MENU

B + K = Warszawa, Soho Factory, Sesja narzeczeńska

Warszawa | Soho Factory Sesja narzeczeńska

Beata & Kuba | Sesja narzeczeńska | Warszawa

Warszawa, Soho Factory Sesja narzeczeńska. Jak ja kocham ten czas, pierwsze spotkanie, pierwsze zdjęcia tak jak z Klarą i Patrykiem, których sesje narzeczeńską możecie zobaczyć tutaj, tak jeden z pierwszych ciepłych wieczorów spędziłam razem z Beatą i Kubą na warszawskiej Pradze. Jak podążali w naszym kierunku widziałam zdenerwowanie na ich twarzach, jak sami później mówili nigdy wcześniej nie mieli tego typu sesji. Spacerując po terenie Soho Factory dużo rozmawialiśmy i śmialiśmy się. Bariera pomiędzy nimi a aparatem szybko zniknęła, jak wspomina Beata “czuliśmy się jak z kimś, kto zna nas od lat”. Kocham te momenty kiedy nikt niczego nie udaje, gdy jest czas na śmiech i czas na patrzenie się tylko na siebie. Tak jak tu. #love

ps. Podczas sesji była z nami Ola – przyszła Pani fotograf, która zapragnęła zobaczyć jak wygląda moja praca. Ola, powodzenia w działaniach!

Warszawa | Soho Factory Sesja

Na miejsce zdjęć wspólnie wybraliśmy miejsce, które znajduje się na prawym brzegu Wisły, mowa o Soho Factory. Praski, poprzemysłowy teren, na którym powstało kreatywno-kulturalne-projektowe-modowe centrum. To niezwykle inspirujące miejsce ulokowane jest przy ul. Mińskiej. Zarówno stare jak i nowoczesne budownictwo robi wrażenie Przeszklone biurowce, łączą się ze starą cegłą. Atrakcyjna przestrzeń mieszkalna, pracownicza i rozrywkowa. Jeżeli jeszcze nie byliście na Soho Factory – warto zajrzeć!

Sesja narzeczeńska w Warszawie | Soho Factory

Marzy Wam się sesja narzeczeńska w Warszawie? Dla chcącego nic trudnego! Tym jakże niezwykle różnorodnym mieście, od starówki, kamienic, po Puszczę Kampinowską czy nowocześniejsze budownictwo, z pewnością wspólnie znajdziemy miejsce, które odzwierciedli Wasze osobowości. Bo właśnie o to chodzi. Znaleźć miejsce, w którym będziecie czuć się swobodnie, miejsce, w którym otworzycie się na uczucie między Wami, pokażecie mi jak miłość nie wpływa na nic dookoła, bo to Wy jesteście w tym wszystkim najważniejsi.

INSTAGRAM

fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska-sohofotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskafajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factory fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenska fotograf-slubny-warszawa-piekna-sesja-narzeczenskawarszawa-soho-factory-praga-warsawwarszawa-soho-factory-praga-warsawfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factoryfajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factory  warszawa-soho-factory-praga-warsaw

fajna-sesja-narzeczenska-warszawa-soho-factory

Comments
Add Your Comment

CLOSE