MENU

B + T = Kraków, Mogilany. Sesja plenerowa

Beata i Tomek i ich sesja plenerowa pod Krakowem

BEATA + TOMEK = MOGILANY, KRAKÓW.  SESJA PLENEROWA

Sesja Ślubna w Parku Mogilany w Krakowie

Kraków, Mogilany, Sesja Plenerowa. Beata i Tomek na sesję plenerową wybrali miejsce znane im tylko z opowieści. Mogilany, bo o nich tu mowa okazały się ciekawym wyzwaniem do tworzenia tła podczas zdjęć. Położone w województwie małopolskim na szczycie mogilańskiej góry, z której rozpatruje się piękny widok na okolice. W parku występują wyjątkowe, unikalne w skali krajowej aleje grabowe oraz trzy ogrody: angielski, włoski oraz leśny. Jednak to tamtejszy Dwór Knopków okazał się dla mnie największą inspiracją.

Niesamowity klimat, pękających ścian i zdartej już farby, okna schody i pobliska roślinność  zbudowała klimat całej sesji plenerowej. Choć sesje zdjęciowe dla Beaty i Tomka nie są codziennością, świetnie odnaleźli się przed obiektywem. Spacerowaliśmy już w lekko jesiennej aurze, gdzie chmury płatały nam figle zasłaniając co chwilę słońce. Przy odrobinie śmiechu, krok po kroku realizowaliśmy plan, że nawet nie że zwróciliśmy uwagi na mijający czas. Beato i Tomku, dziękuje za miło spędzony dzień, odbieranie wskazówek, a przede wszystkim za zaufanie jakim mnie obdarowaliście <3 Ściskam!

Sesja Plenerowa | Kraków

Marzy Wam się sesja plenerowa pod Krakowem? A może, mieszkacie w Krakowie i chcielibyście mieć pamiątkę w postaci pięknych zdjęć? “Ale ja nie umiem pozować”, “Ja nigdy nie pozowałam i nie umiem”, to Wasze słowa najczęściej na chwilę przed sesją plenerową, a ja w zupełności to rozumiem. Poprowadzę Was, pokieruję a nawet pouśmiecham:) Dajcie sobie chwilę oddechu, mi chwilę czasu by Was bliżej poznać, a dzień sesji może przerodzić się w spacer z chwilami śmiechu, gdzie wspólnie stworzymy pamiątkę na lata.

Wspólnie wybierzemy miejsce, tak by każdy z Was czuł się komfortowo, sesja w lesie, sesja w mieście, sesja w zamku, sesja o zachodzie słońca, sesja za granicą – jak tylko macie marzenia związane z jedyną sesją ślubną w życiu – dajcie znać!INSTAGRAM

Comments

Cudowne kolory i klimat, piękne!

Park w Mogilanach odwiedziłem kilka razy. Świetnie pokazane miejsce i bardzo dużo inspirujących kadrów. Super sesja zdjęciowa.

dzięki wielkie Tomek!

Zachwycające kadry, pięknie opowiedziane <3

dziękuje Magda <3

Bardzo Fajne ! Nie za długie, nie za krótkie 🙂

dzięki bardzo Łukasz:)

Chyba niedługo przyjdę na warsztaty 😉 Pięknie!

haha, drogę znasz! <3 Dzięki Marcin!

Add Your Comment

CLOSE