MENU

A + M = Norwegia. Bergen, Bryggen. Walentynkowa sesja

Agata & Maciek | Walentynkowa sesja | Bergen

Norwegia Bergen Bryggen i walentynkowa sesja między kolorowymi domkami Bryggen z Agatą i Maćkiem. Tych dwoje namawiać trzeba dłuższą chwilę, jednak i tym razem dali się przekonać <3 Przed moim obiektywem stali niejednokrotnie, w zeszłym roku wspólnie zdobyliśmy Kjerag , a dwa lata temu zrealizowaliśmy sesję za miastem. Pogoda w Bergen nie zachęca, jako najbardziej deszczowe miasto w Europie sesję zrobiliśmy bardzo (to dobre słowo) spontanicznie pomiędzy deszczem i dla odmiany deszczem. Agata z Maćkiem mieszkają w Bergen na co dzień.

Z pasji do podróży i miłości do dzikiej natury zrodził się pomysł zamieszkania właśnie w Norwegii  (bo kto by się oparł takim widokom).  W grudniu postanowiłam do nich dołączyć i skosztować Norwegii na trochę dłużej.  Podróż zaczęliśmy od Tromso miasta na północy Norwegii  w którym spędziliśmy kilka dni. Spacer po mieście oraz kilka zdjęć w obrębie kilkunastu kilometrów możecie zobaczyć tutaj. Początkiem stycznia wróciliśmy do Bergen, miastem zwanym bramą do fiordów.

Norwegia | Bergen | Bryggen

Dlaczego akurat Bergen? W poszukiwaniu przygody Agata i Maciek nie tracą ani chwili. Przeglądając internet natchnęli się za zdjęcia właśnie tej części skandynawii. Istny raj na ziemi dla tak aktywnych osób jak oni. Nie usiedzą w domu ani chwili! Niejednokrotnie wyjeżdżali poza miasto z rowerami w bagażniku sypiając na campingach i żywiąc się rybami, które sami złowili. Na co dzień gdy tylko kończą pracę wsiadają na rower i przemierzają kilometry odkrywając kolejne okoliczne miasteczka. Walentynkowa sesja?

Raz miałam okazję uchwycić w obiektywie ich trening, który możecie zobaczyć tutaj. Bergen jest pięknym i zarazem uroczym miasteczkiem portowym położonym między górami. A otaczające go fiordy i natura to marzenie dla wielu pasjonatów przyrody. W ubiegłym roku w Bergen odbywały się Mistrzostwa Świata w kolarstwie i to wydarzenie, jako dla pasjonatów kolarstwa, wywarło na nich najwięcej emocji i było największym przeżyciem jakiego doświadczyli w Bergen.

Walentynkowa sesja między kolorowymi domkami Bryggen

Walentynki to wyjątkowy dzień, dla Agaty i Maćka to już 11 raz, które spędzają wspólnie. Z tej okazji postanowiłam ich zabrać do najbardziej charakterystycznego, a zarazem uroczego miejsca w Bergen. Mowa tu o kolorowych domkach Bryggen, które znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i są szeregiem hanzeatyckich budynków handlowych. Agata i Maciek poznali się w liceum i tak minęło 11 lat.Nie znam nikogo tak długo i tak dobrze jak tych dwoje. Razem się śmieją, skaczą, a czasem nawet płaczą. W moich oczach są dwoma idealnymi pasującymi do siebie puzzlami, dla których zaufanie i szczerość są kluczowymi wartościami w związku.

Bo czym jest miłość? Miłość dla nich jest wszystkim, a z drugą połówką człowiek jest szczęśliwszy. Tak po prostu. Bez zakazów, nakazów. Żadnych ograniczeń, zaufaniu po brzegi. Gdzie jedna strona zawsze może liczyć na drugą. Pomoc drugiej osobie jest ponad swoje własne. Takiej miłości życzę każdemu, z czystego serca.

norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica bergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawawalentynkowa-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawawalentynkowa-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawa

INSTAGRAM

Comments

Wspaniała sesja, nie znając tych dwojga ludzi, jednego jestem pewien SĄ SZCZĘŚLIWĄ PARĄ i Ty to właśnie pokazałaś. Gratuluję!

Ola Nowak - Cztery Kadry

Tommku, z całego serca dziękuje! A Agata i Maciek – potwierdzam, są niesamowicie spełnioną, motywującą się Parą <3

Piękna sesja! Świetny klimat i piękne miejsce.

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Kuba! uwielbiam tam wracać <3

Super sesja. Świeża i pełna kolorów. Brawo.

Ola Nowak - Cztery Kadry

muszę się zaprzyjaźnić z tym kolorem <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

dzięki Kamil! bede pracować na więcej :))

Świetne kolory. Całość bardzo miła dla oka 🙂

Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje Marcin! oby więcej kolorów w tym roku 🙂

Piękne kadry! Pomimo zimna czuć miłość! 🙂

Ola Nowak - Cztery Kadry

taki mamy klimat! :d dzięki Natalia <3

Ola! Jak zwykle cudnie! Uwielbiam takie sesje <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

ja również! spontaniczne sesje są najlepsze <3

Tyle geometrii! Tyle miłości! AAAA CHCE TAM<3

Ola Nowak - Cztery Kadry

bilety taniusie <3 polecam z czystym sumieniem!

Niby chłód a tyle ciepła na tych zdjęciach <3

Ola Nowak - Cztery Kadry

sprawa Agaty i Maćka – miśki są ze sobą ponad 10 lat! aaa 🙂

Add Your Comment

CLOSE