MENU

U + R = Seychelles. Sesja ślubna na Seszelach

Seychelles | Praslin

Ula + Robson | Sesja ślubna na Seszelach | Seychelles

Sesja na rajskiej wyspie

Sesja ślubna na Seszelach nawet nie zdążyła mi się przyśnić, a już się wydarzyła. Tak jak w ubiegłym roku Filipiny, na których fotografowałam Mariolę i Tomka, tak teraz dosłownie trafiłam na ludzi z pasją do podróży, których marzeniem było wyjechać na rajskie wyspy. Przemierzając ponad 7 tysięcy kilometrów od domu znaleźliśmy się na Seszelach i między ulewami pory deszczowej, a żarem, który dosłownie kapał z nieba, zrealizowaliśmy sesję ślubną na rajskiej wyspie Praslin.

Ula + Robson | Sesja ślubna na Seszelach

Szczęście do poznawania ludzi z pasją mnie nie opuszcza. Ta dwójka to dwa uzupełniające się wulkany niesamowitej energii. Ula – wielozadaniowa, instruktorka fitness, nauczycielka tańca, która z wielkim zaangażowaniem, sercem i przede wszystkim pasją podchodzi do swojej pracy. Pasjonatka podróży i zdrowej kuchni. Robson – dzieli się każdą myślą, zakochany po uszy w swojej świeżo-upieczonej żonie.

Ma odpowiedź na każde pytanie, mistrz selfie, degustator wszystkich dań stworzonych przez Ulę, karaoke showman, który przypadkowo gubi swoje paznokcie na rajskich wyspach popijając złotą wodę. Nie należy do rannych ptaszków, jednak na potrzeby sesji w upał, który doskwierał tuż po wschodzie słońca udało się zrealizować plan. Pobudka nad ranem, tak by zdążyć na wschód słońca. Do dyspozycji mieliśmy część resortu oraz plażę z palmami, w którą wspaniale wkomponowali się Ula z Robsonem.

Seszele | Praslin

Wyspa Praslin na Seszelach ma wiele wymiarów. Przylatują tu zarówno miłośnicy dżungli, nurkowania jak i rajskich plaży. Dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego, od lazurowej wody po rafy, skończywszy na złotych plażach z uroczymi krabami. Z Ulą i Robsonem spędziłam czas na plaży Anse Cote D’or -Volbert, przy której kolor oceanu przenika z zielonego w niebieski, co cudownie gra z bielą piasku. Więcej o naszym pobycie na Seszelach opisze w następnym wpisie, na który zapraszam już dziś!

 seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspy seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspy seychelles-praslin-island-seszele-rajskie-wyspyseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeleseychelles-praslin-wedding-session-sesja-slubna-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszeledestination-photographer-seychelles-praslin-zdjecia-seszele

cdn…

INSTAGRAM

Comments

Pięknie ! 🙂 Warto Cię Ola zabrać “do plecaka” 🙂 !

Ola Nowak - Cztery Kadry

potrzeba dużego plecaka! ale chyba nie żałują :))) <3

Fajny materiał, ciekawe kadry. Ale nieostry portret Panny Młodej z dłonią na oku – zapada w pamięć szczególnie!

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Iga! również lubię to zdjęcie z Młodą <3

Swietnie się ogląda
wymarzone miejsce na sesje
szkoda że przy zachodzie słońca nic nie złapaliście
pozdrawiam

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Adrian! może uda sie namówić następny raz Parę na coś przy zachodzie słońca :))

Jesteś stworzona do robienia sesji w tropikalnych miejscach. <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

aaa Klodia, i ja tak to lubię! Oby więcej takich wyjazdów do tropiów <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Seba! <3

Piękna sesja ! Jestem zauroczona Twoim przejedynym stylem robienia zdjęć! Jest wyjątkowy. Powodzenia dalej ! :* Pozdrawiam

Ola Nowak - Cztery Kadry

Madzia, dzięki bardzo! Tobie również powodzenia! :)))

Boskie zdjęcia Ola ;* dziękujemy

Ola Nowak - Cztery Kadry

Ula! polecam się na przyszłość <3

Jak zwykle – bardzo przemyślane kadry. I te kolory!

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Roksana <3 a z kolorem się ostatnio zaprzyjaźniam :))

Wow, ale wyprawa 🙂

Ola Nowak - Cztery Kadry

kawałek jest! ale dla takch widoków – warto <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Patryk! <3 miejsce to jakiś obłęd!

Świetnie pokazane, subtelnie, fajne detale BRAWO!

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki wielkie Krzysiek! szybka akcja, jednak oby takich więcej :))

Add Your Comment

CLOSE