przyczyny bowiem jest głównym miastem wojewódzkim. A jedna z najstarszych dzielnic, z pewnością jest interesującą opcją do pleneru ślubnego czy sesji narzeczeńskiej. Mowa tu o Kazimierzu! Klimatyczne uliczki, kamienice pełne ducha i historii. Spacerując można przenieść się w czasie. Dlatego właśnie to miejsce wybraliśmy na sesję z Magdą i Tomkiem, postanowiliśmy wspólnie odnaleźć perełki Kazimierza, które deskonale wpasowały się w dwoje zakochanych.

Romantyczna sesja na Kazimierzu Magdy i Tomka [KLIK]

Kraków – Ogród botaniczny UJ

Ogród Botaniczny UJ chyba dla każdego fotografa ślubnego w Krakowie to doskonałe tło do zdjęć nie tylko ślubnych. Ogromna powierzchnia (9,6 ha), niezliczone urokliwe zakątki, dodatkowo bogata kolekcja roślin z całego świata mieniąca się najróżniejszymi kolorami zależnie od pory roku. Czy można wymarzyć sobie lepsze otoczenie? Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Tak wyglądała sesja ślubna jesienią w Ogrodzie Botanicznym Dominiki i Damiana.

plener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-jesien sesja-slubna-plener-krakow-ogrod-botaniczny sesja-slubna-plener-krakow-ogrod-botanicznyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-jesiensesja-slubna-inspiracje-jesien-krakowsesja-slubna-plener-krakow-ogrod-botaniczny

Sesja ślubna Dominiki i Damiana w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie [KLIK]

Kraków – Nowa Huta

Była Huta Lenina to perełka architektury na Nowej Hucie ta sesja ślubna Nowa Huta w Krakowie z pewnością zostanie ze mną na dłużej w pamięci. Uwielbiam pracować z architekturą, a kombinacja rozprzestrzeniającego się światła, a także sam klimat Nowej Huty w Krakowie jest niepowtarzalny. Już od samego wejścia poza bramę zrodziła się pewnego rodzaju magia.

Zaispiruj się sesją Oli i Kuby – Kraków Nowa Huta [KLIK]

Kraków – Przylasek Rusiecki

Przylasek Rusiecki to stosunkowo nowo powstałe miejsce wypoczynkowe koło Krakowa. Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Należące do dzielnicy Nowa Huta ten zbiornik wodny teraz jest świetną atrakcją turystyczną na spędzanie wolnego czasu od zgiełku miasta. Kiedyś była tu jedynie plaża, po licznych inwestycjach zostało stworzone nowoczesne miejsce zachowując spójność z przyrodą. Osobiście uwielbiam te wijące się kładki pomiędzy wodną roślinnością oraz piasek na plaży.

Zobacz więcej zdjęć z sesji Moniki i Konrada [KLIK]

Kraków – Zakrzówek

Zakrzówek to jedno z ulubionych miejsc odpoczynku Krakowian. Jest też doskonałą scenerią dla pytania gdzie sesja ślubna w Małopolsce, jeśli nie chcecie szukać daleko. Dwa zalewy na terenie dawnego kamieniołomu oraz Skałki Twardowskiego prezentują się świetnie na zdjęciach ślubnych i wciąż mają wiele do zaoferowania. Fotografowie ślubni chętnie i gromadnie robią tu zdjęcia. Osobiście, uwielbiam tu wracać.

sesja-slubna-plener-krakow-zakrzowekplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-inspiracje-lato-krakowsesja-slubna-plener-krakow-zakrzowek

Sesja plenerowa Norberta i Klaudii na Zakrzówku w Krakowie

plener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-jesiensesja-slubna-inspiracje-jesien-krakowsesja-slubna-jesien-plener-krakow-zakrzowekplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-jesien

Sesja ślubna Ani i Marcina na Zakrzówku w Krakowie

Lanckorona –  Centrum

To trzeba przeżyć. Lanckorona ma swego rodzaju magię, którą trudno opisać słowami. Uważana, za najłądniejszą wieś w Małopolsce, której królem jest słynący z oryginalnej drewnianej zabudowy z XIX wieku Rynek. Ponadto ruiny zakmku, które również mogą stanowić tło pleneru ślubnego w Małopolsce. Dodatkiem jest cudowna kawiarnia Arka Cafe, mieści się w sercu miasteczka. Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Lanckorona centrum, musicie tu przybyć, nie tylko na sesję ślubną w Małopolsce, może to być randka!

