MENU

M + B = Warszawa. Cukry z White Smoke Studio

WHITE SMOKE STUDIO | WARSZAWA

Warsztaty-white-smoke-studio-warszawa-studio-cukry

Warsztaty White Smoke Studio w Warszawie

Jak wyglądały warsztaty White Smoke Studio w Warszawie? Zanim podjęłam decyzję o wzięciu udziału w spotkaniu z tym fantastycznym duetem fotografów, zastanawiałam się, jak oni to robią. Chciałam poznać odpowiedź na pytanie – jak to jest być na rynku 20 lat i ciągle być na szczycie rynku fotografii w Polsce. Aż nadszedł ten czas, dwudniowe warsztaty “Life is a series of pictures” z Dorotą i Michałem z WhiteSmoke Studio.

Warsztat warsztatowi nie równy… | Warsztaty White Smoke Studio

Zabawa fotografią, ogromna dawka inspiracji oraz praca z parą w Studio Cukry. Dlatego słuchałam, obserwowałam oraz poznawałam rozwiązania, którymi kolejno dzielili się Dorota i Michał. Poznałam odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Co najważniejsze nabrałam dystansu do tego co robię. Do każdego z nas podeszli indywidualnie, za co z tego miejsca – Dziękuję. Na warsztatach zagościł również Wojciech Grzędziński, polski fotoreporter, zdobywca wielu prestiżowych nagród, który pokazał nam zupełnie inną moc fotografii reportażowej oraz szukania światła, zaś Sławek Kasper dał możliwość przetestowania aparatów Leica.

Jednak moc byłaby dużo mniejsza gdyby nie ludzie. Zdolni fotografowie z całej Polski, każdy z innym, jakże dobrym portolio – i to była wisienka na torcie. Uczestnicy warsztatów ze swoimi zdjęciami, każdy utożsamiający się z tym co robi. Bo tego co mamy do przekazania fotografując, nie zabierze nam nikt. Na poniższych kadrach nasze zmagania z cierpliwymi Marysią i Bartkiem. Warsztaty White Smoke Studio, była moc. Sami zobaczcie!

INSTAGRAM

Fotografia-slubna-warszawa-white-smoke-studio-warsztaty-cukry Fotografia-slubna-warszawa-white-smoke-studio-warsztaty-cukry Fotografia-slubna-warszawa-white-smoke-studio-warsztaty-cukry Warsztaty-white-smoke-studio-warszawa-studio-cukry Warsztaty-white-smoke-studio-warszawa-studio-cukry Warsztaty-white-smoke-studio-warszawa-studio-cukry

Comments
Ola Nowak - Cztery Kadry

dziękuje <3

Add Your Comment

CLOSE