O + T = UR, Rzeszów. Wyjątkowa sesja ciążowa

Oliwia + Tomek = Wyjątkowa sesja ciążowa | Rzeszów

Do sesji ciążowych mam wyjątkowe szczęście. Ostatnią z Agatą i Maćkiem na fiordach norweskich. Tym razem za tło posłużył budynek Uniwersytetu Rzeszowskiego, a dokładnie Centrum Nanotechnologii i Mikroelektroniki. Jak było? W lipcu pogody, nigdy nie przewidzisz, bo choćby skały były nieugięte pogoda to jedna wielka loteria i tak było tym razem. Z uwagi na to, że na co dzień mieszam w Krakowie na sesję ciążową z Oliwią i Tomkiem umówiłam się z dużym wyprzedzeniem. Na kilka dni przed sesją zaczęliśmy sprawdzać prognozy, pada, pada i jeszcze raz jedna wielka klapa. Wyjątkowa sesja ciążowa była małym marzeniem tych dwoje. Bo lato, bo lipiec, bo planowaliśmy to od tak dawna. Jednak to tylko prognozy! Często żartuje do moich Par, że zamawiam pogodę na TEN DZIEŃ, i tym razem się udało. Słońce I <3 u.

Miłość niejedno ma imię.

Oliwia i Tomek poznali się w jeszcze w liceum i od tamtej pory są razem <3 10 lat minęło jak jeden dzień. W ubiegłym roku wzięli ślub, a w tym już są razem z Leonem, którego fotografowałam gdy był jeszcze w brzuchu 🙂 Dlaczego sesja w Rzeszowie? Miejsce w którym dojrzali razem, spędzili wiele niezapomnianych chwil, poznając przy tym nieocenionych przyjaciół. Rzeszów jest dla nich miejscem wspaniałych wspomnień, do którego uwielbiają wracać.

Sesja ciążowa w Krakowie | Fotograf Kraków

Kochani! Jeżeli mielibyście ochotę na wspaniają pamiątkę w postaci zdjęć z tak niepowtarzalnego okresu, napiszcie do mnie. Aż szkoda nie skorzytać z tak wyjątkowych chwil, gdzie tłem może stać się urokliwy Kraków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *