MENU

N + K = Sesja w Krakowie. Mocak | Fotograf ślubny Kraków

nowoczesna-sesja-zdjeciowa-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocak-fotograf-krakow

NOWOCZESNA SESJA ZDJĘCIOWA | MOCAK

Miłość w czasach współczesnych

Nikola i Kamil jak tylko zobaczyli minimalistyczną sesją narzeczeńską Klary i Patryka bezzwłocznie zdecydowali się do mnie napisać z zapytaniem, czy zechciałabym zrobić im zdjęcia w podobnym stylu. Odpowiedziałam zdecydowanie tak! Sesja narzeczeńska w Rzeszowie była zachowana w klimacie miejskim, wtopieniem Pary w otaczającą architekturę, co uwielbiam. Jednak wracamy do zakochanych Nikoli i Kamila! Nowoczesna sesja zdjęciowa. Mocak. Chyba jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nie zapytać w czasie sesji, jak zakochani się poznali. Zawsze to ciekawi, ale pozwala także na to, aby się rozluźnić i otworzyć przed aparatem. Kamil i Nikola to miłość w czasach popkultury – poznali się przez Internet. Dokładnie 23 sierpnia będą obchodzić 3. rocznicę. Nie tylko ich miejsce poznania jest nietypowe.

Wyjątkowa wspólna pasja…

Łączy ich pasja, która wywołała moje ogromne zdziwienie! Tak, zrobiłam oczy jak moneta pięciozłotowa! Ta dwójka bierze udział w rajdach samochodowych, w których Kamil jest kierowcą, a jego pilotem jest Nikola. To potężna dawka adrenaliny, ale przy okazji i test na zaufanie – muszą ufać sobie nawzajem, aby szczęśliwie dojechać do mety. Czy to nie brzmi jak udany przepis na związek? Bez zaufania żaden pojazd zwany Związkiem nie pojedzie dalej…

Sesja zakochanych w Krakowie

Patrząc w tym samym kierunku rozmarzony wzrokiem…

Pozwoliłam zapytać się znajomych mojej pary, jacy są bohaterowie nowoczesnej sesji zdjęciowej. To także sprawia, że lepiej pracuje mi się z zakochanymi i mam niepowtarzalną okazję do tego, aby w czasie zdjęć ich czymś zaskoczyć i być może wywołać szczery uśmiech na twarzy. Ich najbliżsi zdradzili, że Kamil i Nikola są jak papużki nierozłączki. Wszędzie razem, ciągle żartują a nawet wspólnie oglądają horrory!

Zdecydowanie połączyło ich nie tylko silne uczucie, ale i pasja, którą Kamil zaraził ukochaną. Może właśnie to nadaje ich relacji charakteru. Przekłada się to zdecydowanie na zdjęcia, do których z chęcią wracam. Do tego urzekło mnie hipnotyzujące spojrzenie Nikoli, którą aparat wręcz kocha! Kamil, wpatrzony w nią nie skradał kadru, aby pozwolić ukochanej być w centrum. To musi być miłość!

MOCAK – MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

IDEALNE MIEJSCE NA OPOWIEŚĆ O MIŁOŚCI

Nie wybrano tej lokacji przypadkowo. Nowoczesna sesja zdjęciowa – Mocak. Ta dwójka woli industrialne i minimalistyczne scenerie od tych, którym bliżej do stylu boho. Uwielbiam pracować z architekturą, bawić się geometrią i kompozycją jak na sesji narzeczeńskiej Kariny i Michała pod autostradą, a także kolorem jak na sesji walentynkowej Agaty i Maćka w Bergen. Od siebie mogę dodać, że to miejsce sprawdzi się nie tylko na sesje narzeczeńskie, ale także wizerunkowe, a nawet ślubne. Najważniejsze w doborze jest to, aby nie robić tego, co jest modne, ponieważ może zdarzyć się tak, że nie do końca odda to nasz charakter, a przecież to kluczowa kwestia fotografowania.

Emocjonujące było także to, w jaki sposób na nas reagowali przechodnie. Wśród nich było wielu turystów, którzy ze szczerym uśmiechem na ustach dodawali odwagi i gratulowali zakochanym. Mi dodawało to baterii pracy, a Nikola i Kamil poczuli się bardzo wyjątkowo. Serce rośnie, gdy się uczestniczy w czymś tak niezwykłym! Zapraszam na sesje w Krakowie.

nowoczesna-sesja-zdjeciowa-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocak-fotograf-krakowsesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miescienowoczesna-sesja-zdjeciowa-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocak-fotograf-krakowsesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaknowoczesna-sesja-zdjeciowa-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocak-fotograf-krakowsesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miescienowoczesna-sesja-zdjeciowa-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocak-fotograf-krakowsesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocakkreatywna-sesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-w-krakowie-sesja-narzeczenska-krakow-mocaksesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miesciesesja-narzeczenska-fotograf-krakow-sesja-w-miescie

Nowoczesna sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa to wyjątkowe spotkanie z parą, która zamierza wziąć ślub. Niepowtarzalna okazja do tego, aby Młodzi mogli sprawdzić, jak będą wyglądać na zdjęciach, ale to także okazja dla mnie, aby móc wyczuć, na ile będę mogła sobie pozwolić w czasie późniejszej pracy. To fenomenalna sposobność do tego, aby ich poznać i ośmielić. Wiele osób, nawet moich bliskich znajomych, pyta mnie o to, po co parom aż dwie sesje, celebrujące ich miłość. Dla mnie różnica jest znacząca, ale i widząc zainteresowanie sesjami narzeczeńskimi, wiem, że Młodzi też to lubią. Dlaczego? Na sesję para przychodzi w swoich ubraniach, często podkreślających ich charakter i osobowość. Można także odrobinę zaszaleć, co z reguły jest utrudnione, gdy w grę wchodzi suknia i garnitur.

INSTAGRAM

Comments

Wreszcie odwiedzam Twoją stronę! Świetne fotografie, super sesja! Zainspirowałem się i mam nowy pomysł na sesję dzięki Tobie! 🙂

Ola Nowak - Cztery Kadry

Przemek! Serce rośnie, że mogę być inspiracją i to jeszcze dla fotografa <3 Pozdrawiam!!

Pięknie wykorzystane światło i wielki potencjał modeli! <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

Dziękuje Iza! A modelom – przekaże <3

Brakuje takich sesji! W pełni świadome wykorzystanie miejsca. Kompozycja, kadr, wrażliwość na światło! Bardzo mi się podoba!

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Adam, że zajrzałeś :))

Piękne Olu zawsze mi się podobało teraz w chwili czasu mogę Ci napisać kocham Cię

Ola Nowak - Cztery Kadry

Tatko, Dziękuje z całego serduszka <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki wielkie! Kłaniam się nisko 🙂

rewelacyjne wykorzystanie światła i geometrii połączone z wyczuciem chwili. Wydobywasz z Pary piękno i miłość, brawo

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki wielkie Michał! Jedna z moich ulubionych sesji jak to tej pory 🙂

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki wielkie Kuba! <3

Add Your Comment

CLOSE