 

Lanckorona – Willa Tadeusz

Willa Tadeusz to uroczy przedwojenny pensjonat mieszczący się w samym sercu lasu, u stóp dawnego kamieniołomu. Sesja ślubna w Małopolsce? Przede wszystkim to prawdziwy azyl dla spragnionych odpoczynku od zgiełku miasta, położony 40 km od Krakowa. W skrócie idealne miejsce na nastrojowy ślub i sesję ślubną w Małopolsce.  Szczególnym tłem dla zdjęć ślubnych jest wiekowy basen i ogród wokół Willi Tadeusz. Sąsiedztwo pensjonatu w Lanckoronie zachwyca każdą porą roku, najwięcej powabu ma jednak jesienią, kiedy na drzewach pojawia się cała paleta barw.

willa-tadeusz-lanckorona-sesja-slubna-krakowwilla-tadeusz-lanckorona-sesja-slubna-krakowwilla-tadeusz-lanckorona-sesja-slubna-krakowwilla-tadeusz-lanckorona-sesja-slubna-krakowgdzie-sesja-slubna-w-malopolsce willa-tadeusz-lanckorona-sesja-slubna-krakow

Sesja ślubna Moniki i Michała w Willi Tadeusz w Lanckoronie [KLIK]

Las Wolski – Kraków – sesja w lesie

Marzycie o sesji ślubej w naturze pod Krakowem? Las Wolski zdecydowanie do takich miejsc należy. Położony zaledwie kilkaset metów od krakowskiego ZOO, odpowiada na pytanie, gdzie sesja ślubna w Małopolsce. Cicha okolica, niopodal parking, wapienne skały i zieleń bukowego lasu. To wszystko w jednym miejscu. Las Wolski i sesja w lesie niedaleko Krakowa.

Leńcze – Oaza Leńcze

Każda Para Młoda, której marzy się ślub w stylu rustykalnym powinna zaglądnąć do Doliny Cedronu i z miejsca się w niej zakochać. Z pewnością to miejsce ma w sobie duszę włoskich winnic i zachwyca urokliwą prostotą. Oaza Leńcze położona jest w Leńczach, 30 km od Krakowa. Jej serce to XVIII-wieczny kamienny Spichlerz, który doskonale wpisuje się w stylistykę wesel w stylu boho. Nie można zapomnieć o cudownej okolicy – wymarzonego tła dla plenerów ślubnych. A może marzy Wam się wesele w Oazie Leńcze? Podsumowując, zobaczcie jak było u Pauliny i Piotra!

 fotograf-slubny-krakow-sesja-z-konmiplener-slubny-malopolska-dolina-cedronufotograf-slubny-krakow-sesja-z-konmiplener-slubny-malopolska-dolina-cedronu

Sesja w dniu ślubu Pauliny i Piotra w Dolinie Cedronu [KLIK]

 

Marszowice – Folwark Wiązy

Folwark Wiązy to kolejna propozycja dla Par zainteresowanych ślubami rustykalnymi w swojskim, wiejskim klimacie. Przede wszystkim ten obiekt dworsko-folwarczny posiada zabytkową stodołę przystosowaną do organizacji wesel i innych imprez. Wesele i sesja ślubna w stodole? Może być coś bardziej rustykalnego? Folwark Wiązy w Marszowicach świetnie sprawdzi się do sesji ślubnej w Małopolsce.

sesja-slubna-plener-stodola-krakow-folwark-wiazyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-folwark-wiazyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-lato sesja-slubna-plener-krakow-folwark-wiazysesja-slubna-boho-inspiracje-folwark-wiazysesja-slubna-plener-krakow-folwark-wiazy

Sesja poślubna Kasi i Patryka w Folwarku Wiązy w Marszowicach

 

Mogilany – Dwór Knopków i trzy ogrody

Jeśli marzycie o nastrojowej sesji zdjęciowej to całą sobą mogę polecić plener ślubny w Mogilanach. Kilkanaście kilometrów od Krakowa można znaleźć miejsce pełne magii – odarty z farby, nieco zaniedbany dwór Knopków, unikatowe aleje grabowe i dodatkowo trzy piękne ogrody. Podsumowując, Gdzie sesja ślubna w Małopolsce – to prawdziwa gratka dla Par Młodych, które chcą zrealizować niepowtarzalną sesję ślubną w Małopolsce.

sesja-slubna-plener-krakow-mogilanyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-mogilany plener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-lato sesja-slubna-boho-inspiracje-mogilanysesja-slubna-boho-inspiracje-mogilanysesja-slubna-boho-inspiracje-mogilany

