MENU

M + K = Bohol, Filipiny. Sesja marzeń za granicą

SESJA MARZEŃ ZA GRANICĄ| PHILIPPINES | BOHOL | PANGLAO | VIRGIN ISLAND

Sesja na Filipinach | Bohol | Panglao | Virgin Island

Bohol, Filipiny. Sesja marzeń za granicą

Bohol, Filipiny. Sesja marzeń za granicą – bo nic nie dzieje się przypadkiem. Po 36 godzinach podróży z Warszawy dotarliśmy na pierwszą z wysp Panglao, która jest częścią wyspy Bohol. Maję i Kamila spotkaliśmy na wspólnym śniadaniu na campusie. Od słowa do słowa umówiliśmy się na wspólną wycieczkę po wyspach. Island Hopping jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki na Filipinach. Zdjęcia zrobiliśmy na Virgin Island, piaszczystym fragmencie wyspy wyrastającym niemal na środku morza. “Dziewicza wyspa” i Oni, ich nie da się nie kochać, spokój ducha, dla których każdy dzień to przygoda. Dwójka wpatrzonych w siebie ludzi, zdanych na wiele przeszkód po drodze, dążących by zobaczyć jak najwięcej świata. Marzyciele, podróżujący w każdej wolnej chwili z namiotem na plecach. “Możesz wszystko” – koniecznie włącznie piosenkę, która według mnie idealnie wpasuje się w ich życie.

Sesja za granicą

Marzy Wam się sesja za granicą? Dla chcącego nic trudnego! W dobie tanich lotów możemy zrealizować sesję, gdziekolwiek sobie tylko wymarzenie. Nie musi być to drugi koniec świata jak Filipiny, jest wiele pięknych miejsc w Europie jak Włochy, Hiszpania czy Francja lub bardziej klimatyczne kraje skandynawskie: Norwegia, Szwecja czy Finlandia. W głowie kreujące się liczby nie koniecznie przekładają się na drogi pobyt, wystarczą nawet dwa dni w tym realizacja sesji zdjęciowej i odpoczynek po podróży. Pamiątka w postaci zdjęć z krainy marzeń może okazać się obrazem, które powiesicie nad łóżkiem w sypialni. A cały wyjazd może okazać się Waszą największą wspólną przygodą, którą będziecie wspominać przez długie wspólne lata:)


Comments

[* Plugin Shield oznaczył ten komentarz jako “trash”. Powód: Nieudany Test Bota GASP (niepowodzenie żetonu komentarzy) *]
Slicznosci

Add Your Comment

CLOSE