MENU

M + K = Seychelles. Sesja na Seszelach

Monika & Koko | Sesja na Seszelach

 sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach

M + K = Seychelles. Sesja na Seszelach

Seychelles. Sesja na Seszelach z Moniką i Koko, przebiegła w błyskawicznym tempie! Choć początkowo byli dla mnie wielką zagadką już od pierwszych chwil zauważyłam niezwykle łącząca ich chemię. Na co dzień mieszkają w Wiedniu, gdzie wspólnymi siłami stworzyli gniazdko na najbliższą przyszłość. Monika jest perfekcjonistką, chodzącą bombą zegarową, która nie wiadomo kiedy wybuchnie, zaś Koko to oaza spokoju i wyrozumiałości na wszelkie życiowe kwestie. Wolne chwile spędzają aktywnie, najczęściej w gronie przyjaciół i tak było tym razem!

Seychelles | Praslin | Anse Georgette

Zdjęcia na wyspie Praslin na plaży Anse Georgette robiliśmy na dzień przed wylotem. Ze względu na wyjątkowe miejsce i trudną dostępność, dziennie na plażę dopuszczane jest maksymalnie 40 osób. Można się na nią dostać autobusem poprzez wcześniejszą rezerwację w resorcie Lemuria, co najmniej 3 dni przed planowanym przyjazdem. Anse Georgette to kolejny piękny skrawek seszelskich plaży, na której fale rozbijają się o granitowe skały przy piaszczystej białej plaży wśród niesamowitej zieleni. Turyści z różnych zakątków świata, usychające z  gorąca palmy, żar płynący z nieba i oni. Piękni, świeżo upieczeni małżonkowie z niezwykłą chemią, wulkanem uczuć i towarzyszących przy tym emocji.

Podróż poślubna na Seszelach

Jeżeli ktoś z Was chciałby zorganizować podróż poślubną na Seszelach mogę zapewnić, że dla chcącego nic trudnego! Taką sesję ufundowali sobie Ula i Robson, którym miałam okazję robić sesję ślubną na Seszelach. Zaczynamy od biletu, gdzie ceny mogą wahać się znacząco w zależności od pory roku, w której chcemy odwiedzić dany kraj. Seszele nie należą do najtańszych destynacji, ze względu na swoje dalekie położenie od lądu, jednak rajskie plaże i lazurowa woda oddadzą z nawiązką, i warto je zobaczyć choćby kilka dni! My lecieliśmy z Wiednia liniami AirSerbia z przesiadką w Abu Dhabi. Na Praslin dostaliśmy się promem Coconut, jednak drugą alternatywą są małe, 10 osobowe “papierowe” samoloty. Noclegi rezerwowaliśmy jeszcze w Polsce, poprzez portal AirBnb oraz booking.com. Po wyspie poruszaliśmy się miejskim busem, zaś na La Dique wypożyczyliśmy rowery.

Od ofert, które proponują biura podróży, można popaść w depresję! A na pewno szybko zrezygnować z podróży marzeń. Pomimo tego, że biura zapewniają całą organizację, popatrzcie na to z drugiej strony – ile frajdy może sprawić planowanie, odkrywanie i sam wyjazd, który zaplanowaliście sami? To niezwykłe doświadczenie, którego żadne biuro podróży Wam nie rozpisze, bo będzie napisane tylko pod Was i Wasze marzenia. Wystarczy zebrać chęci, poświęcić trochę czasu, a podróż na Seszele może okazać się niepowtarzalną podróżą życia:)

INSTAGRAM

 sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesja sesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-za-granica-sesjasesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspachsesja-slubna-seszele-seychelles-wedding-praslin-slub-na-wyspach

Comments

Super sesja. Zazdroszcze warunków. Piękne kolory

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Dorota! kolory zagrały w punkt <3

Piękna seria czarno-białych fotografi <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Dominik!! też lubię te zdjęcia :))

SUPER! Zazdroszczę miejsca pary i sesji!

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Wojtek! miejsce bajka, a fajna para to marzenie w takim miejscu <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

Dzięki bardzo Grzesiek! 🙂

Add Your Comment

CLOSE