A + M = Norwegia. Bergen, Bryggen. Walentynkowa sesja

Agata & Maciek | Walentynkowa sesja | Bergen

Norwegia Bergen Bryggen i sesja walentynkowa między kolorowymi domkami Bryggen z Agatą i Maćkiem. Tych dwoje namawiać trzeba dłuższą chwilę, jednak i tym razem dali się przekonać <3 Przed moim obiektywem stali niejednokrotnie, w zeszłym roku wspólnie zdobyliśmy Kjerag , a dwa lata temu zrealizowaliśmy sesję za miastem. Pogoda w Bergen nie zachęca, jako najbardziej deszczowe miasto w Europie sesję zrobiliśmy bardzo (to dobre słowo) spontanicznie pomiędzy deszczem i dla odmiany deszczem. Agata z Maćkiem mieszkają w Bergen na co dzień. Z pasji do podróży i miłości do dzikiej natury zrodził się pomysł zamieszkania właśnie w Norwegii  (bo kto by się oparł takim widokom).  W grudniu postanowiłam do nich dołączyć i skosztować Norwegii na trochę dłużej.  Podróż zaczęliśmy od Tromso miasta na północy Norwegii  w którym spędziliśmy kilka dni. Spacer po mieście oraz kilka zdjęć w obrębie kilkunastu kilometrów możecie zobaczyć tutaj. Początkiem stycznia wróciliśmy do Bergen, miastem zwanym bramą do fiordów.

Norwegia | Bergen | Bryggen

Dlaczego akurat Bergen? W poszukiwaniu przygody Agata i Maciek nie tracą ani chwili. Przeglądając internert natchnęli się za zdjęcia właśnie tej części skandynawii. Istny raj na ziemi dla tak aktywnych osób jak oni. Nie usiedzą w domu ani chwili! Niejednokrotnie wyjeżdżali poza miasto z rowerami w bagażniku sypiając na campingach i żywiąc się rybami, które sami złowili. Na co dzień gdy tylko kończą pracę wsiadają na rower i przemierzają kilometry odkrywając kolejne okoliczne miasteczka. Raz miałam okazję uchwycić w obiektywie ich trening, który możecie zobaczyć tutaj. Bergen jest pięknym i zarazem uroczym miasteczkiem portowym położonym między górami. A otaczające go fiordy i natura to marzenie dla wielu pasjonatów przyrody. W ubiegłym roku w Bergen odbywały się Mistrzostwa Świata w kolarstwie i to wydarzenie, jako dla pasjonatów kolarstwa, wywarło na nich najwięcej emocji i było największym przeżyciem jakiego doświadczyli w Bergen.

Walentynkowa sesja między kolorowymi domkami Bryggen

Walentynki to wyjątkowy dzień, dla Agaty i Maćka to już 11 raz, które spędzają wspólnie. Z tej okazji postanowiłam ich zabrać do najbardziej charakterystycznego, a zarazem uroczego miejsca w Bergen. Mowa tu o kolorowych domkach Bryggen, które znajdują się na liście światowego dziedzictwa UNESCO i są szeregiem hanzeatyckich budynków handlowych. Agata i Maciek poznali się w liceum i tak minęło 11 lat. Nie znam nikogo tak długo i tak dobrze jak tych dwoje. Razem się śmieją, skaczą, a czasem nawet płaczą. W moich oczach są dwoma idealnymi pasującymi do siebie puzzlami, dla których zaufanie i szczerość są kluczowymi wartościami w związku. Bo czym jest miłość? Miłość dla nich jest wszystkim, a z drugą połówką człowiek jest szczęśliwszy. Tak po prostu.

norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica norwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granicanorwegia-bergen-bryggen-fotograf-slubny-warszawa-sesja-za-granica bergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawabergen-sesja-za-granica-fotografia-slubna-warszawa

18 myśli na temat “A + M = Norwegia. Bergen, Bryggen. Walentynkowa sesja”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *