MENU

K + K = Wiatrakowo, Kazimierz Dolny. Malowniczy ślub

Malowniczy ślub, wesele na tarasie

wiatrakowo-miejsce-na-wesele-kazimierz-dolny

KAROLINA + KRZYSZTOF = Wiatrakowo.

Klimatyczne wesele pod Kazimierzem Dolnym

Ślub w pogodnym, ciepłym i rodzinnym anturażu

Wiatrakowo. Uwielbiam takie sesje ślubne i reportaże, w czasie których mogę uchwycić pewien klimat i duszę danego miejsca, a przede wszystkim Parę Młodą. Ostatni reportaż z wesela w stodole w Folwarku Wiązy u Gosi i Rafała, gdzie magia miejsca stworzyła niepowtarzalną atmosferę.  A dziś tu, wesele pod Kazimierzem Dolnym w Wiatrakowie. Dzięki temu jestem przekonana, że zdjęcia będą unikalne, oryginalne i niepowtarzalne. Tym razem moje przeczucie co do ludzi także mnie nie zawiodło, a wszystko za sprawą Karoliny i Krzysztofa. Niezwykłej pary, która tego dnia pokazała, że klimat rustykalny potrafi przenieść nas do zupełnie innego świata. A serdeczność i bliskość nadają pewnej magii, którą widać także na zdjęcia.

Zapach drewna i deszczu w ciepły dzień

Chyba każdy zna ten wyjątkowy moment, gdy po deszczu w ciepły dzień nagle zmienia się aura i w powietrzu unosi się niepowtarzalny zapach. Tak było w czasie tego wyjątkowego ślubu. Karolina i Krzysztof od samego rana utwierdzali mnie w przekonaniu, że zawód fotografa jest tym, na co czekałam całe życie. Radośni, uśmiechnięci i zakochani, a do tego w otoczeniu bliskich i przyjaciół, którzy kibicują ich miłości.

Malowniczy Kazimierz Dolny…

Nie można sobie wyobrazić bardziej klimatycznego miejsca na przysięgę małżeńską niż Kazimierz Dolny. Miasto artystów, bohemy i miejsc na każdym rogu, które zapraszają do tego, aby przekroczyć ich próg i fotografować.

Ślub cywilny odbył się w samym centrum miasta. Później goście zostali zaproszeni przez Parę Młodą do ucztowania prawie pod gołym niebem. Wiatrakowo – malownicze miejsce, wesele pod namiotem.  Nie brakowało zabawy w akompaniamencie największych przebojów muzyki rozrywkowej, które przeplatane były najnowszymi hitami. Zachęceni do tańca bliscy Karoliny i Krzysztofa oddawali się zabawie. Zdjęcia z tego wyjątkowego dnia oddają klimat, który wówczas panował. Nie zabrakło wzruszeń i emocji, które udzielały się każdemu.

Wiatrakowo | Kazimierz Dolny

Wesele na tarasie

To miejsce ma swój urok, który wybrzmiewa na zdjęciach. Wiatrakowo. Każdy fotograf wie, że miejsce z duszą potrafi zaczarować nie tylko gości, ale ta magia widoczna jest także na zdjęciach. To malownicze miejsce jest warte uwagi zwłaszcza dla tych, którzy pragną zamienić wielkomiejskie i pędzące życie na coś, co powoduje dreszcze na ciele. Anielskie miejsce z werandą, rozległym ogrodem, sadem i stuletnimi modrzewiami w otoczeniu lasu i wąwozów. Oczyma wyobraźni wiedziałam, że wykorzystam każdy kąt Wiatrakowa. Rozpływam się, gdy wracam pamięcią do tego dnia.

Miejsce przyjęcia: Wiatrakowo-Pensjonaty
Suknia projektu: Anna Kara
Buty Młodej: Clarks
Garnitur: Buczyński
Make up: Iwona Sirow Makeup
Tort: Sarzyński Kazimierz Dolny
Oprawa muzyczna: Dj w Garniturze
Fotografia: Cztery Kadry

wiatrakowo-fotograf-krakow

Comments
Add Your Comment

CLOSE