Sesja ślubna Beaty i Tomka w Mogilanach pod Krakowem [KLIK]

Ojców – Ojcowski Park Narodowy

Ojcowski Park Narodowy leży zaledwie 15km od Krakowa, dlatego Pary Młode często decydują się na realizację sesji poślubnej w Ojcowie. Na przykład maczuga herkulesa leżąca na szlaku orlich gniazd oprócz Zamku Pieskowa Skała jest najbardziej charakterystycznym miejscem w małopolskim parku narodowym. Podsumowując w okresie letnim w tej unikalnej scenerii można spotkać fotografa ślubnego z Krakowa. Możecie się domyślać, to zdecydowana odpowiedź na pytanie, gdzie sesja ślubna w Małopolsce 🙂

 sesja-slubna-plener-krakow-skalki-twardowskiegoplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-ojcowski-park-narodowyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-ojcowski-park-narodowyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-lato

Sesja ślubna Justyny i Kuby w  Ojcowskim Parku Narodowym w Ojcowie

Pustynia Błędowska

Sesja na pustyni Błędowskiej o zachodzie słońca to mam miód dla oczu i spełnienie moich fotograficznych marzeń. Uwielbiam tu wracać, po prostu. To miejsce ma swojego rodzaju magię, której nie da się opisać słowami. To po prostu trzeba przeżyć. Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Początkowy spacer po lesie, gdzie nagle pomiędzy drzewami rozprzestrzenia się widok pustyni. Czuje się tam jak nad morzem, tylko morza brakuje! Jednak promienie słońca odbijające się od piasku i cisza buduje wspaniały klimat. To jedno z moich ukochanych miejsc na sesję ślubną w Małopolsce.


Sesja Ani i Filipa na Pustyni Błędowskiej [KLIK]

Proszowice, Ostrów – Ogród pełen lawendy

Ogród pełen lawendy uznawany jest za polską Prowansję. Dla zawodowych fotografów to fantastyczne miejsce do stworzenia pleneru ślubnego. Zaczarowane pola pełne lawendy liczą aż 60 arów przyciągając przy tym tłumy na zdjęcia. To niesamowite, mając zaledwie 40km od Krakowa miejsce kreujące idealne tło do sesji ślubnej. Co najważniejsze, trzeba się śpieszyć! Lawenda kwitnie tylko mniej więcej miesiąc od połowy czerwca do połowy lipca.

sesja-slubna-boho-inspiracje-pole-lawendyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-pole-lawendysesja-slubna-plener-krakow-pole-lawendyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-lato sesja-slubna-boho-inspiracje-pole-lawendyplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-lato

Sesja plenerowa Justyny i Kuby w Proszowicach na polu lawendy

 

Wiśnicz – Zamek w Wiśniczu

Sesja ślubna na Zamku może okazać się strzałem w dzisiątke! Po pierwsze to świetne połączenie architektury i niejednej tajemnicy. Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Zamek w Wiśniczu ma formę regularnej, czteroskrzydłowej budowli z dziedzińce, które świetnie wpasowują się w w klimat sesji plenerowej niedaleko Krakowa. Dodatkowo zieleń wokół zamku również może okazać się świetną alternatywą do zdjęć. Ktoś z Was marzy o sesji ślubnej za zamku jak Ela i Kuba? 🙂

sesja-slubna-plener-krakow-zamek-w-wisniczuplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-zamek-w-wisniczusesja-slubna-plener-krakow-zamek-w-wisniczuplener-slubny-malopolska-sesja-inspiracje-latosesja-slubna-boho-inspiracje-zamek-w-wisniczu

Sesja ślubna Eli i Kuby na Zamku w Nowym Wiśniczu [KLIK]

Gdzie sesja ślubna w Małopolsce?

Dajcie znać w komentarzu, jakie są Wasze ulubione miejsce na relizację pleneru w województwie Małopolskim. Co najważniejsze jeżeli jesteś przyszłą Panną Młodą lub Panem Młodym, koniecznie napisz, gdzie marzy Ci się sesja ślubna! Gdzie sesja ślubna w Małopolsce? Wy już wiecie?

O.

warsztaty-fotografii-slubnej-cztery-kadry-kurs-fotografii-slubnej-do-kogo-na-warsztaty-fotografii-slubnej-2022-najlepsze-warsztaty-fotografii-slubnej-krakow-warszawa-katowice-warsztaty-opinieKLIKNIJ aby dowiedzieć się więcej

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE