U + R = Seychelles. Sesja ślubna na Seszelach

Seychelles | Praslin

Ula + Robson | Sesja ślubna na Seszelach | Seychelles

Sesja na rajskiej wyspie

Sesja ślubna na Seszelach nawet nie zdążyła mi się przyśnić, a już się wydarzyła. Tak jak w ubiegłym roku Filipiny, na których fotografowałam Mariolę i Tomka, tak teraz dosłownie trafiłam na ludzi z pasją do podróży, których marzeniem było wyjechać na rajskie wyspy. Przemierzając ponad 7 tysięcy kilometrów od domu znaleźliśmy się na Seszelach i między ulewami pory deszczowej, a żarem, który dosłownie kapał z nieba, zrealizowaliśmy sesję ślubną na rajskiej wyspie Praslin.

Ula + Robson | Sesja ślubna na Seszelach

Szczęście do poznawania ludzi z pasją mnie nie opuszcza. Ta dwójka to dwa uzupełniające się wulkany niesamowitej energii. Ula – wielozadaniowa, instruktorka fitness, nauczycielka tańca, która z wielkim zaangażowaniem, sercem i przede wszystkim pasją podchodzi do swojej pracy. Pasjonatka podróży i zdrowej kuchni. Robson – dzieli się każdą myślą, zakochany po uszy w swojej świeżo-upieczonej żonie. Ma odpowiedź na każde pytanie, mistrz selfie, degustator wszystkich dań stworzonych przez Ulę, karaoke showman, który przypadkowo gubi swoje paznokcie na rajskich wyspach popijając złotą wodę. Nie należy do rannych ptaszków, jednak na potrzeby sesji w upał, który doskwierał tuż po wschodzie słońca udało się zrealizować plan. Pobudka nad ranem, tak by zdążyć na wschód słońca. Do dyspozycji mieliśmy część resortu oraz plażę z palmami, w którą wspaniale wkomponowali się Ula z Robsonem.

Seszele | Praslin

Wyspa Praslin na Seszelach ma wiele wymiarów. Przylatują tu zarówno miłośnicy dżungli, nurkowania jak i rajskich plaży. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego, od lazurowej wody po rafy, skończywszy na złotych plażach z uroczymi krabami. Z Ulą i Robsonem spędziłam czas na plaży Anse Cote D’or -Volbert, przy której kolor oceanu przenika z zielonego w niebieski, co cudownie gra z bielą piasku. Więcej o naszym pobycie na Seszelach opisze w następnym wpisie, na który zapraszam już dziś!

 seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspy seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspy seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspyseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszele

cdn…

22 myśli na temat “U + R = Seychelles. Sesja ślubna na Seszelach”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *