M + T = Bohol. Filipiny. Sesja plenerowa

Wyspa Bohol – mówią, że to Filipiny w pigułce. Z Mariolą i Tomkiem spędziliśmy na niej cały dzień, zaliczając kolejno najważniejsze miejsca na wyspie. Mieliśmy to szczęście, że podróżowaliśmy z Filipińczykiem, który pokazywał nam miejsca mniej uczęszczane przez turystów. I tak trafiliśmy na wodospady Pangas Falls, znajdujące się nieopodal Czekoladowych Wzgórz. Coś niezwykłego! Pogoda tego dnie nie rozpieszczała, ale słońce jednak postanowiło do nas zawitać. To właśnie wodospady wybraliśmy jako miejsce na sesję zdjęciową. Mariola i Tomek – zapatrzeni w siebie, korzystający z każdego dnia i wolnych chwil, by spędzać czas razem. Dwójka odkrywających świat, ale i uczenia się siebie każdego dnia.

Pomiędzy klatkami, pojawiają się kadry z rejsu rzeką Loboc, nad którą kręcono słynny ?Czas apokalipsy? F.F. Coppoli. Pływająca restauracja, która wpływa do egzotycznego świata pełnego bujnej zieleni, palem i ?przydrożnych? bambusowych chat. Zapraszam!

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń. – Wojciech Cejrowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *